Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Normalne wystarczy :-) Dla mnie jedyny film w 3D który warto było obejrzeć to Avatar.

Joziek79 - W przyszłym roku wychodzi T2 w wersji IMAX :-) Widziałeś dwójkę w wersji Skynet Edition? :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jakiś film o robaczkach oglądałem w 3d z 2 ziomkami robiąc 0.7 :) czad był hahaha ale czego się nie robi w pustym kinie z darmowymi biletami :D

Opublikowano

Dla mnie jedyny film w 3D który warto było obejrzeć to Avatar.

Grawitacja

fenomenalne efekty

Opublikowano

Normalne wystarczy :-) Dla mnie jedyny film w 3D który warto było obejrzeć to Avatar.

Joziek79 - W przyszłym roku wychodzi T2 w wersji IMAX :-) Widziałeś dwójkę w wersji Skynet Edition? :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Niestety nie :(
Opublikowano

Dla mnie jedyny film w 3D który warto było obejrzeć to Avatar.

Grawitacja

fenomenalne efekty

Słyszałem wiele krytycznych opinii o tym filmie, a mnie się bardzo podobał. Jeśli nadarzy się kiedyś taka możliwość to zlukam w 3D :)

Polecam "Moon" z Samem Rockwellem - też bardzo dobry.

"Kill Me Three Times" (2014) - na odmóżdżenie może być, ale nic więcej jeśli ktoś chciałby obejrzeć ;)

Na dzisiaj zaplanowałem http://www.filmweb.pl/film/Wild+Horses-2015-739855 albo http://www.filmweb.pl/film/Slow+West-2015-698422

Paweł - koniecznie musisz go zobaczyć :)

Edytowane przez Biszczan

Opublikowano

Na grawitacji usnąłem :) efekty na tak, fabuła na nie :) latanie w kosmosie na gaśnicy nie dla mnie.

Już Interstellar dużo lepszy :)

Opublikowano

Słyszałem wiele krytycznych opinii o tym filmie, a mnie się bardzo podobał. Jeśli nadarzy się kiedyś taka możliwość to zlukam w 3D

no tylko

wiesz, Grawitacja bez 3D to film głupotka

tak bym go na pewno odebrał

ale w trójwymiarze - nawet na bezsens scenariusza przestajesz zwracać uwagę

ja byłem zachwycony

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Na grawitacji usnąłem :) efekty na tak, fabuła na nie :) latanie w kosmosie na gaśnicy nie dla mnie.

Już Interstellar dużo lepszy :)

Miałem na myśli T2: Skynet Edition, ale mój błąd bo źle to napisałem he he :) Fajne są sceny dodatkowe :)

Opublikowano

Postaram się wypożyczyć z internetu :)

Niestety nie mogę znaleźć w "wypożyczalni".

Wziąłem wersje rezyserską ponoć tylko 3 minuty krótsza.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.da sie posmiać 7/10


2.warto obejrzeć 8/10


3. 7/10


4. 7/10 dobrze się ogląda

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Ted 2 8/10

Opublikowano

Terminator

kicha

nie polecam

Opublikowano

Terminator

kicha

nie polecam

Ile ludzi tyle opinii :)
Opublikowano

Ant-Man - świetny! Poszedłbym drugi raz na to! :)

Opublikowano

Dla fanów dragon Ball

Od 5 lipca wystartowała nowa seria od Akiry

Dragon Ball super

3 odc już są nawet z lektorem , w HD

Na kreskóweczki.pl zapomniałem dodać, nie reklamuje w żaden sposób tego portalu ale ten są napewno online, na chomiku do ściągnięcia też są

Opublikowano

wczoraj leciał Ostatni Mohikanin

Daniel Day Lewis w roli głównej

dziś to już takich filmów się nie kręci .... piękna historia

tylko czy to musi być tak puszczane by się kończyło o 1 w nocy???

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ant-Man - świetny! Poszedłbym drugi raz na to! :)

https://www.youtube.com/watch?v=1HpZevFifuo

Mówisz ciekawa fabuła. Po zwiastunie miałem trochę mieszane uczucia.
Opublikowano

Dobra akcja, dobry humor. Avengers wypadają blado przy człowieku mrówce :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ant-Man - świetny! Poszedłbym drugi raz na to! :)

Mówisz ciekawa fabuła. Po zwiastunie miałem trochę mieszane uczucia.

Też słyszałem wiele dobrego o tym filmie!

Opublikowano

Mysle ze mojej zonie sie nie spodoba :D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.