Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FMIC AVF - części

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ehh. wspolczuje, Wynika ze u mnie jakies czarodziejskie moce działaja ze nic nie spada:wink: i cały czas trzyma 1.65

Po prostu masz dobrze dobrane opaski do średnic rur na zamieszczonym filmie przez kolegę NEX było widać zaciśnięta opaskę (koniec gwintu) ale nie była wciśnięta w sylikon wiec była za duża do tej średnicy.

Opublikowano
  • Autor

Już jest wszystko OK :banan::banan: dolot troszkę przerobiony, musiałem dokupić 1 rurę i złączkę i teraz wszystko idealnie się mieści bez żadnego docinania kratek :banan::banan::banan:. Dolot szczelniutki, :banan::banan:.

Byłem dziś na hamowni w GCS i:

wykresn.jpg

166.8 KM @ 347.9 nM. Dzwoniłem do Daniela (TTC) i mam w poniedziałek się umówić i mi podniesie moment, ja miałem jakiś czas pojeździć i do niego przyjechać. Mówi że bez problemu mi dokoksuje momentem :banan:

Dolot na gotowo:

95120514.jpg

57980621m.jpg

75165353.jpg

62243040.jpg

Opublikowano

166.8 KM @ 347.9 nM a 176.7KM @ 353nM - 10KM w mocy różnicy na jednej i drugiej hamowni to rozbieżny lekko wynik :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

zanim powiedziałem o tym jaki miałem wynik u termanowskich, poinformował mnie że tam hamownia zawyża, a jaka jest prawda to nie mam pojęcia, każda gada pod siebie

Opublikowano
zanim powiedziałem o tym jaki miałem wynik u termanowskich, poinformował mnie że tam hamownia zawyża, a jaka jest prawda to nie mam pojęcia, każda gada pod siebie

proste, każdy chwali swoje :decayed: Nex a robileś kilka przejazdów? Jak moc i NM się utrzymywał z nowym ickiem?

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam programik na symbiana do telefonu na GPS do pomiaru przyspieszenia i działa za***iście, więc można porównywać, bo taki stoper to gówno.

Tempes Gtx - jak by ktoś chciał mam pełną wersję działającą. Po pomiarze są dokładne rozszerzone wyniki:

10-04-2007 17:51

0-100 km/h: 9,8 s
0-400 m: 16,9 s
0-400 m: 138,2 km/h

0-10 km/h: 0,8 s
0-20 km/h: 1,6 s
0-30 km/h: 2,4 s
0-40 km/h: 3,6 s
0-50 km/h: 4,6 s
0-60 km/h: 5,3 s
0-70 km/h: 6,1 s
0-80 km/h: 7,1 s
0-90 km/h: 8,7 s
0-100 km/h: 9,8 s
0-110 km/h: 11,3 s
0-120 km/h: 12,9 s
0-130 km/h: 14,8 s
0-140 km/h: 17,3 s

0-100 m: 7,7 s
0-200 m: 11,3 s
0-300 m: 14,2 s
0-400 m: 16,9 s

0-10 km/h: 1 m
0-20 km/h: 4 m
0-30 km/h: 10 m
0-40 km/h: 21 m
0-50 km/h: 34 m
0-60 km/h: 48 m
0-70 km/h: 63 m
0-80 km/h: 86 m
0-90 km/h: 125 m
0-100 km/h: 157 m
0-110 km/h: 199 m
0-120 km/h: 252 m
0-130 km/h: 320 m
0-140 km/h: 418 m

0-100 m: 83,7 km/h
0-200 m: 110,0 km/h
0-300 m: 127,0 km/h
0-400 m: 138,2 km/h

Peak: 145 km/h

0-60 mph: 9,4 s
0-1/4 mi: 16,9 s
0-1/4 mi: 138,4 km/h
0-1/4 mi: 86,0 mph

Na razie tylko robiłem próbę, jak będzie pogoda zobaczymy co wyjdzie. Czytałem w necie że ten program pokazuje bardzo rzeczywiste wyniki w porównaniu z fotokomórkami na 1.4 mili.

Opublikowano

czyms podobnym robiłem

60F w 2.5 s i 8.0 do paczki w 2 osoby na pokladzie

co do tego 176 Km tez podchodziłem sceptycznie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z racji ze robie przy kwasowce ,mam dostep do wszystkich elementow kwasianych (blach rur kolanek itd.) czaje jaka srednica rury najlepsza do FMIC-a kompletuje gadzety i tez bede rezał :decayed:

W passaciku malina wyszło.

Opublikowano

ja robię na sr 57mm inni robią na 51

Opublikowano
  • Autor
ja robię na sr 57mm inni robią na 51

szkoda kasy :wink:

Opublikowano

51 w zupełnosci wystarczy:wink:

Opublikowano

dlaczego szkoda kasy?? na co??

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

51 wystarczy ale do fmic średnicami lepiej pasuje 57 :wink:

Opublikowano
  • Autor
dlaczego szkoda kasy?? na co??

jak to na co, im większa średnica rur i złączek, tym droższe. Na złożeniu całego dolotu można zaoszczędzić nawet 150zł stosunek 51/57

51 wystarczy ale do fmic średnicami lepiej pasuje 57 :wink:

wystarczy redukcja 57/51mm od IC i reszte masz na 51 więc nie wiem w czym Ci lepiej pasuje to 57

Opublikowano

Byłem luknac co mam na stanie w domu i jest 51mm :decayed:

2012_09_30_13_25_58.jpg

<br /><br />

Opublikowano

kolega oszczędza 300na kwasie więc jak straci 100zł na sylikony to nie zbiednieje :wink::grin: nie mówię żę nie może do diesla lepiej pasuję 51 nie pamiętam wszystkiego....

Opublikowano

Dokładnie :wink:

Opublikowano

zresztą powiększy sie lag na wiekszej srednicy tylko, no chyba ze dobra locha ma dmuchać:wink:

Opublikowano
zresztą powiększy sie lag na wiekszej srednicy tylko, no chyba ze dobra locha ma dmuchać:wink:

zapraszam na jazdę próbną:) na 54mm

Opublikowano
zresztą powiększy sie lag na wiekszej srednicy tylko, no chyba ze dobra locha ma dmuchać:wink:

zapraszam na jazdę próbną:) na 54mm

Ty masz nieco wydajniejsze turbo niz AWX:wink:

Opublikowano
zresztą powiększy sie lag na wiekszej srednicy tylko, no chyba ze dobra locha ma dmuchać:wink:

przy tych pojemnosciach nie ma mowy o lagu

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Wg mnie optymalna srednica to 54mm chociaz przy 51 tez bedzie ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.