Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coverpng_rwxhwxr.png

Pozycja obowiązkowa jeśli lubicie klimaty gangu/mafii.

Bardzo dobry film polecam :good:

kod-dostupa-keyptaun.jpg

Do obczajenia dobry tytuł. :kox:

8/10 Polecam.

---------- Post dopisany 26-05-2012 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 11:47 ----------

Lubie takie klimaty:kox: W 3D może być ciekawe :decayed:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lubie takie klimaty:kox: W 3D może być ciekawe :decayed:

z prometeuszem to jest mega cipawa, premiera u nas 1,5 miesiaca po swiatowej... nie moge zrozumiec postepowania dystrybutora. sami sie prosza, zeby ludzie ogladali wersje z sieci zamiast isc do kina.

Opublikowano

Czarnobyl- musze to zobaczyc.lubie takie klimaty

Opublikowano

obejrzałem to Les Lyonnais i mam bardzo mieszane uczucia

film po prostu słaby

Francuzi niestety nie potrafią zrobić fajnego męskiego kina

cały czas zapatrzeni w Heat, a komukolwiek z aktorów francuskich zarówno do Ala Pacina jak i mistrza De Niro brakuje lata świetlne

ten film taki nijaki - na moje nie

za to ich kino ambitne jest bardzo fajne

a coś w rodzaju Dalej niż północ, można płakać ze śmiechu - to polecam zawsze i każdemu

Opublikowano

Polecam "Łowcy głów" Mortena Tyldum-a, wyj....ebany film na maxa !!!!!!!!!!!!!!

Anders Behring Breivik przy Rogerze Brownie to harcerz :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Łowcy głów (2011) - Filmweb

Opublikowano
Polecam "Łowcy głów" Mortena Tyldum-a, wyj....ebany film na maxa !!!!!!!!!!!!!!

Anders Behring Breivik przy Rogerze Brownie to harcerz :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Łowcy głów (2011) - Filmweb

Widziałem, dobry :thumbup1:

Opublikowano

Polecam, właśnie wróciłem, koleżanki cały film przepłakały, ja walczyłem żeby się nie popłakać ;)

Jeden z niewielu dobrych polskich filmów :)

Opublikowano
  • Autor

Jutro mam kolokwium, ni wu ja nie wiem z czego..ale warto było obejrzec ten film :grin::facepalm::polew::polew::polew:

Opublikowano

7451354.3.jpg?l=1334907426000

hm

niby miał być powrót w wielkim stylu, ale ....

jak na moje, formuła już się dawno przejadła

7/10

Opublikowano

du...pa nie film

czasy "Zabójczej Broni" minęły bezpowrotnie

widziałem wczoraj Safe House z Denzelem, ciągła napier....dalanka

aż mi sie przejadło :kwasny:

Opublikowano

TO może coś innego.

- Into the Wild

- Easy Rider

- Nietykalni

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Albo trochę klasyki

Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

Opublikowano
:grin: moze byc dobre
Opublikowano

Z trochę starszych filmów polecam 2 filmy Guya Ritchiego:

- Snatch;

- Rock'N'Rolla.

W obydwu filmach podobny styl poczucia humoru i pogmatwana fabuła.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

właśnie obejrzałem "Bumer 2"

polecam

tylko trzeba najpierw pierwszą część obejrzeć żeby kumać o co biega w drugiej :)

byłem też w kinie na "Dyktatorze" i oceniam na 7/10

Opublikowano

Bumer ----o czym jest?

Opublikowano

Dyktator jest genialny- lałem cały film

Opublikowano
Jutro mam kolokwium, ni wu ja nie wiem z czego..ale warto było obejrzec ten film :grin::facepalm::polew::polew::polew:

Oglądałem ostatnio, jest za***isty:kox::brzydkibanan::brzydkibanan::brzydkibanan::grin::polew:

Polecam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.