Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nietykalni / Intouchables

polecam wszystkim- zajebi... film

Również polecam! za***ista historia. :thumbup1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko za życie, Easy Rider

Opublikowano

koledzy znalazl ktos moze muzyke z filmu Terytorium Wroga?

Bo podklad muzyczny wymiatał..

Opublikowano

Pany poszukuję filmu "Schody do nieba" z 1998r.

Pomoże mi ktoś? Nie mogę nic znaleźć :thumbdown:

Opublikowano

"Elita zabójców" 8/10, film całkiem spoko, super obsada, fajna akcja, dobrze się ogląda...polecam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Warrior - 9/10

Skóra, w której żyję - 9/10

Opublikowano

Wszystkie odloty Cheyenne'a / This Must Be the Place

8/10

http://www.filmweb.pl/film/Wszystkie+odloty+Cheyenne'a-2011-530950

solidne kino ale nie dla tych co lubią szybką akcję, film przemawia ciekawymi ujęciami, muzyką no i grą Seana Penna

Opublikowano

Oglądał ktoś Gniew Tytanów:question:

Zaryzykuję i oglądnę w środę w Imax, zobaczymy czy zrobi wrażenie takie jak zwiastun :eusathink:

Opublikowano

Harry Angel z 1987roku - 8/10

Prisoner miniserial - 8/10

Nazywał się Bagger Vance ( świetna rola W. Smitha ) - 8/10

Opublikowano

"Igrzyska śmierci" - spodziewałem się czegoś lepszego :/

Opublikowano

Ok z racji że nie polecaliście pójścia do kina w Grudniu to dziś oglądnę u siebie bo się właśnie pojawił na Blue Ray :naughty:

Opublikowano

Pablo, poszperaj czasem za fajnymi filmami, a nie tylko takimi co są w jakości BD dostępne na filmy HD :whistling:

van Helsing - 8/10

Solomon Kane - 3/10 ( zgasiłem w połowie, fatalny film... )

Opublikowano

Kupiliśmy ZOO - fajny film

Igrzyska śmierci(głodowe) ujdzie w tłoku

Kobieta w czerni- średni

a więc wojna- czeka w kojece do obejrzenia

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

jak upolować faceta- przyjemny film polecam

Opublikowano
Pablo, poszperaj czasem za fajnymi filmami, a nie tylko takimi co są w jakości BD dostępne na filmy HD :whistling:

van Helsing - 8/10

Solomon Kane - 3/10 ( zgasiłem w połowie, fatalny film... )

Wiesz ile już tych filmów oglądałem jak bym miał każdy podpisywać i oceniać to strony by brakło.

Mam same dobre tytuły na 500GB dysku, jak kiedyś wpadniesz na spota to weź lapka oblookasz co ciekawego :whistling:

I nie używam tej stronki filmy HD :naughty:

Opublikowano

Wow, 500GB dysku :decayed:

Opublikowano
Wow, 500GB dysku :decayed:

jarko 500GB x 4 na same filmy w HD :decayed:

Sam TOP GEAR zajmuje przeszło 100GB :decayed:

Dobra nie zaśmiecajmy wątku:grin:

The Divide - 6,5/10 bez szału..

Opublikowano

To i tak jest nic w porównaniu co może internetowa wypożyczalnia zaoferować :grin:

Stone - 6/10, po obsadzie można się było więcej spodziewać...

Chciwość - 6/10, fajny motyw niby, ale słabo przedstawiony...

Pablo, jak już tyle filmów obejrzałeś to może znasz takie tytuły: Lucia i seks, Wróg publiczny numer jeden, część 1, Nieodwracalne - bo nie wiem czy jest sens oglądać, a opinie na filmwebie nie zawsze trafiają w moją ocenę...

Opublikowano

Pablo, jak już tyle filmów obejrzałeś to może znasz takie tytuły: Lucia i seks, Wróg publiczny numer jeden, część 1, Nieodwracalne - bo nie wiem czy jest sens oglądać, a opinie na filmwebie nie zawsze trafiają w moją ocenę...

2 ostatnie tytuły oglądałem jakiś czas temu, na pewno się nie zawiedziesz ale też nie są to jakieś wielkie Hity, można śmiało oglądnąć.

Jak lubisz takie klimaty jak w tych francuskich filmach to oglądnij sobie "A Gang Story" czy też pod oryginalnym tytułem "Les Lyonnais"

Trzyma w napięciu również, wg. mnie 7+/10

Bez-nazwy_rneeepq.jpg

Wczorajszy Ghost Protocol z Tom Cruise niezły był, jak ktoś lubi takie filmy to dobra pozycja. 7/10

Tylko wkurwił mnie ten film bo mogli śmigać audicami a nie betami :grin::decayed:

Wróciłem teraz z "Gniewu Tytanów" w porównaniu z jedynką o wiele więcej napierdzielania aż za dużo bym powiedział:decayed: 3D w Imaxie jak zawsze daje radę :good:

Co więcej, dla fanatyków Mitologii i takich klimatów pozycja obowiązkowa, dla mnie 8/10

GOD OF WAR z PS3 mi się cały czas nasuwał jak tą cześć oglądałem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.