Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
...

Dlatego najpierw polecam naukę czytania a potem wypowiadanie się na forum.

...

A niektórym zalecam poczytanie czasami jakiejś książki bo widzę że umiejętność czytania też powoli u NIEKTÓRYCH zanika :decayed:

No i po co takie uwagi ? Sam wywołujesz dyskusje po czym obrażasz rozmówców... :facepalm:

Nie tylko w tym wątku ;)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w końcu znaleźliśmy "dom na końcu ulicy "

...

po obejrzeniu traileru od razu wiedziałem że coś straszy w domu na końcu ulicy

Gdybyś posiadł wspomnianą przez ciebie umiejętność to nie musiałbyś oglądać trailera żeby to wiedzieć...

Wchodzisz do tematu i siejesz zamęt, w dodatku obrażając innych... :facepalm:

Tak w temacie - ostatnio co kilka dni na ale kino+ leci Kraina Tygrysów, nie wiem czy wspominałem, zdecydowanie warto obejrzeć :wink:. A jutro na TVP 1 zaczyna się drugi sezon Homeland

Opublikowano
Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , trudno .

"Ale po co wklejacie opisy filmów i trailery , skoro w trailerze są zawzwyczaj najlepsze momenty filmu , a opis bardzo dużo mówi o filmie"

Tutaj napisałem że wrzucanie opisów filmów i trailerów jest bezsensowne a nie wyrażanie opinii bo to jest wręcz niezbędne , bo jak można pisać że coś jest fajne jak się nawet tego nie oglądało .

Mało tego tutaj napisałem , że "Nie zapominajcie o tym bo wątek fajny i pozwala uniknąć tracenia po 2h naszego cennego życia."

Chodziło tu właśnie o to że dzięki dobrym opiniom na temat filmu możemy się utwierdzić w przekonaniu że jest on na prawdę dobry , a nie włączyć byle jaki film w polecanych i stracić 2 godziny nudząc się i zasypiając.

Dlatego najpierw polecam naukę czytania a potem wypowiadanie się na forum.

PS: jakby ktoś chciał fajną komedię o które ciężko w tych czasach bo poziom humoru dzisiejszego społeczeństwa niestety "schodzi na psy" polecam komedię "Millerowie" . Film bardzo fajny , można się pośmiać . Jak ja nie oglądam komedii wcale bo bardzo trudno mnie rozśmieszyć to posłuchałem koleżanki która mi go poleciła i z czystym sumieniem mogę go polecić innym .

A niektórym zalecam poczytanie czasami jakiejś książki bo widzę że umiejętność czytania też powoli u NIEKTÓRYCH zanika :decayed:

Ja na Millerach zasnalem i wypier.+#laj!!!

Opublikowano

no reizen

trzeba przyznać, że jak na nowicjusza z imponującą ilością 5 postów co jak co, ale entree to masz imponujące

:grin:

Opublikowano

Mnie tam Millerowie się podobali ale nie powiedziałbym, że humor był na jakimś super poziomie jak to zaznaczył reizen :D

Raczej glupkowata komedia na zabicie czasu :)

Opublikowano

+ 100

Opublikowano

Bajka Turbo - z malym dwa razy od razu ogladalismy. Jak dziecko po filmie/bajce zada pytanie czy obejrzymy drugi raz to nie mozna odmowic ;) Oczywiscie synek wie ze turbo i u nas w aucie jest. Polecam :)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Opublikowano

Bylem pare miesiecy temu, bardzo fajny .mozna usmiac sie do łez

Opublikowano

Polecam polski film pt. Wkręceni ... od piątku w kinach. Mi się podobał. Fajna komedia dużo śmiechu.

Opublikowano

Tez ida, w piutk.

Opublikowano

About Time -

Świetna pozycja, polecam. 8/10

Opublikowano
About Time -

Świetna pozycja, polecam. 8/10

bylem widzialem polecam !

Opublikowano

jesli ktos lubi francuskie kino,polecam film z 2011 "Lup"

Łup (2011) - Filmweb

jak dlamnie 7/10

Opublikowano

Lipa ... ledwo 4/10

Opublikowano

to mamy pooglądane na kinomaniku

kinomanik.tv - the end :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ale nazwe zmienili na kinoman.tv wiec zobaczymy.. :wink: na jak długo

Opublikowano

Pająk Gigant ... słaby 5/10

Wyścig po życie ... słaby 5/10

Opublikowano
Pająk Gigant ... słaby 5/10

Wyścig po życie ... słaby 5/10

Zastanawia mnie jak trafiłeś na to cudo kinematografii "Pająk Gigant" ? :D

Opublikowano
Pająk Gigant ... słaby 5/10

Wyścig po życie ... słaby 5/10

Zastanawia mnie jak trafiłeś na to cudo kinematografii "Pająk Gigant" ? :D

Był na chomiku ... a to mnie skusiło... ten aktor..

49968b45a3dbdb7d5c1f8b2b5f0b9786.jpg

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

Pracodawca ...lipa...5/10

Opublikowano
to mamy pooglądane na kinomaniku

kinomanik.tv - the end :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ale nazwe zmienili na kinoman.tv wiec zobaczymy.. :wink: na jak długo

Myślisz że to to samo?:naughty:

Ta strona już wcześniej była, ma wygląd zakoszony od kinomaniaka, tak to lipa, nie ma nic wspólnego z kinomaniakiem, teraz próbują szybko ją robić ale mają błąd bo robią na frameworku kohana :doh:

Więc nie działa im a takich stron jest setki (zalukaj.tv, ekino.tv, look24pl, 8tv.pl, kinolive.pl itd.)

Kinomaniak miał stosunkowo dobrą jakość i sporo filmów więc na tą chwilę nie ma dobrej alternatywy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.