Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kler słaby. Mało dosadny, bardzo płytki jak na Smarzowskiego. Do czego innego przyzwyczaił swoimi poprzednimi produkcjami. W sumie koszulka Kukuły wygrała film. :cheesy:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby byl slaby to by purpuraci sraczki nie dostali.

Wg mnie rzeczywistosc jest bardziej mroczna i jeszcze bardziej pojebana

Opublikowano

Moim zdaniem całkiem dobry film. Role Biskupa i trójki księży bdb....

Opublikowano

Mnie tam jakos nie ujął. 

Wlasnie uwazam ze troche ten caly syf wyolbrzymili.

 

 

Opublikowano
W dniu 19.10.2018 o 05:15, wesz82 napisał:

Wlasnie uwazam ze troche ten caly syf wyolbrzymili.

To mało jeszcze w życiu widziałeś...

Opublikowano
6 godzin temu, Krumak napisał:

To mało jeszcze w życiu widziałeś...

:facepalm:

Opublikowano

wczoraj w koñcu byøem na Klerze

mam wrażenie, ze Drogówka jest najlepszym filmem Smarzowskiego

tutaj jakby lekko reżysera poniosła wyobraźnia

a może się mylę i tak jest w rzeczywistości ...

Braciak zagrał genialnie, zimnego wyrafinowanego sukinkota

był absolutnie najlepszy z całej trójki

Opublikowano

Film całkiem dobry. Pokazujący zakazany temat.

Opublikowano

Tu krótki filmik, ale ciekawy..

 

 

Edit:

Filmik przeniesiony

 

Edytowane przez Adam87

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.10.2018 o 10:59, Adam87 napisał:

Tu krótki filmik, ale ciekawy..

rzeczywiście, zapiera dech w piersiach, pasjonujące kino ....

:facepalm:

widziałem w weekend kilka filmów

najnowsze Mission Impossible to jakaś żenada, więc nie polecam

natomiast w miarę się oglądało The Outlaw King

dość ciekawe, Anglia w czasach Braveheart i Wallace'a

a poza tym, w miarę fajny wojenny film 12 człowiek

i tyle tego

jakoś coś ostatnio nic ciekawego nie mogę trafić - posucha czy cóś ????

Opublikowano
22 minuty temu, Kamyk napisał:

rzeczywiście, zapiera dech w piersiach, pasjonujące kino ....

 :facepalm:

Film to film.. nie każdy trwa po ponad godzine 

A wątek nazywa się 

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Więc wrzuciłem coś ciekawego

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
5 godzin temu, Adam87 napisał:

Film to film.. nie każdy trwa po ponad godzine 

A wątek nazywa się 

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Więc wrzuciłem coś ciekawego

to nie był film, a nie wiadomo co

doprawdy, ciekawe to było niewiarygodnie :facepalm:

poza tym - na stronie nr 2 wątku masz takie coś jak "You Tube - filmy warte obejrzenia"

więc jak uważasz że to takie dzieło że warto to obejrzeć, to wrzuć tam

i nie zaśmiecaj

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
26 minut temu, Kamyk napisał:

poza tym - na stronie nr 2 wątku masz takie coś jak "You Tube - filmy warte obejrzenia"

Teraz już wiem gdzie takie coś wrzucać...

Także spokojniej i dzięki

28 minut temu, Kamyk napisał:

 jak uważasz że to takie dzieło że warto to obejrzeć, to wrzuć tam

Dzieło, nie dzieło obejrzeć można.. 

 

Pozdrawiam

Opublikowano
10 minut temu, Adam87 napisał:

Pozdrawiam

ja również :thumbup1:

Opublikowano

Kler lipa ,ale za to 7 uczuć fajny,polecam ..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie ma to jak polskie kino

 

dobry film, choć mało mi było Kuleszy, którą absolutnie uwielbiam

ale polecam, warto obejrzeć

Opublikowano

,,,,,,,Trzeba obejrzeć. Też lubię Agatę Kulesze. 

Byłem z synem w kinie na "Bumblebee" polecam obejrzeć taki film. 

Opublikowano

też polecam Bumblebee, w końcu dobre transformers, po tym co nam serwowali w poprzednich częściach to się miło ogląda.

Opublikowano

zaczyna się wysyp doskonałych filmów przed Oscarami

wczoraj miałem ogromną przyjemność obejrzeć Green Book

w skrócie - rewelacja, po prostu rewelacja

 

polecam

a rola Viggo Mortensena i sposób w jaki zrobił z siebie włoskiego cwaniaczka ....

polecam , po prostu polecam :)

a dzisiaj Roma....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.