Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????


MarkusTDI

Rekomendowane odpowiedzi

PS

najbardziej rozpieprzaja mnie pokrowce na skorzanych fotelach - porazka totalna

Hehe jeszcze nie widzialem, a co do fajnego weluru - bylo oczywiscie w smiechu .... polewka ale jak widzicie nawet w poldkach nie daja pokrowcy - to nie te czasy , pokrowce odeszly wraz z "..." tuningiem ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jeszcze nie widzialem, a co do fajnego weluru - bylo oczywiscie w smiechu .... polewka ale jak widzicie nawet w poldkach nie daja pokrowcy - to nie te czasy , pokrowce odeszly wraz z "..." tuningiem ... :twisted:

widuje czasami ladna avensiske z bezowa skora i czarnymi pokrowcami. jak ja zobacze to postaram sie strzelic fotke :P nie wiem, czy dam rade, bo widok odrzuca i robi mi sie nie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze wszyscy maja takie samo zdanie, chyba autor tego posta sie troche zmieszal

buahhaa chciał opini profesjonalistów to ją dostał a czy takiej oczekiwał to już insza inszość no ale co tam kolektyw tak sądzi i tak jest więc się nie obrazi tylko uniknie późniejszej szydery :wink: i oczywiście pozdrawiamy wszystkich posiadaczy ocelotów a i uważajcie żeby wam się nie wyświnił :razz: buachhhaaa

liga rządzi liga radzi liga nigdy cię nie zdradzi :lol::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tato ma astre z 99r i ma fotele w kolorze hmm lekko dziwnym ;) tapicer zrobił mu bardzo ładne pokrowce i wyglada to zdecydowanie lepiej. Niestety pokrowce sa "niepraktyczne" zwijaja sie pod pupskiem i poprostu gniecie. Do Audi nigdy bym niezalozyl pokrowca bo jakosc weluru jest dobra i wyglad okela. Nie ma sensu tego zakładać lepiej kupic nowy fotel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie zawsze po ci wlasciciele nowo kupionych aut w salonie zakladaja zaraz pokrowce zeby co???na co??? jedynie co mi przychodzi do glowy to dlatego zeby nastepni wlasciciele tego samochodu mieli nowe i czyste siedzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie zawsze po ci wlasciciele nowo kupionych aut w salonie zakladaja zaraz pokrowce zeby co???na co??? jedynie co mi przychodzi do glowy to dlatego zeby nastepni wlasciciele tego samochodu mieli nowe i czyste siedzenia :lol:

polać mu wie co gada :wink: i na dodatek mądrze gada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto r tego postu zapytał jakie mu polecacie pokrowce a nie czy warto założyc pokrowce.Może w swoim autku wozi dzieci , zwierżątka itp.Chyba lepiej w takim wypadkyu zainwestowac w pokrowce niż jeżdzic co mesiąc do tapicera.a swoja drogą popielata tapicerak w roczniku 96 wygląda przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat odgrzany, ale coś muszę dodać od siebie. Ja mam pokrowce u siebie. Robione z Zduńskiej Woli do Audi A4 B5. Nie pasują do innych aut, po prostu są szyte na miarę. Wzór podrabia ori, tylko ciemniejsze mam, niż była tapicera. Założyłem, bo przecierał mi się boczek na fotelu kierowcy. Nic nie gniecie, nic nie uwiera, trzeba się przyglądać, żeby zauważyć, że to pokrowce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo .. wolałbym do tapicera oddać ten boczek i mieć spokój.. a jak ktoś wozi psa.. to zawsze są specjalne maty na kanapę itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki mogę zrobić w weekend (jestem we Wrocku, a auto stoi w Kaliszu). Ale pare osób z klubu widziało i wszyscy byli zaskoczeni, że pokrowce mogą nie razić :tongue: W weekend foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się podpinam pod cudzy temat, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego. Mam w niuni ciemną skórkę i jak by klima nie chodziła, to i tak nie mogę przy temperaturach około 30-stki uniknąć "przyklejania się" pleców do siedzeń. Mimo iż zawsze byłam przeciwniczką pokrowców w samochodach tej klasy, to poważnie się nad tym zastanawiam ... Chyba, że koledzy mają jakieś inne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pięknie temat się rozwinął, oczywiście nie wyobrażam sobie pokrowców u siebie w aucie, i nie zauważyłem ich w autach tej klasy, najlepsze są panterki aż mnie mdli, stanowczo odradzam nawet jak bym się miał przykleić do skórzanego fotela i z nim wstać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie jest obicie boków na przednich fotelach? ew. czy da sie obić tak bok od strony drzwi kierowcy żeby nie dało sie poznać że coś było z tym robione?

Jest jakiś tapicer co by sie tego podjął na drodze Jarosław-Rzeszów ew, okolice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pojawiły się PW z pytaniami o dawno obiecane zdjęcia, to odgrzewam temat i wrzucam fotki (po prostu zapomniałem o nich :embarrassed: )

dsc00001pa2.th.jpgdsc00002qz7.th.jpgdsc00003xn1.th.jpgdsc00004gd8.th.jpg

Mam trochę nsufu jeszcze w aucie, ale do soboty wszystko będzie musiało być na błysk :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zapytam - czemu zakladacie cos takiego?

Mialem do niedawna Golfa IV '99, przebieg 210.000 i tapicerka nie miala zadnych sladow zuzycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od sposobu używania... Jeżeli ktoś często wsiada i wysiada i robi to ocierając się o boczek, to on się przeciera... U mnie przy zakupie było delikatnie widać szew i z km zaczęło go być widać coraz więcej, więc postanowiłem coś z tym zrobić. A pokrowce, które mam wyglądają prawie jakby ich nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...