Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 6.03.2017 o 23:19, Nieznany napisał:

Spotkałem się kiedyś z opinią, że Tarantino albo się ubóstwia albo wręcz nienawidzi i chyba coś w tym jest ;). Mi na pewno bliżej do tej pierwszej grupy. Pulp Fiction po prostu mnie zniszczyło. Obejrzałem ten gilm 46268 razy i za każdym odkrywałem coś nowego. Ze wstydem muszę jednak przyznać, że jeszcze nie widziałem jego ostatniego dzieła...

Nikt tak nie dba w swych filmach o szczegóły jak Tarantino. Jeśli zachwycasz się Pulp Fiction to Nienawistną Osemką z pewnoscia się nie zawiedziesz. Dla mnie obok Pulp Fiction i Wscieklych psów jeden z najlepszych filmów Quentina. 

Edytowane przez Onyks

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KONG - 8/10 (rola S.L.Jackson-a beznadzieja)

LOGAN - 8/10 (szkoda volverin-a)

Opublikowano

to nie film, ale dziś o 21 transmisja w C+ z gali Orłów

chyba będzie fajnie oblukać i stwierdzić co jest wartego obejrzenia :thumbup1:

Opublikowano
Dnia 19.03.2017 o 13:29, Frimuś napisał:

KONG - 8/10 (rola S.L.Jackson-a beznadzieja)

LOGAN - 8/10 (szkoda volverin-a)

Logan bardzo mi się podobał. Nawet mojej dziewczynie co nie cierpi filmów o "ludziach w rajtuzach i pelerynie " z czego nawet Logan żartował w filmie

A ja od siebie dorzucę

Arrival - całkiem spoko. Fajna końcówka . Chwilami przynudza

Hell or High Water - spodziewałem się przeciętnego filmy, a na prawdę miło się zaskoczyłem

Doctor Strange - może być. Fajne efekty, ale bez szału.

Właśnie kończę oglądać Iron Fist .... porażka

Opublikowano

Wołyń rozyebał system

i dobrze, świetny film

gratulacje dla Smarzowskiego, jest genialny

Opublikowano

 

7/10 z dobrym zakonczeniem 

Opublikowano

w środę 29go w tvn 7 o 20:00 jest kompletne wariactwo braci Coen

To nie jest kraj dla starych ludzi

film jest mega, polecam

Opublikowano
Dnia 20.03.2017 o 23:13, Kamyk napisał:

Wołyń rozyebał system

i dobrze, świetny film

gratulacje dla Smarzowskiego, jest genialny

Z chęcią obejrzę, bo reżyser dobry, a temat praktycznie zapomniany ...

Dnia 24.03.2017 o 21:36, Frimuś napisał:

 

7/10 z dobrym zakonczeniem 

Możesz coś powiedzieć o nim ? Typowe SiFi ? Moja dziewczyna bardzo nie lubi SiFi, ale lubi horrory, "dreszczowce" , a słyszałem, że przypomina trochę pierwszego Obcego

10 godzin temu, Kamyk napisał:

w środę 29go w tvn 7 o 20:00 jest kompletne wariactwo braci Coen

To nie jest kraj dla starych ludzi

film jest mega, polecam

Bardzo dobry film, do którego trzeba dojrzeć

Opublikowano
8 godzin temu, Sedrak Dan napisał:

reżyser dobry

skoro o Smarzowskim, widziałem już krótkometrażówkę, czyli Księdza

wariactwo

20 minut, ale obejrzałem dwa razy

dwa pytania - co w tym filmie antyklerykalnego, to kompletnie nie rozumiem

no i drugie - po co to nakręcił, to już zagadka total

PS - za scenę obiadową, ukłony

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

z nadmiaru wolnego czasu spróbowałem Pitbulla Vegi, ostatniego

coś strasznego

tak durnego scenariusza i dialogów dawno nie widziałem

po 30 minutach już mnie irytował, ale scena tańca pod mostem z wozem strażackim w tle

no dramat :facepalm:

 

Opublikowano
Dnia Monday, March 27, 2017 o 15:26, Kamyk napisał:

w środę 29go w tvn 7 o 20:00 jest kompletne wariactwo braci Coen

To nie jest kraj dla starych ludzi

film jest mega, polecam

Nie bez kozery zgarnął Oscara.

Ja polecam włoski ,, Dobrze się kłamie w milym towarzystwie"  Wymagającym osobom na pewno się.spodoba.

Opublikowano
17 godzin temu, Askeladden napisał:

Ja polecam włoski ,, Dobrze się kłamie w milym towarzystwie"  Wymagającym osobom na pewno się.spodoba.

no Wojtek

powiem szczerze, dawno nie widziałem tak dobrego filmu i NIGDY nie widziałem tak dobrego filmu włoskiego

absolutnie rewelacyjny

polecaj dalej !!!!

:hi:

Opublikowano

Hehehe, cieszę się, że Ci się spodobał. Wrzucę jeszcze kilka ciekawych pozycji z kina europejskiego jak znajdę chwilę na refleksję :)

Opublikowano
Dnia 3/19/2017 o 08:19, Onyks napisał:

Nikt tak nie dba w swych filmach o szczegóły jak Tarantino. Jeśli zachwycasz się Pulp Fiction to Nienawistną Osemką z pewnoscia się nie zawiedziesz. Dla mnie obok Pulp Fiction i Wscieklych psów jeden z najlepszych filmów Quentina. 

Nie zapominajmy o "bękartach wojny". Wedlug mnie podobne kino robi Frank Miller(Sin City, The Spirit). Też mocne ,fajne kino;) Moim nr jeden jest jednak "Cienka czerwona linia":jerk:

Opublikowano

jako miłośnik polskiego kina, tak na ten film czekałem, a jak już w końcu obejrzałem .....

nie wiem, mieszane uczucia - bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby

 

Opublikowano

Barwy ochronne ?

Ja oglądałem kilka razy.

 

Opublikowano

Panowie szukam filmu w którym żołnierz USA eskortował zmarłego żołnierza do jego rodzinnej miejscowości 

Opublikowano
Panowie szukam filmu w którym żołnierz USA eskortował zmarłego żołnierza do jego rodzinnej miejscowości 

"Podróż powrotna " z 2009r.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, bialy986 napisał:


"Podróż powrotna " z 2009r.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki :)

Opublikowano

Szybcy i Wsciekli 8... Wiadomo bajeczka... Z każdą następną częścią większa....

Naciapane z Z2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.