Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4 - rodzinne kombi :)


Tomek_S4

Rekomendowane odpowiedzi

MODEL: 2001, S4 AVANT, 5-drzwi

SILNIK: 2,7 bi-turbo AGB - tuning MTM

UKLAD DOLOTOWY: stock - w planach duży IC

UKLAD WYDECHOWY: MTM

ELEKTRONIKA: MTM, elektryka wszystkiego :)

UKLAD NAPĘDOWY: stock TORSEN

ZAWIESZENIE: jakiś gwint :)

UKLAD HAMULCOWY-tarcze ZIMMERMAN, klocki EBC red stuff ceramic

BODY-KIT: stock

ŚRODEK: fotele RECARO, full opcja Navi/TV, BOSE soundsystem, itd..

Moc: 3xx HP

pict0556de6.th.jpg pict0557no0.th.jpg pict0558uh5.th.jpg pict0559mb4.th.jpg pict0560az4.th.jpg pict0562lh6.th.jpg

pict0563do9.th.jpg pict0565lj6.th.jpg pict0567pn0.th.jpg pict0573wj2.th.jpg pict0574uq0.th.jpg pict0575lo9.th.jpg

pict0577cm9.th.jpg pict0578ys8.th.jpg pict0580du3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie ciekawe jeszcze w jakiej kondycji silnik.

Oczywiście moja rada co robić z samochodzikiem to na warsztat z gadziną i podkręcać ja :kox: :kox: :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz możesz teraz pujść w duże felgi ciemne szyby itp, możesz pujsć w stu kilowe audio a możesz też pujsć dalej z mocą bo słyszałem że z MTM bywa tak że jest napisane że ich program daje tyle i tyle a naprawde wychodzi ciut mniej :wink4: także nie wiem czego jesteś maniakiem ja jestem maniakiem mocy i jazdy na krawędzi i jak Cię stać ne eske to pewnie tam jeszcze co nieco zostało :wink4::) także można iść dalej w mody silnika, pamiętaj ten silnik jest bardzo chętny do współpracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne to rodzinne kombi :naughty: Tylko o nie dbac i cieszyc sie osiągami Respect :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna S4 :th: Imponujący silnik ..Avant .. idealne fotele :thumbup:

Gratuluje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001?

ten zderzak jest orginał?

Bo spryskiwacze strasznie wystają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna jest ale... A4 B5 to rodzinnym samochodem nazwać niestety nie można ze względu na ilość miejsca na tylnej kanapie :confused4:w drodze mam maleństwo i niestety będę musiał zmienić swoje B5 na inne autko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za założenie rodziny dawali "rodzinne kombi" gratis, byłby to jedyny jak na razie powód, dla którego chciałbym ją zakładać :>

Bardzo fajne. No i Navi, plus ciekawy look, jestem za.[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 18:31 _________________________________________________

Śliczna jest ale... A4 B5 to rodzinnym samochodem nazwać niestety nie można ze względu na ilość miejsca na tylnej kanapie :confused4:w drodze mam maleństwo i niestety będę musiał zmienić swoje B5 na inne autko....

OT - ale chyba masz jeszcze conajmniej 4 lata, jak nie więcej... Chyba że od razu urodzi Ci się dziecko 160cm, ale w to nie wierzę. A tylna kanapa A4 nie jest aż tak mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001?

ten zderzak jest orginał?

Bo spryskiwacze strasznie wystają...

Tak jest to oryginał i może tylko na zdjęciach tak wygląda, i z tego co wiem to tylko RS4 ma spryskiwacze równo ze zderzakiem.

ogólnie jak to S -kox, troszke zderzak przedni sie różni odcienniem .

:) nie wiem jak to dostrzegłeś po tych zdjęciach ale mylisz się, nie różni się niczym.

Ogólnie samochodzik jest OK i mam nadzieje że będę się nim cieszył jak najdłużej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001?

ten zderzak jest orginał?

Bo spryskiwacze strasznie wystają...

Tak jest to oryginał i może tylko na zdjęciach tak wygląda, i z tego co wiem to tylko RS4 ma spryskiwacze równo ze zderzakiem.

ogólnie jak to S -kox, troszke zderzak przedni sie różni odcienniem .

:) nie wiem jak to dostrzegłeś po tych zdjęciach ale mylisz się, nie różni się niczym.

Ogólnie samochodzik jest OK i mam nadzieje że będę się nim cieszył jak najdłużej.

Pozdrawiam

Nie no ja mam na równo spryskiwacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam spryski równiutko ze zderzakiem :wink4:

ale B5 poliftowa i S4 to sam miód i malinka no i :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT - ale chyba masz jeszcze conajmniej 4 lata, jak nie więcej... Chyba że od razu urodzi Ci się dziecko 160cm, ale w to nie wierzę. A tylna kanapa A4 nie jest aż tak mała...

Powiedz to tym, którzy chcą za mną siedzieć, wielki raczej nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...