Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co powiecie na film pt. RED ????

Brać na blue Rayu??? Czy nie warto???

Fajny, ale ni to komedia, ni sensacja.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co powiecie na film pt. RED ????

Brać na blue Rayu??? Czy nie warto???

film niezły - jak zwykle wybitny Malkovich

Opublikowano

Wlasnie wrocilem z Szybkich i wscieklych piec. Moim zdaniem producenci filmu wzieli sobie krytyke do serca- nie ma duzo tam jakis scen gdzie masz wrazenie ze ogladasz gre komputerowa, no chyba ze ta ostatnia z tym sejfem- ale nie bede wyprzedzal faktow jak ktos nie widzial.

Opublikowano

Wlasnie wrocilem z Szybkich i wscieklych piec. Moim zdaniem producenci filmu wzieli sobie krytyke do serca- nie ma duzo tam jakis scen gdzie masz wrazenie ze ogladasz gre komputerowa, no chyba ze ta ostatnia z tym sejfem- ale nie bede wyprzedzal faktow jak ktos nie widzial.

właśnie u nas dopiero premiera jest w piątek :confused4:
Opublikowano

"Thor 3D" zaliczony i nie warto wywalać kasy na kino :thumbdown: ogólnie małointeligentne kino, przewidywalna akcja, przewidywalny koniec :disgust: ale pare tekstów nieziemskich :decayed:

teraz czekam na "Szybkich..." i wybieram się również na "Agenta XXL" :mysli:

Opublikowano

Na szybkich chyba wszyscy czekają niestety śląskie multikino daje możliwość podniety dopiero w weekend... :decayed:

Opublikowano

"Thor 3D" zaliczony i nie warto wywalać kasy na kino :thumbdown: ogólnie małointeligentne kino, przewidywalna akcja, przewidywalny koniec :disgust: ale pare tekstów nieziemskich :decayed:

teraz czekam na "Szybkich..." i wybieram się również na "Agenta XXL" :mysli:

Może po weekendzie wrzucę na hosting Big Mommas Like Father Like Son 2011 SUBBED PL 480p BRRip (Agent XXL)

Kopia dobra i są już napisy do tego. Na chwilę obecną mam problemu ze sprzętem.

Opublikowano

polecam film - "Droga do Guantanamo"

Czterech kolegów, muzułmanów żyjących w Wielkiej Brytanii jedzie na ślub swojego przyjaciela do Pakistanu. W trakcie podróży dowiadują się o ataku na World Trade Center. Tuż przed weselem zostają aresztowani przez okupacyjne, amerykańskie siły zbrojne i osadzeni w bazie wojskowej Guantanamo. Pada niejasne podejrzenie, że są członkami Al Kaidy. Tylko z tego powodu chłopcy przez trzy lata będą więzieni w nieludzkich warunkach, torturowani i poniżani w imię walki ze światowym terroryzmem.
Opublikowano

American i Weekend tragedia. Kto mi zapłaci za ten stracony czas??

Opublikowano

American i Weekend tragedia. Kto mi zapłaci za ten stracony czas??

św.Mikołaj :wink4:
Opublikowano

"Thor 3D" zaliczony i nie warto wywalać kasy na kino

a czego sie spodziewałeś po filmi na podstawie komiksu ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

teraz jakos chyba Capitan America ma wejsc , nie ???

Opublikowano

Ja dziś się wybieram na Szybkich 5 :kox:

Opublikowano

Ja dziś się wybieram na Szybkich 5 :kox:

właśnie obejrzałem.....kicha

efekty fajne ale reszta to sci-fi :decayed:

Opublikowano

Ja dziś się wybieram na Szybkich 5 :kox:

właśnie obejrzałem.....kicha

efekty fajne ale reszta to sci-fi :decayed:

a ja nie byłem :confused4:
Opublikowano

Ja dziś się wybieram na Szybkich 5 :kox:

właśnie obejrzałem.....kicha

efekty fajne ale reszta to sci-fi :decayed:

bylem wczoraj na tym w kinie. szczerze mowiac po poprzedniej czesci to ta nie wypada tak zle. a to, ze jest pare (no, moze troche wiecej niz pare) przesadzonych akcji - teraz wszedzie wciskaja taka ciemnote, trzeba po prostu ogladac z przymruzeniem oka. duzo mniej scigania w tej czesci, bardziej ida w kino akcji.

Opublikowano

Ja dziś się wybieram na Szybkich 5 :kox:

właśnie obejrzałem.....kicha

efekty fajne ale reszta to sci-fi :decayed:

bylem wczoraj na tym w kinie. szczerze mowiac po poprzedniej czesci to ta nie wypada tak zle. a to, ze jest pare (no, moze troche wiecej niz pare) przesadzonych akcji - teraz wszedzie wciskaja taka ciemnote, trzeba po prostu ogladac z przymruzeniem oka. duzo mniej scigania w tej czesci, bardziej ida w kino akcji.

dokładnie tak samo uważam- w tej części są nadludzmi :polew:
Opublikowano

Dzisiaj nowe filmy będą na hostingu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.