Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Hah wlasnie wrocilismy z tego zestawu co wyzej napisal Pucek,Thor jak to MarveL, super a Igrzyska, troche nuda wieje i ciulate zakonczenie, dokladnie tak na 3 cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

obejrzałem wczoraj wieczorem ,,Hours" z Paulem Walkerem, świetny film, byłem pod wrażeniem że Walker umie tak przejmująco zagrać. Bo nie znałem go z innych filmów poza serią Szybkich i Wściekłych.

teraz spijam poranną kawkę przed wykopem i widzę wiadomość, że aktor miał wypadek i zmarł:/ przykro i wielka szkoda...

W kilku dobrych filmach poza FF zagrał. Np:

1. Linia czasu;

2. Sekta;

3. Błękitna Głębia;

3. Sztandar Chwały;

4. Potęga strachu(film po prostu za***isty);

5. The Lazarus Project;

6. Takers;

7. Vehicle 19(Średni ale dobrze się ogląda),

No i teraz Hours, który jest dobrym filmem. Tak na szybko więcej nie mogę sobie przypomnieć ale pewnie jeszcze kilka było.

Do tego jako ciekawostkę dodam, że ŚP Paul na co dzień miał warsztat samochodowy i zajmował się mechaniką.

Fajny chłopak, wszechstronny i do tego niezły aktor. Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzcicie od tematu. Przestancie sie trzepac do Paula Walkera. Jest juz taki temat. Dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece film savages -ponad bezprawiem. Nie jakiś gornolotny ale bardzo fajna akcja:good: no i Salma Hayek:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobili dobry film, a nie jakiś gniot choć ciężko będzie mu dorówać pierwszej części.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie w 3D... Nie jestem zwolennikiem tej technologii, a jedyny film który widziałem w 3D to Avengers i źle się oglądało... Najbliższy film na jaki wybiorę się obejrzeć w 3D to chyba Avatar 2, ale to nieprędko ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer mówi sam za siebie... nic tylko znane nazwiska i co dalej ???? Chyba nie tylko o to chodzi... moim zdaniem to nie samymi aktorami filmy się robi ale zobaczymy... typowa komercha żeby ludzie do kina lecieli... ja byłem i na 1 i na dwójce w kinie i jedynka była super dwójka nudna a trójka... aż się boje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer mówi sam za siebie... nic tylko znane nazwiska i co dalej ???? Chyba nie tylko o to chodzi... moim zdaniem to nie samymi aktorami filmy się robi ale zobaczymy... typowa komercha żeby ludzie do kina lecieli... ja byłem i na 1 i na dwójce w kinie i jedynka była super dwójka nudna a trójka... aż się boje...

Ale to właśnie taki film ma być. Debilny i nie ambitny. Z dużą ilością krwi i latających kul. Z jakimiś wstawkami humoru i znanymi nazwiskami. I tyle.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...