Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojownik- WARRIOR

untitled.jpg

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Opublikowano

REWEOLWER- stary film wczoraj był na POLSAT ale nawet fajny :hi:

Opublikowano

Oglądał już ktoś "Dziewczynę z tatuażem"??

Bo nie wiem czy wybierać się do kina :mysli:

I może ma ktoś info na temat "Kota w butach"??

Opublikowano

średniak - nawet bardzo

PABLO ogląda tylko dla jakości obrazu i audio w Full HD BRay itp, a fabuła go nie interesuje :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
nie dałem rady całego obejrzeć :no: :no:
Opublikowano

PABLO ogląda tylko dla jakości obrazu i audio w Full HD BRay itp, a fabuła go nie interesuje :decayed::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: Rozwaliłeś mnie tym :kox::good::decayed:

Tak mówisz endriuu że średniak :mysli: zaryzykuje :decayed:

Opublikowano

no nie jest za boski obejrzalem bo sie nudzilem ale drugi raz nie ma calkowitego sensu i nawet 2160p x 10u mnie do tego nie przekona :)) juz lepiej transformersow w 3d 1080p ogladac bo jest czad!

Opublikowano

Dzięki PABLO za namiary.. że też człowiek taki głupi i czeka w sieci aż coś ktoś łaskawie ściągnie :gwizdanie:

Opublikowano

Mission Impossible - Ghost Protocol. Fajny, trzyma poziom calej serii (no moze oprocz 2 czesci, bo byla najslabsza).

Opublikowano

Oglądał już ktoś "Dziewczynę z tatuażem"??

Bo nie wiem czy wybierać się do kina :mysli:

I może ma ktoś info na temat "Kota w butach"??

Tez czekam na recenzje "Dziewczyny z tatuazem" bo nie wiem czy jest sens na to isc zwlaszcza ze juz byla pierwsza czesc Milenium.

Opublikowano

Oglądał już ktoś "Dziewczynę z tatuażem"??

Bo nie wiem czy wybierać się do kina :mysli:

I może ma ktoś info na temat "Kota w butach"??

Tez czekam na recenzje "Dziewczyny z tatuazem" bo nie wiem czy jest sens na to isc zwlaszcza ze juz byla pierwsza czesc Milenium.

Widziałem trylogię Szwedzką i według mnie film rewelka :good: co do wersji USA to może kiedyś obejrze :gwizdanie:

Opublikowano

a Pablo chyba sobie w łeb strzelił jak oglądał tego jonjego inglisza , bo coś sie nie wypowiada jak mu sie film podobał ;)

Opublikowano

a Pablo chyba sobie w łeb strzelił jak oglądał tego jonjego inglisza , bo coś sie nie wypowiada jak mu sie film podobał ;)

Było kilka scen w których się prawie po płakałem ze śmiechu, mi się podobało :>

Oglądałem wczoraj "Nie bój się ciemności" z Kate Holmes, średniak bardzo..[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 13:29_________________________________________________Tym czasem :)

56048801.png

Dobra obsada a jak film :mysli:

Jedna z najlepszych ról Oldmana :)

Opublikowano

wczoraj oglądałe- Szpieg i Salvation Boulevard polecam dwa filmy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.