Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4/10... momentami śmieszy..., a niby film akcji... :facepalm:

Ogólnie nie polecam

BTW.

Warto oglądnąć?

7244422.3.jpg

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma nigdzie napisów jeszcze bo właśnie szukałem, na stronie jest w 1080p i już go pobrałem, pewnie się lada moment pojawią to dam znać :)

Obsada jak widać ok ale to nie wszystko jak wiemy :wink:

http://noobroom9.com/?2869&s=52&hd=1

Opublikowano

pany jak sciagnac te cholerne napisy do filmow?ciagnelem napisy STR bez pl znakow z napisow info na kompa i puscilem film, na dole w rogu jest ikona dodaj napisy i tak zrobilem...ale gdy je dodaje lub nawet przenosze bezposrednio do filmu wywala komunikat tylko napisy str....o co chodzi w tym...w napi projekt tych str nie moge znalezc a na konwerterze do napisow wywala bledy i komunikat ze nierozpoznano plikow

Opublikowano

Musisz w złym formacie wrzucać w takim razie, srt wrzuć bez pl znaków tam gdzie masz pod filmikiem upload i musi banglać.

Sprawdź na kompie plik jaki masz.

Na napisy info masz obok ''więcej informacji'' i możesz wrzucić też srt z pl znakami ale będą błędy wówczas.

Ja tak już kilka filmów sprawdzałem na tej nowej stronie z filmami i nie było problemów.

Opublikowano

Czyli potwierdza się że dobra obsada nic nie gwarantuje :grin:

Opublikowano

Co prawda jeszcze nie widziałem tego filmu, ale mój kolega z pracy wybrał się na niego ze znajomymi i stwierdził, że nie ma pojęcia o czym ten film był :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Co prawda jeszcze nie widziałem tego filmu, ale mój kolega z pracy wybrał się na niego ze znajomymi i stwierdził, że nie ma pojęcia o czym ten film był :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

dave

lepiej bym tego nie opisał

yebłem z krzesła :grin:

Opublikowano

Mimo wszystko obejrzę i podzielę się wrażeniami ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czekamy niecierpliwie ....

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 21:24 ----------

ENOUGH SAID - Ani slowa wiecej (2013) - IMDb

Dobry film - 7/10

dopiero obejrzałem

moja kontynuacja filmów nominowanych do Złotych Globów

chociaż przyznano ją za kategorię "aktorka w filmie komediowym lub musicalu" to paradoksalnie - mistrzostwo Tonyego Soprano

James Gandolfini :shock3:

fantastyczny

palce lizać

polecam

8/10

Opublikowano

7570166.3.jpg

Moim zdaniem chyba nawet lepszy niż pierwsza cześć, 7,5/10 :thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Gra Endera (2013) - Filmweb

Będę teraz obczajać :)

Edit: 7/10

Potwierdzam, 7/10 się należy :thumbup1:

Opublikowano

Ja z ciekawosci bylem wczoraj na filmie

image.jpg

no nie wiem duzo flaszek i tych samych scen :kwasny:

Opublikowano

Frimuś to powiedz czy warto bo jestem ciekawy tego filmu, zwiastun zapowiada się ciekawie:wink:

Opublikowano

kazdy film Smarzowskiego jest swietny - na czym tu sie zastanawiac ?

Opublikowano
http://1.fwcdn.pl/po/25/64/622564/7570166.3.jpg

Moim zdaniem chyba nawet lepszy niż pierwsza cześć, 7,5/10 :thumbup1:

Potwierdzam, oglądałem 3 dni temu wg mnie lepszy niż jedynka :)

Opublikowano
Frimuś to powiedz czy warto bo jestem ciekawy tego filmu, zwiastun zapowiada się ciekawie:wink:

juz pisałem jakis czas temu ze warto

Opublikowano
Frimuś to powiedz czy warto bo jestem ciekawy tego filmu, zwiastun zapowiada się ciekawie:wink:

Idz, warto czy nie ocenisz sam po seansie jak dlamnie pól na pól ale nie twierdze ze zmarnowany czas.

Opublikowano
kazdy film Smarzowskiego jest swietny - na czym tu sie zastanawiac ?

pod mocnym aniołem jest adaptacją książki i niestety moim zdaniem nie zgrała się książka z reżyserem :thumbdown:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

a wczoraj byłem na

American Hustle (2013) - Filmweb

i czegoś temu filmowi zdecydowanie brakuje...jaj :co: film sprawia wrażenie jak by aktorzy sami nie wiedzieli co dalej będzie i lecieli na spontanie jedynie Jennifer Lawrence odwaliła kawał dobrej roboty :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.