Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem,ze odnosisz sie tylko do silnika turbo 1400PS,z komputerami sterujacymi zawieszeniem i aerodynamiką w dzisiejszych bolidach nie polemizujesz?

proszę Cie,podaj mi,w której minucie jest mowa,ze silniki w wyścigu miały 1400PS,tak z ciekawości,nie będę musiał oglądać całości teraz:wink:

Moim zdaniem,te silniki były stosowane tylko w kwalifikacjach,wytrzymywaly 4-5 okrążeń i wybuchały,nazywano je "granatami":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie obejrzalem polski film "ZERO"

dla mnie to mniej niz zero :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze odnosisz sie tylko do silnika turbo 1400PS,z komputerami sterujacymi zawieszeniem i aerodynamiką w dzisiejszych bolidach nie polemizujesz?

proszę Cie,podaj mi,w której minucie jest mowa,ze silniki w wyścigu miały 1400PS,tak z ciekawości,nie będę musiał oglądać całości teraz:wink:

Moim zdaniem,te silniki były stosowane tylko w kwalifikacjach,wytrzymywaly 4-5 okrążeń i wybuchały,nazywano je "granatami":decayed:

w filmiku jest 1350 na moje ucho 10:50 :wink: Beneton .. G.Berger komentuje Murrey Walker wiec gwarant :wink:

autor przesadzil podpis :grin: widzisz... tak to z autorami bywa :decayed:

Tomek nie mam czasu na reszte... elektronika itd. :wink: zobaczysz sam jak w danych latach 80/90 sie zmienialy :wink:

polecam zobaczyc dokument Senna 2010 - Senna (2010) - Filmweb

Bardzo dobry film na faktach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nie cierpliwością czekam na:

Jack Strong (2013) - Filmweb

o to to to! byłem wczoraj na raschu i puszczali zwiastun tego, chwile poczekamy ale chyba warto:wink:

Dorociński w roli pułkowinika Kuklińskiego to jakiś żart chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wali mnie kto bedzie Kuklinskim

Dla mnie moze byc nawet Duduś z "Wakacji z duchami"

I nie ide na ten film ze wzgledu na Dorocinskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmiku jest 1350 na moje ucho 10:50 :wink: Beneton .. G.Berger komentuje Murrey Walker wiec gwarant :wink:

autor przesadzil podpis :grin: widzisz... tak to z autorami bywa :decayed:

no mówi faktycznie........ale o kwalifikacjach:whistling:

tak więc,dzisiejsze bilidy nie mają zawieszenia i aerodynamiki sterowanej przed komputer i w latach 80 w wyścigach nie jeździły bolidy z mocą 1350PS:hi:

Pisaliscie tutaj o starszych filmach,polecam Łowce androidów,niedawno do niego wróciłem,magia:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmiku jest 1350 na moje ucho 10:50 :wink: Beneton .. G.Berger komentuje Murrey Walker wiec gwarant :wink:

autor przesadzil podpis :grin: widzisz... tak to z autorami bywa :decayed:

no mówi faktycznie........ale o kwalifikacjach:whistling:

tak więc,dzisiejsze bilidy nie mają zawieszenia i aerodynamiki sterowanej przed komputer i w latach 80 w wyścigach nie jeździły bolidy z mocą 1350PS:hi:

po kwalifikacjach... jest wyscig :wink:

w odniesieniu do dzis DRS o niebo lepsze areo, zawiecha itd... Elektronika to jest komputer w pewnym sensie :wink:

Byl zakaz urzywania elementow komputerowych.

Zakaz ten mial na celu polozyc kres dominacji najbogatszych ekip F1 :naughty:nie ma kontyroli trakcji, bolid jest bez elektonicznego zawieszenia :whistling: do tego manualna skrzynia biegow :decayed:

ps.moze Top Gear zacheci Ciebie do ogladania dokumentu, ktory jest o niebo dokladniejszy :wink:

Hamilton prowadzi McLarena Senny, ktory sapie 1200 :wink:

Tomek jeszcze raz polecam zobaczyc film Senna 2010 oraz inne materialy w eng. :wink:https://www.google.co.uk/search?q=sensie+slownik&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&client=firefox-a&channel=fflb&gws_rd=cr&ei=jYSGUo3MHIGqhQeAi4D4BQ#channel=fflb&q=benetton%20bmw%201350%20ps&rls=org.mozilla:en-US%3Aunofficial

History of BMW in Formula 1

mysle, ze juz dosyc OT :wink: przynajmniej z mojej strony:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem: Dom bardzo nawiedzony.

