Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie oglądałem Dystrykt 9.

Nie najgorszy, ale to zdecydowanie nie mój gatunek :wink4:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie oglądałem Dystrykt 9.

Nie najgorszy, ale to zdecydowanie nie mój gatunek :wink4:

dystrykt zaje.....ty, interesuje mnie też tzn z val'em, co wciąga jak bagno :kox:

Julie i Julia - byłem w kinie z dziewczyną (ona wybierała:) ), film średni, osobiście kasy bym na niego nie wydał, ale rola Meryl Streep to gitara, ona mi się podobała, ponoć jakąś nominację do jakiegoś oscara może za to dostać, zobaczymy. Na sali kinowej siedziało 5 os. więc to trochę mówi o tym filmie, większość wybrała osukac pzeznacenie 14 ;)

Opublikowano

Transsiberian - niezly thriller

Opublikowano

Transsiberian - niezly thriller

potwierdzam klimat miażdży :good:
Opublikowano
  • Autor

X- Men Geneza.. cyców nie miażdży, ale można wrzucic z nudów jak ktoś oglądał pozostałe części :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

dobre ale jest do tego spec wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/youtube_filmy_warte_obejrzenia-t57823.0.html[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:49_________________________________________________Tyle krzyku o Dystrykt 9, a zupełnie niezauważenie przechodzi 5 razy lepszy film Sci-Fi: "Moon"

http://www.filmweb.pl/f473111/Moon,2009

Opublikowano

zupełnie niezauważenie przechodzi 5 razy lepszy film Sci-Fi: "Moon"

http://www.filmweb.pl/f473111/Moon,2009

Gdzie go oglądałeś ? :gwizdanie: Chętnie bym rzucił okiem.. ;)

Opublikowano

potwierdzam Moon dobry film :good:

Opublikowano

zupełnie niezauważenie przechodzi 5 razy lepszy film Sci-Fi: "Moon"

http://www.filmweb.pl/f473111/Moon,2009

Gdzie go oglądałeś ? :gwizdanie: Chętnie bym rzucił okiem.. ;)

w kinie w USandA. :gwizdanie:

jest R5 - dobra jakosc.[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:41_________________________________________________lubiecie klimatyczne filmy?? :chytry:

Dark Country

http://www.filmweb.pl/f256637/Dark+Country,2009

Opublikowano

widział ktoś ten nowy shit o Jacksonie?

This is it

Opublikowano

widział ktoś ten nowy shit o Jacksonie?

This is it

Widział..

A jak szukasz shitu, to wygoogluj 2 girls 1 cup. :cool1:

Opublikowano

hahaha to sie nazywa shit nie polecam nikomu :P:P :decayed:

widziałem dawno temu

Opublikowano

endriuu jak się skończył ten MOON ? :mysli:

Wydaje mi się, że urwaną miałem końcówkę.. Skonczył się jak klon leciał na ziemię, a w tle słychac było "narrację", jak prezes Lunaru mówi o tym, że to wariat i trzeba go zamknąć...[..] no i się skończył film.. :P

Opublikowano

ja miałem tak samo :tongue4: tak miało być albo w tym samym "kinie byliśmy"

-Wrong Turn 3 Left for Dead bardziej komedia niż horror ale jak ktoś nie ma przyjaciół to może obejrzeć

-Streets Of Blood o sprzedajnym frajerstwie w USa

Opublikowano

endriuu jak się skończył ten MOON ? :mysli:

Wydaje mi się, że urwaną miałem końcówkę.. Skonczył się jak klon leciał na ziemię, a w tle słychac było "narrację", jak prezes Lunaru mówi o tym, że to wariat i trzeba go zamknąć...[..] no i się skończył film.. :P

dokladnie tak sie konczy

-Wrong Turn 3 Left for Dead bardziej komedia niż horror ale jak ktoś nie ma przyjaciół to może obejrzeć

hoh dawno wiekszego shitu nie widziałem :blink:

Opublikowano

Last house on the left :good: horror czy bardziej thriller

Opublikowano

Last house on the left :good: horror czy bardziej thriller

zdecydowanie thriller

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.