Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golarki z allegro


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

na gruponie tudzież podobnej stronie były ostatnio ori Gillette Mach 3 za 45 a Turbo za 49 8szt

te z allegro kaszana totalna kiedyś zamówiłem i wy***ałem do kosza taki syf

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

o znalazłem

Cała Polska: Eurochemia.com - osiem wkładów do maszynki Gillette Mach 3 | gruper.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam metalową maszynkę na żyletki + krem do golenia + pędzel :D

Żyletki Wilkinson za około 4 zł w Realu (5 sztuk) robią bardzo dobrą robotę. Do tego kremik Wars albo Lider z Rossmana (3 zł) + pędzel z włosia naturalnego. Dużo gorącej wody, troszkę czasu i golenie staje się czystą przyjemnością a nawet codziennym świętem.

Przerabiałem dużo maszynek z wymienialnymi wkładami i te jednorazowe. Razem z maszynkami żonglowałem różnymi piankami i żelami do golenia. Za każdym razem takie podrażnienia, że strach w lustro było spojrzeć. Pamiętam, że Gilette Fusion robił też dobrą robotę.

Zestaw rodem z PRLu sprawił, że golenie stało się przyjemnością a nie przykrą koniecznością. Warto spróbować. Może Wam też przypadnie do gustu staromodny sposób golenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam metalową maszynkę na żyletki + krem do golenia + pędzel :D

Żyletki Wilkinson za około 4 zł w Realu (5 sztuk) robią bardzo dobrą robotę. Do tego kremik Wars albo Lider z Rossmana (3 zł) + pędzel z włosia naturalnego. Dużo gorącej wody, troszkę czasu i golenie staje się czystą przyjemnością a nawet codziennym świętem.

Przerabiałem dużo maszynek z wymienialnymi wkładami i te jednorazowe. Razem z maszynkami żonglowałem różnymi piankami i żelami do golenia. Za każdym razem takie podrażnienia, że strach w lustro było spojrzeć. Pamiętam, że Gilette Fusion robił też dobrą robotę.

Zestaw rodem z PRLu sprawił, że golenie stało się przyjemnością a nie przykrą koniecznością. Warto spróbować. Może Wam też przypadnie do gustu staromodny sposób golenia.

Pozdrawiam

no powiem Ci, że mam gdzieś taką maszynkę po dziadku i boję się z niej korzystać, goliłem się nią kilka razy i jest ogień ale np przy goleniu szyi trzeba uważać. Ogólnie szacun :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kupiłem podróby.. jak ogoliłem twarz to na drugi dzień byłem cały w kropkach :facepalm: Mi jedna maszynka styka na miesiąc do max dwóch. Golę się raz max dwa razy w tygodniu bo golic się po prostu nie lubię :decayed:

Po goleniu używałem różnych specyfików..ale Żoneczka kupiła mi dobry specyfik Dr Irena Eris Platinum MEN SkinComfort Aftershave regenerująco kojący balsam po goleniu 50 ml - Ceneo.pl Panowie..nic nie piecze, nic nie szczypie, mega wydajny krem po goleniu :kox: Jak ktoś ma wrażliwą skórę to polecam :good:

Ewentualnie tłusty krem do twarzy posmarowac się po goleniu na noc i zero podrażnień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem teraz Wilkinsona, którego jest mało na allegro i goli bardzo dobrze.

popieram kolege

wyrzucilem te wszystkie mach3, gdyz jak na moje zdecydowanie siadla jakosc tych maszynek - na fali popularnosci po prostu olewaja klientele

polecam wilkinsona - jak dobrze kojarze to za jakies 4 dychy kupilem podstawowa maszynke z zapasowym ostrzem oraz do tego 4 nowe w pudelku

kupowalem od goscia na woli, dosc dawno temu, a jedno ostrze starczylo mi na 6 miesiecy chyba ......

polecam wilkinsony, dokladna nazwe podam wieczorem (chyba quattro titanium, ale nie mam pewnosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Gillette Sensor Excel i nic tej maszynce nie mogę zarzucić - potem (od ładnych paru lat) przeszedłem na Gillette Mach 3 - wielkiej różnicy nie ma ale wkłady swego czasu były droższe. Co do nożyków Mach 3 to faktycznie różnice są - udało kiedyś mi się kupic 10 w niemieckim Rossmanie w promocji i te staczały spokojnie na 3 miesiące, generalnie starczają na nieco ponad 2 miesiące. Nigdy nie eksperymentowałem z kupowaniem nożyków - generalnie kupuje w Rossmanie, śmieszna taka oszczędność kilku zł na rok.

Raggaman też używam do cery wrażliwej balsamu po goleniu - polecam z Avonu, nie ma intensywnego zapachu i swoje działa.<br>Kiedyś miałem taki rewelacyjny krem z neutrogeny przywieziony ze Stanów ale od lat go próbuje namierzyć w PL i na zachodzie i nie osiągalny ... poszperałem maja coś takiego:

Neutrogena - Neutrogena Men

tubka już inna ale to chyba to było. W PL neutrogena to kosmetyki babskie i kremy do stóp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyletką to raczej bym się nie chciał golić.

Osobiście używam jednorazówek Gilette z 3 ostrzami, nazwy nie pamietam ale są spoko.

Natomiast faktycznie polecam krem LIDER i pedzel zamiast pianek. Koniec z kropkami, podrażnieniem i innym badziewiem, dużo piany i jechane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat używam Wilkinson Quattro. Nożyki z allegro 64zł z przesyłką za 8 sztuk. Nożyk, goląc się codziennie, starcza na miesiąc. Do tego biały żel i biały balsam Nivea. Zero podrażnień, a miałem z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś przeczytał wątek to zauważyłbyś, że wkleiłem to na poprzedniej stronie :facepalm:

ja już ostrza zamówiłem i czekam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPerfuma.pl są też na allegro z perfumami przysłali mi ulotke Gilette Fusion 8 szt 60 zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwinto to są ori czy podróby? daj link do do tych ostrzy bo mi się już kończą a w sklepie 80zł za 3 szt nie dam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do ponad miesiąca golę się fusionem. Bratu nie odpowiadały, wyparzyłem maszynkę którą się golił i nadal daje radę. NIe wiem jak długo golił się nią brat ale ja 4-5 razy w tygodniu. Ogólnie myślę, że te 5 ostrzówki nadają się do częstego golenia natomiast mam też mach 3 turbo i przy codziennym goleniu dużo więcej podrażnień. Kupiłem też wtedy wkłady, rzekomo z Anglii 3szt za 25 zeta... ale jeszcze nie miałem okazji ich założyć bo poprostu ten oryginalny wkład jest super. Wcześniej jedna maszynka blue2 to 2-3 tygodnie i dużo podrażnień( Żel chłodzący i Balsam Nivea). Zobaczymy jak będzie na tych angielskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwinto to są ori czy podróby? daj link do do tych ostrzy bo mi się już kończą a w sklepie 80zł za 3 szt nie dam..

DSC_0042.jpg

<br /><br />

DSC_0043.jpg

<br /><br /> musisz zapytac ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam maszynki i noży z Lidla... marki nie pamiętam ale cenowo bardzo przystępnie i Made in Germany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...