Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktoś jeszcze nie oglądał to niech nadrobi to warto :kox:

21335731.jpg

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie jakos ta colombiana zawiodla. moze dlatego ze za duzo sie nasluchalem jaki to dobry film i jak to ostatnio bywa trailer byl lepiej zrobiony niz film.

slyszalem tez dobre opinie o tym

ogladal ktos?

Opublikowano

a mnie jakos ta colombiana zawiodla. moze dlatego ze za duzo sie nasluchalem jaki to dobry film i jak to ostatnio bywa trailer byl lepiej zrobiony niz film.

slyszalem tez dobre opinie o tym

ogladal ktos?

Na temat tego filmu zdania sa podzielone bardzo... jedni chwalą a drudzy piszą że kupa... zobacz i sie przekonaj...

Opublikowano

a mnie jakos ta colombiana zawiodla. moze dlatego ze za duzo sie nasluchalem jaki to dobry film i jak to ostatnio bywa trailer byl lepiej zrobiony niz film.

miałem to samo z polecanym tutaj "Pluję na twój grób" :thumbdown:

poza dość "ciekawą" sceną gwałtu nie było czego oglądać, a końcowy obraz ze strzelbą zerżnięty z innego (nie pamiętam tytułu) filmu dopełnił tylko mojej oceny :hi:

nie wiem czy było:

"Tożsamość" bardzo mi się podobał, polecam :good:

http://www.filmweb.pl/film/To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87-2011-536768

Opublikowano

Ja właśnie zassałem Columbiane ... także zobacze... a w trakcie zassysania są Kowboje konta Obcy ... i mysle jutro sie wypowiem na temat tych dwóch tytułów.

A co do tego Drive to się zabieram i jakos zabrac nie mogę ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________Teraz czekam na nowy The Thing ... premiera początek grudnia jakoś ...

Opublikowano

Wczoraj bylem na Immortals: Bogowie i Herosi. Film fajny, nie zaluje wydanych 23 zl :decayed:

Opublikowano

Teraz czekam na nowy The Thing ... premiera początek grudnia jakoś ...

Chodzi o ten horror :mysli:

Ok już mam :)

http://www.filmweb.pl/film/Co%C5%9B-2011-401773

Opublikowano

"Drive" nie jest tak źle można obejrzeć ale rewelacji nie ma tak coś 6/10

Opublikowano

A co do tego Drive to się zabieram i jakos zabrac nie mogę ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________Teraz czekam na nowy The Thing ... premiera początek grudnia jakoś ...

Zarzucilem Drive wczoraj, specyficzny klimat. mi przypadlo do gustu, mojej zonie zupelnie nie. na pewno nie jest to film obok ktorego da sie przejsc obojetnie.

a jesli chodzi o The Thing - w piatke pojawila sie R5. podobno bardzo dobre oceny zbiera

Opublikowano

a mnie jakos ta colombiana zawiodla. moze dlatego ze za duzo sie nasluchalem jaki to dobry film i jak to ostatnio bywa trailer byl lepiej zrobiony niz film.

slyszalem tez dobre opinie o tym

ogladal ktos?

BOSKI

Opublikowano

To może być ciekawy film ;)

Oglądałem wczoraj i muszę przyznać że jeden z najgorszych filmów Farrela :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 14:32_________________________________________________

a jesli chodzi o The Thing - w piatke pojawila sie R5. podobno bardzo dobre oceny zbiera

Ja czekam na BD bo R5 szkoda oglądać :)

71730509.jpg

Opublikowano

Listy do M. Koniecznie z dziewczyna. Kilka historii o tym, co wazne w zyciu. Polecam.

Opublikowano

Listy do M. Koniecznie z dziewczyna. Kilka historii o tym, co wazne w zyciu. Polecam.

Byłem ostatnio i... bardzo miło się zaskoczyłem. Warto :good:

Opublikowano

57031844.jpg

Dla fanów Tekkena obowiązkowa pozycja :kox:

Opublikowano

panowie ma ktos konto premium na ktoryms z tych serwerow

http://www.filesonic.com/file/2139226721/Tr6345rs.1080p.PL.part01.rar

http://www.filejungle.com/f/2Z9eVV/Tr6345rs.1080p.PL.part01.rar

jesli tak przeladujcie prosze ten plik na (wupload) albo jakis inny nielimitowany do 1gb serwer

bo na wuploadzie jest ale skopany z bledami crc i nie otwiera mi go rar

z gory dziekuje[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:02_________________________________________________a the thing nawet ok ale to jest remake starego filmu o tym samym tytule z roku 82 albo cos kolo tego

http://www.imdb.com/title/tt0084787/

naturalnie tutaj dowalili efektow specjalnych na maxa ale akcja identyko

Opublikowano

panowie ma ktos konto premium na ktoryms z tych serwerow

http://www.filesonic.com/file/2139226721/Tr6345rs.1080p.PL.part01.rar

http://www.filejungle.com/f/2Z9eVV/Tr6345rs.1080p.PL.part01.rar

jesli tak przeladujcie prosze ten plik na (wupload) albo jakis inny nielimitowany do 1gb serwer

bo na wuploadzie jest ale skopany z bledami crc i nie otwiera mi go rar

z gory dziekuje[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:02_________________________________________________a the thing nawet ok ale to jest remake starego filmu o tym samym tytule z roku 82 albo cos kolo tego

http://www.imdb.com/title/tt0084787/

naturalnie tutaj dowalili efektow specjalnych na maxa ale akcja identyko

Kup sobie konto do FS na allegro za 1zł :gwizdanie:

Opublikowano

Listy do M. Koniecznie z dziewczyna. Kilka historii o tym, co wazne w zyciu. Polecam.

oglądałem tylko zajawki Listy do M. ale mam wrażenie, ze to film podobny do tego http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc filmu sprzed kilku lat, który mi się podobał i też przed świętami leciał :wink4:

Opublikowano

tylko ze nikt nie ma paypala zebym to zaplacil kurde co za zacofanie masarka a niczym innym nie moge zaplacic bo nie jestem w pl ewentualnie smsem ale nie znalazlem zadengo sprzedawcy ktory to akceptuje

Opublikowano

a the thing nawet ok ale to jest remake starego filmu o tym samym tytule z roku 82 albo cos kolo tego

http://www.imdb.com/title/tt0084787/

naturalnie tutaj dowalili efektow specjalnych na maxa ale akcja identyko

nie remake,tylko prequel :cool1:

Opublikowano

tylko ze nikt nie ma paypala zebym to zaplacil kurde co za zacofanie masarka a niczym innym nie moge zaplacic bo nie jestem w pl ewentualnie smsem ale nie znalazlem zadengo sprzedawcy ktory to akceptuje

Ja Ci 1.25GB nie Upne :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.