Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ON Verva vs Shell V-Pover ktore lepsze?


Armisak

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupuj zwykłą ropę i dobry uszlachetniacz i wyjdzie to motorowni i twojej kieszeni na dobre:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... odkąd kupiłem swoją B6 tankuję TYLKO verwę (zachowuje sobie nawet rachunki za paliwo, dla uwiarygodnienia przy sprzedaży). Ostatnio jednorazowo(palifko się kończyło a nie było Orlenu) zatankowałem z shela v-power i ....wg mnie jest lepszy. Autko lepiej się zbiera i ciut mniej pali. Niestety cena 6,2 :kwasny:

Wychodzę z założenia, że ja lubię coś dobrego wypić to i audiczka nie może być gorsza :decayed: Szkoda mi pompek na polskiego gównianego zwykłego diesla.

Wybór należy do Ciebie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupuj zwykłą ropę i dobry uszlachetniacz i wyjdzie to motorowni i twojej kieszeni na dobre:decayed:

Napewno...? :eusathink:

Musisz poczytac co pisza koledzy o problemach z pompowtryskami.

I nie wiem czy wyjdzie to na dobre dla kieszeni kolegi Armisak.

Ale kazdy moze miec swoje zdanie.

PS. Ja osobiscie jezdze na Shell V-Power ... i nie musze dodawac uszlachetniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupuj zwykłą ropę i dobry uszlachetniacz i wyjdzie to motorowni i twojej kieszeni na dobre:decayed:

Napewno...? :eusathink:

Musisz poczytac co pisza koledzy o problemach z pompowtryskami.

I nie wiem czy wyjdzie to na dobre dla kieszeni kolegi Armisak.

Ale kazdy moze miec swoje zdanie.

PS. Ja osobiscie jezdze na Shell... i nie musze dolewac uszlachetniaczy.

Dokładnie... dużo ludzi pisze że po dodaniu uszlachetniaczy coś się dzieje niedobrego. Ja nie ryzykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... dużo ludzi pisze że po dodaniu uszlachetniaczy coś się dzieje niedobrego. Ja nie ryzykuję.

Wystarczy poczytac na naszm forum i innych z grupy VW.

Uszlachetniacz od czasu do czasu. Raz na 5 -10 tys, mogłby byc, np. w zimie.

Ale co tankowanie, to zaryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... odkąd kupiłem swoją B6 tankuję TYLKO verwę (zachowuje sobie nawet rachunki za paliwo, dla uwiarygodnienia przy sprzedaży). Ostatnio jednorazowo(palifko się kończyło a nie było Orlenu) zatankowałem z shela v-power i ....wg mnie jest lepszy. Autko lepiej się zbiera i ciut mniej pali. Niestety cena 6,2 :kwasny:

Wychodzę z założenia, że ja lubię coś dobrego wypić to i audiczka nie może być gorsza :decayed:Szkoda mi pompek na polskiego gównianego zwykłego diesla.

Wybór należy do Ciebie. Pozdro

:polew:

:polew::polew:

:doh:

A Wiecie że w Polsce jest dwóch dostawców paliw ? do vervy jest lany dodatek 0,5l na 150L . A teksty lepeij idzie albo mniej pali no proszę Was :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: wszytsko to te same paliwa :) 2 producentów :)
Powiem tak... odkąd kupiłem swoją B6 tankuję TYLKO verwę (zachowuje sobie nawet rachunki za paliwo, dla uwiarygodnienia przy sprzedaży). Ostatnio jednorazowo(palifko się kończyło a nie było Orlenu) zatankowałem z shela v-power i ....wg mnie jest lepszy. Autko lepiej się zbiera i ciut mniej pali. Niestety cena 6,2 :kwasny:

Wychodzę z założenia, że ja lubię coś dobrego wypić to i audiczka nie może być gorsza :decayed:Szkoda mi pompek na polskiego gównianego zwykłego diesla.

Wybór należy do Ciebie. Pozdro

:polew:

:polew::polew:

:doh:

A Wiecie że w Polsce jest dwóch dostawców paliw ? do vervy jest lany dodatek 0,5l na 150L . A teksty lepeij idzie albo mniej pali no proszę Was :grin:

Może i tak jest. Nie pracuje u dystrybutora, ale się lepiej czuję tankując droższy. Mam spokojniejsze sumienie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole od czasu do czasu uszlachetniacz dodać.

Pozatym vervy mi więcej pali, sprawdzone wielokrotnie, przez 3 lata.

Wole sam dodać dodatek - przynajmniej wiem ile go naleje, a nie jak producent - 0.5L na 150L

Poza tym ostatnio nie przepłacam na stacjach mających punkty do zbierania bo te nagrody są oczywiście wliczone w cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo jak sam lejesz dodatek to wiesz jakiej firmy i ile lać go na zbiornik w danym momencie, ale nie będę już dyskutował na ten temat, wiem że będą fachowcy (z pracowników Orlenu np.) którzy zaraz walną wykresy , opinie jakie to wspaniałe paliwo. A prawda jest taka że jakoś trzeba wytłumaczyć różnicę ceny tego paliwa rakietowego które daje mocy i zmniejsza spalanie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Polsce 2 dostawców, także paliwa na Shellu są brane z rafinerii Lotosu,a na BP z Orlenu także wszystko to samo,ja tankuję Shell ON Fuel Safe,jest to to samo paliwo co ON Lotos Dynamic, natomiast V-Power Diesel i V-Power Racing to jedyne paliwa oryginalne produkcji Shella,ale cenę mają znacznie wyższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodzą z Lotosu oprócz V-Power Diesel i V-Power Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... paliwa do diesla to temat rzeka, podobnie jak oleje.

Na kazdym forum od lat dyskutowany. Gdzie, co i ktore lepsze.

Wystarczy wpisac w google... "jakie paliwo do diesla, lub tdi"

A tu przykład... z zaprzyjaznionego forum.

Audi A6 Klub Polska :: [All] Jakie paliwo najlepsze?

Pozdrawiam

PS. Niech ktos zrobi ankiete... to sobie pogłosujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shell tylko v-p. sciaga reszta to to samo co inne stacje, ale z tego co ktos mi tam kiedys mowil kto robi w tym biznesie to shell i orlen maja te same paliwo, bylo to dosc dawno moze zmienili dostawce, ja ogolnie auto tankuje na shellu lub orlenie nieraz zaleje v-powera czy verwe, natomias uszlachetniacza dolewam tylko w zime STP lub LM juz sam nie wiem ktory lepszy jedni mowia ze LM drudzy STP dla mnie najwazniejsze zebym kupil do pompowtryskow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wolą super hiper verwe lać za 6zł niż filtr paliwa wymienić.

Ciekawe co jest gorsze :kox:

Zwykły ON leje i jest OK, oczywiście nie na bylejakiej stacji bo nie jestem idiotą, o DP trzeba dbać ale kto powiedział że Verva jest lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...