Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki Hertz


Rekomendowane odpowiedzi

Hertz DSK 165 MDF głośniki Audi A3 8P A4 B6 B7 (2458445038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub HERTZ ESK - 165 + Kurier GRATIS !!! (2499567912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co myslicje o takich głosnikach do a4 b7 do tego oczywiscie wytłumienie dzwi. warto? czy moze jakies inne propozycje w podobnym przedziale cenowym

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 22:13 ----------

prosze o jakies wasze opinie bo przymierzam sie do zamówienia a nie chcaiłbym żałowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tylko pod radyjkiem ale chce kupic cos co zawsze bedzie mozna podkrecic wzmakiem. moje pytanie które beda lepsze jesli chodzi o strone montazu i samego efektu

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

(Głębokość montażowa 65 mm) ciekawi mnie tez czy wejda bez dodatkowych przeróbek boczków gdyz tego chciałbym uniknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadla ESK. chodzi mi ogólnie o poprawe jakosci dzwieku narazie rade bedzie dawac same radio ale nie wiadomo co szczeli do głowy i moze kiedys wzmak jakis zawita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kupować esk to lepiej kup ori bose komplet i montuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie słyszałem tego na zywo w aucie ale wyczytałem gdzes ze esk lepiej sie sprawuja niz bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 1000zł za komplet 4+4 ale zawsze mamy ta swiadomosc ze jesli sie juz nasluchamy dodajemy wzmaka zeby zyło sie nam lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez planuje montaż Tych głośników

Tez słyszałem opinie dobre na temat tych głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...