Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Piła VII 3D ......kupa wielka :thumbdown::wallbash:

porażka na całej linii,mam nadzieje że nie będzie kolejnych części które zapowiadają producenci :kwasny:

A ja właśnie mam taką nadzieję :kox:

Ta część słabsza jak chociażby III, V czy ostatnia...

Pułapki jak zwykle na wysokim poziomie, niestety tym razem treść nie trzymająca się kupy i mocno naciągana...

Końcówka zapowiada jednak możliwość powrotu na właściwe tory w Pile VIII :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uwielbiam PIŁE :evil:

:naughty:

pierwsze 3 części dają radę reszta :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Dla mnie pierwsza najsłabsza, no chyba że ta ostatnia również cieniutka...

Pozostałe dają radę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pila mnie rozwalila :decayed:

obejrzalem pile 3d ostanio oraz Paranormal Activity 2 obydwa w kinie

powiem tak pila juz zaczyna byc meczaca,w pierwszych czesciach ofiary zawsze mialy szanse przezyc teraz jest czesto tak ze np ktos z pary czy np 3 osob musi zginac :thumbdown:

Paranormal lepiej ogladac w domu w ciemnym pokoju-tak ogladalem pierwsza czesc i lepsze wrazenia niz 2 w kinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak pila juz zaczyna byc meczaca,w pierwszych czesciach ofiary zawsze mialy szanse przezyc teraz jest czesto tak ze np ktos z pary czy np 3 osob musi zginac :thumbdown:

A nie zwróciłeś uwagi że Jigsaw już umarł a jego pierwotny następca bardzo zboczył z drogi...

Bez skrupółów zabija, robi pułapki bez szansy ucieczki...

Dla mnie średnie było wplątanie w całą akcję z pułapkami jakie przygotował pościg za żoną Jigsaw'a dokładnie w tym samym czasie...

Akurat wiedział że w momencie kiedy ludzie będą umierać w pułapkach On będzie ją ścigał bo ta chwile wcześniej będzie chciała go zabić :gwizdanie:

A czemu chciała go zabić :?:

Jigsaw nikogo nie zabijał, każdemu dawał szansę... Żona miałaby inaczej postąpić :mysli:

Mocno to naciągane... Aczkolwiek intryguje wątek z "nowym" pomocnikiem i grupą "wspomagającą"

Może w kolejnej części zrobią z tego coś ciekawego :naughty:

BTW Dopisany: 13 Listopad 2010, 19:57

Ja rownierz uwazam ze pierwsze 3 czesci byly najlepsze,a reszta to :sick3:

O ile dobrze pamiętam to 1-3 akcja toczy się w tym samym czasie, 4-6 nowa akcja toczy się w tym samym czasie. 7 to kolejny nowy wątek całej opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko masz racje :good: John robil pulapki ktore mialy uswiadamiac ludziom ze nie doceniaja swojego zycia a te pulapki od czesci 4 sa bardzo czesto nie do przezycia jakby jedyna nauczka byla smierc,tak jak w ostatniej czesci ginie zona tego oszusta a czego ona byla winna i jej zycie zalezalo od meza a nie od niej samej :thumbdown:

Mysle ze zona miala zalozyc pulapke dla detektywa zeby on tez mial przejsc probe bo tak chcial John

akcja 1-3 nie moze byc w tym samym czasie skoro w 2 czesci John jest zakladnikiem tego detektywa bialego bo John zamknal jego syna w domu z bandytami i Amanda

ogolnie coraz mniej zaskakujace sa te zakonczenia a mowilem po filmie do mojej kobiety ze nie wierze w to ze tyle osob dzialalo naraz podczas gdy John umieral na stole w 3 czesci tzn Amanda,Detektyw Hofmann i Doktorek i zadna z tych osob nigdy na siebie by nie trafila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co sie czepiliscie tego beznadzijenego filmu pily

toz to jest badziewie nie z tej ziemi moje ogladanie tego filmu skonczylo sie na pierwszej czesci

reszta do dorabiany na sukcesie badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co sie czepiliscie tego beznadzijenego filmu pily

toz to jest badziewie nie z tej ziemi moje ogladanie tego filmu skonczylo sie na pierwszej czesci

reszta do dorabiany na sukcesie badziew

jeśli się skończyło na pierwszej części to skąd wiesz że takie badziewie,

co koledzy Ci mówili żebyś nie oglądał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Love You Wiliam Grape czy jakoś tak- prócz tago że to film o Pedałąch jest całkiem całkiem-miała być komeda ale dało radę. [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________

ale co sie czepiliscie tego beznadzijenego filmu pily

toz to jest badziewie nie z tej ziemi moje ogladanie tego filmu skonczylo sie na pierwszej czesci

reszta do dorabiany na sukcesie badziew

jeśli się skończyło na pierwszej części to skąd wiesz że takie badziewie,

co koledzy Ci mówili żebyś nie oglądał :mysli:

bez docinek- każdy mówi to co myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja 1-3 nie moze byc w tym samym czasie skoro w 2 czesci John jest zakladnikiem tego detektywa bialego bo John zamknal jego syna w domu z bandytami i Amanda

Aż zapodam Sobie jeszcze raz bo już nie pamiętam :)

ale co sie czepiliscie tego beznadzijenego filmu pily

toz to jest badziewie nie z tej ziemi moje ogladanie tego filmu skonczylo sie na pierwszej czesci

reszta do dorabiany na sukcesie badziew

jeśli się skończyło na pierwszej części to skąd wiesz że takie badziewie,

co koledzy Ci mówili żebyś nie oglądał :mysli:

bez docinek- każdy mówi to co myśli

Oczywiście pisać można co się myśli.

Byleby mądrze i z sensem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...