Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tes juz zassałem i zasiadam dzis wieczorem do tego,,,

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj oblookałem, mi się podobał, fajnie widzieć wszystkich Herosów w jednym filmie, efekty jak to w filmach Marvel'a dają radę.

Dla osób które kiedyś czytały komiksy z tymi bohaterami, pozycja obowiązkowa.

7/10

Opublikowano

Zasysam ..

Opublikowano

wczoraj oglądałem John Carter,bardzo fajny film,mocne 8/10:thumbup1:

Opublikowano

Carter daje radę :)

Jutro premiera Niezniszczalnych 2 a za tydzień nowa Pamięć absolutna z Farrellem.

Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

74290841f14fbb1ccacd9d440025fdde.jpg

Dziś się pojawił w 1080p w końcu :kox:

Oblookałem, dla mnie 8+/10 można śmiało oglądnąć :wink:

Opublikowano

własnie obejrzałem Niezniszczalnych 2 :kox:

Opublikowano
własnie obejrzałem Niezniszczalnych 2 :kox:

Najlepszy jest Chuck Norris cobra królewska go upier....ła i pieć dni walki o życie i cobra zmarła :polew:

Opublikowano
własnie obejrzałem Niezniszczalnych 2 :kox:

I jak :naughty:

Opublikowano

Cos w stylu Hot Shots :polew:

Opublikowano
Cos w stylu Hot Shots :polew:

No to trzeba iść na to :polew:

Opublikowano

Chuck Norris rozj....ebał naraz kilku gosci i czołg

za chwile przyszedł i powiedział "..przeciez wiecie że pracuję sam..."

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

szkoda że Jet Li grał tylko na poczatku filmu :kwasny:

Opublikowano

Dobre i z humorem :polew:

Czytałem że już podziękował Sylwestrowi za dalsze granie w 3 części, zagrał raz by poczuć klimat dobrej współpracy aktorów przed dwóch dekad, nie dziwię się, w końcu ma już 72 lata :shock3: Ale ten czas leci..

Chuck Norris nie zagra w "Niezniszczalnych 3" - Hatak.pl

"Avi Lerner, producent serii szykuje już trzecią część. Są już znane nazwiska, którym zaoferowano kontrakty - Clint Eastwood, Harrison Ford i Nicolas Cage. Kandydatami są także Sean Connery, Steven Seagal i Wesley Snipes, który w lipcu wychodzi z więzienia."

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Bogusław Linda powinien zagrać w 3 części :polew::polew::polew:

Opublikowano

Czekam na to:kox:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Będzie strasznie :naughty:

Opublikowano

Będzie dobre:kox:

jest, bardzo dobre, widziałem dwa tygodnie temu

Opublikowano

Niezniszczalni 2 zajefajny film :kox::naughty::decayed:. Arnie wrócił. Jak to powiedział: I'm back.

W 3 części widział bym Vin Diesla :decayed:. Fajna akcja była ze Smartem :wink:.

Van Damme jako ten zły.

Polecam wszystkim, którzy lubią dobre kino akcji.

Jedynka była zajeb sta. 2 zapowiada się ciekawie:

Uprowadzona 2 (Taken 2) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD - YouTube

i polski film:

Opublikowano

Ja dzisiaj się wybieram rodzinnie na nowy Step Up w 3D ... :naughty:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

No i film mega ... moja zachwycona :wink:

Polecam

Opublikowano

Battleship nawet fajny film a nie spodziewałem się

Opublikowano

Wczoraj byłem na filmie "Niezniszczalni 2" i śmiało go mogę polecić, dobre teksty :grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.