Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.filmweb.pl/film/Złodziejski+kodeks-2009-461032 - właśnie oglądałem i...

Bez rewelacji... Lepiej któryś z Oceanów można Sobie obejrzeć...

to samo wrażenie odniosłem :thumbdown:

moim zdaniem ciekawszą propozycją z Morganem Freemanem jest "Zabójczy numer"

http://www.filmweb.pl/Zabojczy.Numer

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 436,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moim zdaniem ciekawszą propozycją z Morganem Freemanem jest "Zabójczy numer"

http://www.filmweb.pl/Zabojczy.Numer

baaardzo mi się podobał

aż chyba znowu go sobie obejrzę :decayed:

Opublikowano

Ja polecam "Bracia" nie jest to nowość z kina, ale przyjemnie się ogląda. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

" Fired Up" - http://www.megavideo.com/?v=6BLLALAD

Dobra ziewa :naughty:

Opublikowano

7168776.3.jpg

1243336290_filmy.jpg

8cdeb6b52e30625258625164bcd274d9.jpg

:good: :good: :good: za***ista trylogia :przebiegly:

Opublikowano

Niezniszczalni ma niesamowita obsade :good: podziwiam Sylwka ze w takim wieku tak wyglada i jeszcze ma zapal do trenowania,ludzie sie z niego smieja a wyglada on lepiej od wielu 20-30 latkow :good: nie wiadomo co on je zreszta :gwizdanie:

Opublikowano

Green zone fajny film :good:

Opublikowano

No Sylvester jest dobry. Ma 63 lata bodajże a wygląda jak szafa :shocked:

Wiem że przy Rockim 6 zasłabł na scenie. Ale chłop ogólnie ma pare. Szczególnie Rocky I II III IV .

A z filmów polega Szeregowiec Rayan z Vin Dieslem ( coś zajebistego )

I death race też kozacki film. Naprawdę super.

Opublikowano

A z filmów polega Szeregowiec Rayan z Vin Dieslem ( coś zajebistego )

nooo Vin powinien oscara dostac.... :polew:

Opublikowano

A z filmów polega Szeregowiec Rayan z Vin Dieslem ( coś zajebistego )

nooo Vin powinien oscara dostac.... :polew:

Dokładnie, za rolę 3-cio planową. Nie ważne, że był Tom Hanks i Mat Damon. :polew:

Opublikowano

Uwielbiam filmy w których gra Vin Diesel. Naprawdę sympatyczny aktor :naughty::decayed: Do tego też niezła postura jak na wiek 43lat.

Panowie dbają o siebie :cool1:

Opublikowano

nooo, ma za***iście ambitne role z bardzo głęboką fabułą. De Niro , Antony Hopkins i Al Pacino to przy Nim amatorzy :gwizdanie:

Opublikowano

no tu jest wymieniony ponad giovannim ribisim i mattem damonem

http://www.filmweb.pl/Szeregowiec.Ryan

więc, coś w tym jest:

nooo, ma za***iście ambitne role z bardzo głęboką fabułą. De Niro , Antony Hopkins i Al Pacino to przy Nim amatorzy :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mech15 , Szeregowiec Ryan jest sprzed 12 lat. Matt Damon zaczynał wtedy swoja Karierę. Róznica jest taka że On jest teraz cenionym aktorem grającym w Superprodukcjach a Vin Diesel jak grał osiłka w gniotach tak dalej ich gra.

Opublikowano

Gra osiłka, ale w jaki sposób. Ma do tego głęboką smykałke i się do tego nadaje, dla mnie ON znajduje się właśnie w czołówce aktorstwa. Szkoda że coraz mniej filmów z nim jest.

Aa do tego polecam dość stary film również z Vin Dieslem " triple X " - xXx . Też dobry film akcji chociaż niektóre momenty są przesadzone jak na crossie przeskakuje między drutami kolczastymi nad siatką która ma kilka M . Ale i tak film jest spoko.

Bardzo dobrze grał w " Szybko i wściekle " Moim zdaniem to najlepszy film zaraz po szeregowcu rayanie, w której gra Vin. :notworthy:

Szacunek.

Zapomniałem jeszcze o Kronikach Riddicka :):good:

I koniecznie obejrzyjcie ODWET również z Dieslem. Coś pięknego.

A i "Przybłędy" również z w/w aktorem.

A do tego "Hannibal the Conqueror" - reżyseria:Vin Diesel

Obsada: Vin Diesel

:notworthy:

Opublikowano

to zobacz sobie Babilon ad(czy jakoś tak)... zmienisz zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie Krolu miałem obejrzeć ten film, ale zawsze coś mi na drodze stanie. :przebiegly:

Aż tak źle ? :>

Opublikowano

na ekranie gra osiłka i mało ambitne role - zgoda, ale z jego biografii wynika, że do całkiem nieźle ułożony typ

Opublikowano

Co z tego że osiłka, ważny jest fakt jak gra tego osiłka. Dla mnie aktor jest genialny i tyle, czuje się w swoich rolach, świetnie do nich pasuje.

A poza aktorstwem jest dobrze ustawiony tak jak mech napisał, biografię ma bogatą, chyba to że gra osiłka, nie znaczy że poza aktorstwem też nim jest :cool1:

Poza tym :D ->

Oto bowiem mając siedem lat został wraz z kolegą zatrzymany podczas włamania do teatru i pewna kobieta złożyła bardzo interesującą propozycję wręczając po dwadzieścia dolarów, scenariusz i nakazując w zamian codzienne uczestnictwo na zajęciach z aktorstwa.

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 13:43_________________________________________________Nalegam na obejrzenie " ODWET " a następnie zopinowania tego aktora : :shocked:

Opublikowano

No właśnie Krolu miałem obejrzeć ten film, ale zawsze coś mi na drodze stanie. :przebiegly:

Aż tak źle ? :>

wiesz co byłem w kinie na nim i szału nie było...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.