Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

everest - bardzo dobry, polecam

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ide w niedziele, obaczymy.

czekam na recenzję

Wg mnie bardzo dobry film, kolejny 007 nie zawiòdł :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ide w niedziele, obaczymy.

czekam na recenzję

Wg mnie bardzo dobry film, kolejny 007 nie zawiòdł :kox: :kox: :kox:

No napiszę, że spodziewałem się czegoś więcej, tak zachwalali.... Oczywiście nie odradzam, warto aby każdy wypowiedział swoje zdanie :wink::wink: .

Opublikowano

Ja jeszcze nie byłem ale tak sobie myśle że chyba Skyfall podniósł poprzeczke Bardzo wysoko... Ide w tym tygodniu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pamietacie jaka byla krytyka gdy okazało sie ze kolejnym Bondem po Brosnanie bedzie Craig ? I co ? Po pierwszym filmie krytykom zamknely sie gęby.

od urodzenia jestem fanem Bonda i dla mnie Craig to najlepszy 007.

Poprzednicy moga mu czyscic buty :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze nie byłem ale tak sobie myśle że chyba Skyfall podniósł poprzeczke Bardzo wysoko...

Prawda.

Opublikowano

Pamietacie jaka byla krytyka gdy okazało sie ze kolejnym Bondem po Brosnanie bedzie Craig ? I co ? Po pierwszym filmie krytykom zamknely sie gęby.

od urodzenia jestem fanem Bonda i dla mnie Craig to najlepszy 007.

Poprzednicy moga mu czyscic buty :decayed:

Co do Craiga się zgodzę, ale według mnie film słaby. Słaba fabuła, słaby czarny charakter (liczyłem na genialną rolę Waltza), nawet muzyka kiepska. Nie odnalazłem w filmie ani nic nowego, ani zaskakującego
Opublikowano

Najlepsza ocena filmu beda przychody ze sprzedaży biletów.

Skyfall do tej pory zarobił 1 miliard $$$

Zobaczymy ile zarobi Spectre :wink:

Teraz czekam na to: :wink:

http://m.filmweb.pl/film/Most+szpiegów-2015-728144

Opublikowano

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Dlaczego?? A to dlatego, że wszyscy widzowie pójdą do kina z racji świetnej poprzedniej części

Opublikowano

A pamietasz Gladiatora z Russelem Crowe ?

Przez pierwsze dwa tygodnie była kompletna klapa. Sam bylem na premierze gdzie ze mna bylo 6 osob ma cale kino. A po kilku dniach kina były zapchane po sufit, moj kolega szedl na ten film z krzeslem turystycznym bo dostał "stojacy" bilet.

Najlepsza reklame zrobia Ci ktorzy ogladali ten film.

Jedni beda sceptyczni jak Ty a inni beda chwalic.

Dzisiaj wychodzac z MK słyszałem wiele pozytywnych opinii, ale zgadzam sie z Tobia w jednej sprawie. Muza i wokal na poczatku filmy do d....

Opublikowano

Spokojnie , myślę że się obroni jak każdy 007.

Opublikowano

Najlepsza ocena filmu beda przychody ze sprzedaży biletów.

Skyfall do tej pory zarobił 1 miliard $$$

Zobaczymy ile zarobi Spectre :wink:

Teraz czekam na to: :wink:

http://m.filmweb.pl/film/Most+szpiegów-2015-728144

To mniej więcej tak, jak oceniać film po budżecie przeznaczonym na produkcję...

Opublikowano

Dziś byłem na Spectre i powiem krótko... Nuda...Skyfall o wiele wiele lepszy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najlepsza ocena filmu beda przychody ze sprzedaży biletów.

sorry Dev, ale to kompletna bzdura :)

Opublikowano

Dziś byłem na Spectre i powiem krótko... Nuda...Skyfall o wiele wiele lepszy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nawet zdjęcia lepsze. Wyjątkowo w Spectre denerwowały mnie ujęcia z ręki..

Opublikowano

Najlepsza ocena filmu beda przychody ze sprzedaży biletów.

sorry Dev, ale to kompletna bzdura :)

Czyli co ?

z dobrych filmow nie ma kasy a z ...ujowych są ?

Opublikowano

Rekordy zarobku ustanowią nowe Gwiezdne Wojny...

Naciapane z Z2

Opublikowano

Rekordy zarobku ustanowią nowe Gwiezdne Wojny...

Naciapane z Z2

Tutaj masz mieszane uczucia ....

Opublikowano

Szkoda że nie ma okazji bycia w USA na premierze gdzie będzie pełno przebierańców itd.... Czekam.z niecierpliwością...

Naciapane z Z2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.