Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie było ale i tak polecam

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja dziś obejrzałem:

Wyspa strachu - zakończenie nieco zaskakujące ale niestety fabula nie trzyma sie kupy...trochę naciągany,

4/10

Paranoja - tutaj daje 7/10

Eliza Grave - coś w klimacie wyspy tajemnic, tutaj również 7/10

https://www.youtube.com/watch?v=8T3wc2xcqZM

Whisky dla aniołów - miała być komedia ale wyszedł bardziej dramat niż komedia. na raz można obejrzeć

6/10

Druga twarz - thriller szpiegowski, zakonczenie zaskakuje ale nie do konca trzyma w napieciu. daje 6/10

Opublikowano

Whisky dla aniołów dobry ale tylko dla tych ktorzy wiedza o co chodzi.

Opublikowano

"Let's be cops" daje radę, można się pośmiać :)

Opublikowano

Dzisiaj dopiero obejrzałem Polską produkcie "Bogowie" naprawdę polecam

Opublikowano

Whisky dla aniołów dobry ale tylko dla tych ktorzy wiedza o co chodzi.

Wiec o co chodzilo bo moze rzeczywiscie go nie skumalem?

Opublikowano

równiez polecam Bogowie, świetny film

Opublikowano

Whisky dla aniołów dobry ale tylko dla tych ktorzy wiedza o co chodzi.

Wiec o co chodzilo bo moze rzeczywiscie go nie skumalem?

musisz być fanem whisky, ale malt nie blendowanej berbeluchy :D

Opublikowano

a Furia

ktos cos ten teges??

bardzo dobry, ale jest rozpyerdol, nie każdemu taka jatka podejdzie :decayed:

Opublikowano

Mysle że rozpierdol jest na poziomie 7/10 ;) ale film kozak szczególnie w kinie 4dx ;)

Opublikowano

Whisky dla aniołów dobry ale tylko dla tych ktorzy wiedza o co chodzi.

Wiec o co chodzilo bo moze rzeczywiscie go nie skumalem?

musisz być fanem whisky, ale malt nie blendowanej berbeluchy :D

no poki co whisky to tylko z cola, ale jak bede starszy to moze dojrzeje:) ale za to jestem fanem piwa, robie je sam w domu i potrafie odroznic dobre piwo od sikacza z marketu, przeszedlem kilka kursow sensorycznych a mimo wszystko ni jak w tym filmie komedii nie znajduje :D

Opublikowano

To kiedy zapraszasz na łojenie bro?? ;)

Opublikowano

poki co zapas sie skonczyl:P uwarzylem na wlasne wesele jakies 200 butelek i wszystko wypili:D

a sezon dopiero sie zaczal wiec z miesiac / dwa trzeba poczekac a wtedy zapraszam:)

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Ok pomyśli się :D

Opublikowano

Może być fajny film :grin:

Opublikowano

Przerwana lekcja gotowania :D

Opublikowano

chyba urwany film :D

Opublikowano

Byłem wczoraj na tym Interstellar i dla mnie dobry film, choć d*py nie urywa 7+/10 co do ścieżki dźwiękowej to ktoś pisał ze mistrzostwo a wg. mnie za głośna i czasem nad wyraz pogrzebowa. W niektórych miejscach za bardzo dłużyła się akcja.

Tak czy inaczej obowiązkowa pozycja dla osób które lubią te klimaty jak i filmy Nolana przy których nie można się nudzić :))

Opublikowano

w jakiej wersji widziales?

koniecznie trzeba isc na 3D?

Opublikowano

"Kraina złoczyńców" warto poświęcić1:40h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.