Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FMIC AVF - części


nex

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak robiłem u siebie wzorowałem sie na postach jaro4444, on w swoim AJMie składał wszystko na 51mm 1,5mm ścianka i nie trzeba było wiecej by przekroczyc 2 z przodu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą powiększy sie lag na wiekszej srednicy tylko, no chyba ze dobra locha ma dmuchać:wink:

zapraszam na jazdę próbną:) na 54mm

Ty masz nieco wydajniejsze turbo niz AWX:wink:

Masz rację deko więcej dmucha:) objetości powietrza pomijając doładowanie i lag jest duużo mniejszy niż na oryginalnej dmuchawie. Nie zapominajcie że przy robieniu dolotu wywalamy tłumnik drgań który tez ma swą objętość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem zaytanko o wycene i jutro juz zamawiam lecz sprzedajacy napisal wyraznie iz jego zdnaiem brak sensu by zamawiac u niego cooler srednicy

550x180x65mm lepiej jednak 140

tez jestescie tego zdania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli planujesz tylko wirus + ewentualnie brd to 140 spokojnie wystarczy, jak chcesz iść wyżej to wziął bym 180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli planujesz tylko wirus + ewentualnie brd to 140 spokojnie wystarczy, jak chcesz iść wyżej to wziął bym 180

wtryski

brd lub awx

fimc

program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 w zupełności wystarczy raz że resztę i tak będziesz miał zakrytą a dwa ze 140 jest dość wydajny do takiej mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem zaytanko o wycene i jutro juz zamawiam lecz sprzedajacy napisal wyraznie iz jego zdnaiem brak sensu by zamawiac u niego cooler srednicy

550x180x65mm lepiej jednak 140

tez jestescie tego zdania?

z fmic.PL bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Będę na dniach robił dolot między turbo a coolerem. W obecnej chwili mniej więcej połowa połączenia opiera się na rurkach gumowych, a reszta na kwasie. Od turbiny odchodzi wąż z ori szybko złączką. Jak macie rozwiązane połączenie z dolotem? Opieracie się na ori rurce? Czy w jakiś sposób łączycie kwasówke z turbo. Jeżeli tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Będę na dniach robił dolot między turbo a coolerem. W obecnej chwili mniej więcej połowa połączenia opiera się na rurkach gumowych, a reszta na kwasie. Od turbiny odchodzi wąż z ori szybko złączką. Jak macie rozwiązane połączenie z dolotem? Opieracie się na ori rurce? Czy w jakiś sposób łączycie kwasówke z turbo. Jeżeli tak to jak?

Dopiero pojąłem o co pytałeś na PW, ja miałem zdjęta gumę z szybkozłączki i założony silikon, może tez tak zrób bo taki waż z szybkozłączka to raczej nie tani towar możesz sprzedać i kupić na allegro samą szybkozłączkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Od turbiny odchodzi wąż z ori szybko złączką. Jak macie rozwiązane połączenie z dolotem? Opieracie się na ori rurce? Czy w jakiś sposób łączycie kwasówke z turbo. Jeżeli tak to jak?

kupujesz takie coś: Przejściówka redukcja turbo AWX ASZ AFN inne tdi (2978907519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i do tego Prosta redukcja silikonowa 38/51mm od FMIC_PL (3002854836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Za tym robisz połączenie do IC już rurami 51mm, no chyba że robisz układ z rur 57mm to wtedy redukcja silikonowa zamiast 38/51 to 38/57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie o to mi chodziło. Dziękuje bardzo. Zabieram się za rezanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem zaytanko o wycene i jutro juz zamawiam lecz sprzedajacy napisal wyraznie iz jego zdnaiem brak sensu by zamawiac u niego cooler srednicy
550x180x65mm lepiej jednak 140

tez jestescie tego zdania?

z fmic.PL bierzesz?


Dokładnei sztuk wszystko razy 2 bo robimy z kolega i przyjda kolektorki jednak 180 :decayed:

Panowie potrzebuje szybkiej rady.

Przy spawaniu dolotu w b6 po drodze znajduje sie rezonator powietrza,czy on zosatje przy spawaniu na nowo dolotu czy mozna sie go pozbyc,sorry wiem ze moze to byc glupie pytanie.

Edytowane przez Frimuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...