Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na premierze The Wolverine. Na pewno lepszy niż geneza wolverine, ale Mangold nie miał kompletnie pomysłu na drugą połowę filmu. Podobno w trakcie kręcenia zmienial się sceneriusz wielokrotnie bo producenci mieli swoją wizję i wyszło jak wyszło. 7/10

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry film 7,5/10 :thumbup1:

Nie wiem dlaczego nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten film, ale jutro go opanuję :)

"After Earth" - Słaby. Zasypiałem kilkukrotnie, jedyne na co zwróciłem uwagę to na ładne krajobrazy stworzone przez komputer ;)

"Obecność" - Dobry, teraz czekam na Naznaczony 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry film 7,5/10 :thumbup1:

widziałem go jakies dwa miesiące temu, mieszane uczucia mam co do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nie cierpliwością czekam na:

Jack Strong (2013) - Filmweb

o to to to! byłem wczoraj na raschu i puszczali zwiastun tego, chwile poczekamy ale chyba warto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji na Nordschleife:shock3: Teraz to mają piknik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Nie a ścigają się na Nordschleife?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Nie a ścigają się na Nordschleife?:whistling:

A co,skrzyżowania tam były jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy na tym filmie

Polecam

Również polecam film trzyma się kupy i zmyły wali co chwile sugeruje ze to ten tamten robi człowiekowi wodę z mózgu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy że maja zrobić Star Wars VII :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

teraz wszysto jest kontrolowane przez komputer zawieszenie, aerodynamika itd. itp :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji

w latach 80 byla turbina i bolidy po 1200-1400kM :decayed: deszcz 1400 i czysty pojazd :wink: teraz o F1 mowia " epoka playstation " :decayed:

1450 :grin::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

aby nie odbiegac od tematu to polecam MEGA film i nie fikcja a FAKTY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

teraz wszysto jest kontrolowane przez komputer zawieszenie, aerodynamika itd. itp :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji

w latach 80 byla turbina i bolidy po 1200-1400kM :decayed: deszcz 1400 i czysty pojazd :wink: teraz o F1 mowia " epoka playstation " :decayed:

Żaden komputer nie steruje ani zawieszeniem,ani elementami aerodynamiki,jedynym ruchomych elementem jest klapa w tylnym skrzydle (DRS) i aktywuje ją kierowca.

W latach 80 faktycznie były takie silniki,ale o ile pamietam,byly stosowane tylko w kwalifikacjach,miały dostarczać ok 1400PS,ale nigdy nie zostało to potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladnij te dwa filmy wyzej... bedziesz wiedzial, ze to prawda :wink:

zamiast oglądać filmiki,poczytaj troche:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...