Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do obczajenia dziś.

Jaki jest tego polski chomikowy tytuł?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do obczajenia dziś.

Jak dla mnie straszna słabizna..musiałem się zmusić do wysiedzenia przed tym filmem do końca.

Opublikowano

I jeszcze jeden dobry, bardzo dobry tytuł:

In Order of Disappearance: 7/10

http://m.imdb.com/title/tt2675914/?ref_=nm_flmg_act_6

Opublikowano

Do obczajenia dziś.

Jak dla mnie straszna słabizna..musiałem się zmusić do wysiedzenia przed tym filmem do końca.

zgadzam się

tragedia

-10/10

Opublikowano

Więzień Labiryntu

8/10

Mnie się podobał.

Opublikowano

Nie do zapomnienia

Hans-Kloss.jpg

z5591488Q,Stanislaw-Mikulski.jpg

Opublikowano

(*)

Opublikowano

Nie do zapomnienia

Hans-Kloss.jpg

z5591488Q,Stanislaw-Mikulski.jpg

Nie ma dziełu - Szacun za wszystko więc popieram ten post tutaj

Opublikowano

Co z seriali fajnego możecie jeszcze polecić? Jestem właśnie po pitbulu i tutaj się nie zawiodłem zgodnie z oczekiwaniami, a wczoraj skończyłem ostatnią serię Czasu Honoru - Powstanie. W tym przypadku jakoś nie porwał mnie jak pierwsze sezony..ale obejrzeć można.

Może ostatni sezon Walking Dead (poprzednie mam za sobą)? Ogląda ktoś?


a ten ktos ogladal?

Opublikowano

od seriali to mamy osobny temat

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10402-seriale/

nie zaśmiecaj

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Into the storm robi wrazenie ;) 7/10 , dracula untold tez miło sie oglądało 6/10 .

A teraz pora na The purge anarchy :) jedynka była wesoła oby kontynuacja była lepsza ;)

Ehhhh nie wiem co powiedzieć :) . Nie oglądajcie :)

Opublikowano

Into the storm robi wrazenie

e tam

żenujące ....

Opublikowano

Ja lubie takie duperelki ;) relax :) latający ludzie hehehe

Opublikowano

i koleś co z autem ponad chmury wzlatuje .....

kto to wymyśla

i ile bierze w żyłę :facepalm:

Opublikowano

O to było dobre hahaha :)

Opublikowano

Moze podyskutujemy o " nieodwracalne " ?

Scena gwałtu jedna z najlepszych jakie widziałem wiadomo nie każdemu sie spodoba jednych podjara innych obrzydzi, dla mnie bomba

Opublikowano

Scena gwałtu a raczej próby była dobra w planet terror hahaha

Opublikowano

THE MAZE RUNNER - http://www.imdb.com/title/tt1790864/

kompletna strata czasu, film z d*py jak i cały pomysł... 2/10

FURY - http://www.imdb.com/title/tt2713180/?ref_=nv_sr_1

Kolejny film o wojnie, można zobaczyć, choć te strzały to trochę jak w gwiezdnych wojnach :grin: 7/10

I'LL FOLLOW YOU DOWN - http://www.imdb.com/title/tt2048770/?ref_=nv_sr_1

cofanie się w czasie, tematyka jak dla mnie ciekawa, więc i film można oglądnąć, choć dużo się w nim nie dzieje.

A jak zobaczyłem "chłopczyka" od tekstu "... I see dead people..." to zdębiałem :grin: 6/10

Opublikowano

Mnie również Więzień Labiryntu nie porwał..daje 4/10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.