Dawno sie tak nie uśmiałem

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kwalifikacjach... jest wyscig :wink:

toc cały czas Tobie tłumaczę,ze faktycznie,były takie silniki,ale UŻYWANE TYLKO PODCZAS KWALIFIKACJI,do wysciugu montowane były juz słabsze:wink:

faktyczni,dalsza wymiana zdań nie ma sensu,chyba inaczej rozumiemy pojęcie "czytanie ze zrozumieniem"..........no i robimy OT jak skur$£Ž#n:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze odnosisz sie tylko do silnika turbo 1400PS,z komputerami sterujacymi zawieszeniem i aerodynamiką w dzisiejszych bolidach nie polemizujesz?

proszę Cie,podaj mi,w której minucie jest mowa,ze silniki w wyścigu miały 1400PS,tak z ciekawości,nie będę musiał oglądać całości teraz:wink:

Moim zdaniem,te silniki były stosowane tylko w kwalifikacjach,wytrzymywaly 4-5 okrążeń i wybuchały,nazywano je "granatami":decayed:

w filmiku jest 1350 na moje ucho 10:50 :wink: Beneton .. G.Berger komentuje Murrey Walker wiec gwarant :wink:

autor przesadzil podpis :grin: widzisz... tak to z autorami bywa :decayed:

Tomek nie mam czasu na reszte... elektronika itd. :wink: zobaczysz sam jak w danych latach 80/90 sie zmienialy :wink:

polecam zobaczyc dokument Senna 2010 - Senna (2010) - Filmweb

Bardzo dobry film na faktach :wink:

Oglądałem Senna. Kawał życia pokazali Senny:good: Remik z Tomeksem jest ciężka polemika:wink: Silniki turbo były w kwalifikacjach wytrzymywaly maks 3 okrążenia. Np renault miało chyba 1.4 turbo i około 1500km. Jak oglada sie Senna to widać jak pracować musieli żeby opanować te potwory. Na każdym wyjściu z zakrętu tył zrywał przyczepnosc. Teraz bolid prowadzi sie jak po sznurku(tak mnieman)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek i weekend wiec :cheesy::cheesy::cheesy: trzeba sie radowac !!! ach niech bedzie... przekonala mnie propozycja "Dom bardzo nawiedzony" :grin:

Udanego :hi:

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 23:35 ----------

... swietna "czarna" :decayed: komedia :polew::polew::polew: Dzieki Tomek :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy obejrzałem " OBECNOŚĆ " i mnie szczerze trochę przestraszył :naughty: polecam na samotny wieczór bo kobiety to z reguły już po 5min patrzą przez palce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nie cierpliwością czekam na:

Jack Strong (2013) - Filmweb

I nie ide na ten film ze wzgledu na Dorocinskiego

dev zdecyduj się, albo czekasz na niego, albo nie chcesz oglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś :) Dev idzie na ten film ale nie ze względu na aktora tylko na przesłanie ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też oblukałem Senne i powiem wam że gość był dla mnie najlepszy. :hi::hi:Coś jak Rossi.

Dzisiejsi kierowcy F1 nie wiedzieli by co robić bez wszystkich wspomagaczy,przykałdem jest walka mistrza z renaultem.

Mało kto wie że Brazylijczyk przyczynił się do zbudowania takiego bolidu jakim jest NSX:slina:

Oblukałem też Agenci i powiem że Mark-owi jadaczka się nie zamyka a film nawet fajny chodź fabuła kity warta:wink:

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 23:37 ----------

Do filmów wartych obejrzenia można z pewnością dopisać Kapitan Phillips (2013) - Filmweb

Jak zawsze wspaniała rola Tom-a:hi:

Na samym końcu miałem wrażenie ze to nie jest film a dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supermarket....

:facepalm:

Tomek bo Ty polskie shit oglądasz:grin:

Bez kitu ale nasze filmy są jak reprezentacja piłki,każdy ma nadzieje że tym razem się uda a tu lipa:decayed:

Chodź czasem coś tam im wyjdzie :dziura:w sensie filmów:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie polskie kino i dlatego je oglądam

Ale czasami jest lipa

Do calosci dodam kolejny:

"7minut" 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...