Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komfort jazdy w skórzanych kubłach


wolv696

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów. Chcę wymienić fotele w mojej padaczce na kubły skórzane. Zastanawiam się tylko nad tym czy wstawić skóry czy półskóry? Nie ukrywam, że pełne skóry bardziej mi się podobają, ale czy nie parzą one w tyłek latem?

Może niech wypowiedzą się użytkownicy skórzanych i półskórzanych foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną skórę i powiem Ci ze latem jak slonce trochę świeci na fotele to potrafią przez chwile parzyc a zimą zanim zaczną grzac musi chwila minąć także mały szok termiczny jest w tych dwóch porach roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić jasną skórę, ona tak się nie nagrzewa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam trzecie audi ze skorzana tapicerką i w zyciu latem nie parzylo mnie w tylek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jedziesz trasę to parzą w tyłek? Czy tylko jak się nagrzeją od stania w słońcu? ;)

Tylko jak wsiadasz :-) później już jest ok :-) mimo tych dwóch minusow nie zamieniłbym skóry na nic innego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam skory od nowości i muszę przyznać ze trzeba z nimi sie delikatniej obchodzić jak z materiałem żeby jak najdłużej wyglądały jak nowe.

Musisz tez uważać jak wsiadasz bo szybko sie rogi przecieraja, uważać na cielencinki czy nie maja jakiś metalowych zamków lub nitow w spodniach, nie mozesz punktowo uciskac ( na przykład jak cielecinka piety sobie na fotelu chciałaby oprzeć ) , bo zostanie ślad.

Musisz często nawilzac ja żeby nie pękala.

Szoki termiczne w lato lub zimę dają radę, bo w zimie i tak grubo jesteś ubrany, a w lato to tylko jak auto zamknięte na słońcu stoi, ale nie jest ekstremalniej od materiału. Mi sie osobiście podoba alkantara, ale strasznie szybko sie potrafi wytrzec, chociaż nigdy nie miałem , a te zniszczone co widziałem być może były dowalone z braku pielęgnacji? Nie wiem.

Skóra jest sexi i zayebiscie wyglada, ale najwygodniej w niej mi sie siedzi tylko w garniturze. W następnym autko nie będę nalegał na skórę. Są tez ciekawe materiały. Ale z kublow nie zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając wypowiedz kolegi RS.

Na skórę nie wolno wsiadać w skórzanej odzieży - spodnie czy kurtka.. jeśli złapie nas deszcz i kurtka będzie w kroplach wody to tarcie mokrej skóry o skórę będzie jak papier ścierny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...