Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co on gada ? Nie moge właczyc glosnika bo obok spi mała żmija.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Show me

:)

Opublikowano

Znam paskudztwo :decayed:

Opublikowano

Byłem widziałem i rozkreca sie na trylogia :decayed: ciekawe kiedy kolejna część.

Daje 7/10 i polecam zobaczyć lecz nie w naszym 3D :facepalm: porażka.

I_MAX

Opublikowano

Mi też się podobał :)

Opublikowano

Batman nawet spoko, ale dialogi do niczego.

Opublikowano

Kolejna Zlota Malina w wykonaniu Afflecka.

Czytalem na amerykanskich portalach ze bieda scenariusz i jak ktos slusznie zauwazyl dialogi.

Opublikowano

Kolejna Zlota Malina w wykonaniu Afflecka.

Czytalem na amerykanskich portalach ze bieda scenariusz i jak ktos slusznie zauwazyl dialogi.

kolejna szmira na ekranach byle tylko kasę zarobić i komputery uruchomić ..... :facepalm:

Opublikowano

Byłem widziałem i rozkreca sie na trylogia :decayed: ciekawe kiedy kolejna część.

Daje 7/10 i polecam zobaczyć lecz nie w naszym 3D :facepalm: porażka.

I_MAX

Łyknąłem go w sobotę w IMAX'ie. No powiem trochę film przeciągnęli o jakieś dobre 20 minut. Mogło być lepiej. Ogólnie jestem zadowolony.

A mam taką propozycję z innej beczki... http://www.filmweb.pl/film/Księżniczka+i+żołnierz-2001-91321 zanim ktoś się wypowie - proszę oglądnąć :wink:

Edytowane przez Ravu

Opublikowano

no oby wcześniej - szukaj w zatoce i na kiku

wracajac na chwile do "triple nine", pojawil sie webrip.

https://pic.iptorrents.com/remote-upload.php?img=http://i.imgur.com/dNgCpSq.png

https://pic.iptorrents.com/remote-upload.php?img=http://i.imgur.com/n6aZ2PL.png

https://pic.iptorrents.com/remote-upload.php?img=http://i.imgur.com/24LW3pC.png

jakosc obrazu spoko, tylko audio slabe. pewnie za pare dni ktos wypusci jakiegos relka z lepszy audio wiec pewnie szybciej niz zakladalem oblookam czy rzeczywiscie takie slabe.

Opublikowano

spoko Kuba

cały czas czekam na Twoją opinię :)


.

poyebało ten gejsat

lektor mówi posuwać, zapinać i tego typu określenia

ale w momencie gdy po ang ma paść f*ck - wyciszają głos

ja pierd..... :facepalm:

Opublikowano

o co chodzi z ta cenzura?:/

Opublikowano

Nawet pokazywane faki są zamazywane. :grin:

Opublikowano

Żadnej doopy też nie pokazali. Film wręcz traci na tych cięciach

Opublikowano

ooo to dobrze ze nie ogadalem :)

Opublikowano

Dziś wizyta w multi... Batman VS Superman.... Troche lipa jak na mój gust... Dobra końcówka i tyle reszta słaba... Nie ma to jak staru poczciwy Batman lub Superman...

Naciapane z Z2

Piramida.... Słaby... Nie polecam...

Naciapane z Z2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.