Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spanky bierz flaszkę i zabieraj się z Brynią :polew:

Panie i Panowie termin zaliczek możemy przesunąć do piątku (18 lipca) gdzyż kierownik ośrodka z którym dogaduję sprawy przebywa na urlopie.

Przypominam że wpłaty zaliczek przekładają sie na ilość dostępnych miejsc.

Opublikowano

Ja dzis dopiero wplacam, przepraszam za poslizg.

Opublikowano

na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie zadeklarowac czy napewno bedziemy ... :confused4:

takze prosze zdjac mnie [nas] z listy ...

a i dobrze, leszczy na na zlocie nie potrzeba.... :piroman::bag:

Opublikowano

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

Opublikowano

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

poco ? i tak będzie kijowo.......................... :polew:

Opublikowano

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

poco ? i tak będzie kijowo.......................... :polew:

właśnie...ja to się zastanawiam czy w ogóle jechać na ten spęd :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

poco ? i tak będzie kijowo.......................... :polew:

No właśnie po co robić sobie nadzieje :decayed::polew:

Opublikowano

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

poco ? i tak będzie kijowo.......................... :polew:

Ooooo przemówił , główny prowokator klubowy :polew:

Opublikowano

no ale przynajmniej się człowiek przewietrzy :naughty:

Opublikowano

no ale przynajmniej się człowiek przewietrzy :naughty:

a co w domu nie masz okien ? :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 13:56 _________________________________________________

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

poco ? i tak będzie kijowo.......................... :polew:

Ooooo przemówił , główny prowokator klubowy :polew:

:tongue4:

Opublikowano

no ale przynajmniej się człowiek przewietrzy :naughty:

a co w domu nie masz okien ? :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 13:56 _________________________________________________

mógłby być juz koniec sierpnia :kox:

poco ? i tak będzie kijowo.......................... :polew:

Ooooo przemówił , główny prowokator klubowy :polew:

:tongue4:

powiedziałbym więcej, że to prowokator, gbur i jęczydusza... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
:tongue4: i tak pojade :tongue4:
Opublikowano

:tongue4: i tak pojade :tongue4:

to się juz możesz bać i ternować bo jak nie będzie Spangeja to będę ciebie lał... :vava: :vava: :vava::brawo:

Opublikowano
:mysli: to może zróbmy tak: od dzisiaj przestane trenować i wtedy zawsze masz jakieś szanse - nikłe bo nikłe ale zawsze :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 14:26 _________________________________________________i jako że Spankego nie będzie musicie podchodzić po dwóch ( nie czwórkami ) :polew:
Opublikowano

od dzisiaj przestane trenować i wtedy zawsze masz jakieś szanse

będzie po prostu bardziej bolało :naughty: :naughty:

Opublikowano

od dzisiaj przestane trenować i wtedy zawsze masz jakieś szanse

będzie po prostu bardziej bolało :naughty: :naughty:

Znowu zapowiada sie Mortal Kombat? :decayed:

Opublikowano

takie pytanko ....

ktoś zamierza być wcześniej? czy w dzień rozpoczęcia wszyscy przybywają?

ja pojechałbym z 1-2 dni wcześniej... :rolleyes:

Opublikowano

takie pytanko ....

ktoś zamierza być wcześniej? czy w dzień rozpoczęcia wszyscy przybywają?

ja pojechałbym z 1-2 dni wcześniej... :rolleyes:

ja ze Slawkiem bede tam juz od 23 sierpnia :naughty::decayed:

Opublikowano

ja pojechałbym z 1-2 dni wcześniej... :rolleyes

spokojnie Piotrek, mozesz pojechac ze mną, wtedy nie bedziesz musiał wyjezdzac wczesniej, zeby zdąrzyć :wink4:

Opublikowano

ja pojechałbym z 1-2 dni wcześniej... :rolleyes

spokojnie Piotrek, mozesz pojechac ze mną, wtedy nie bedziesz musiał wyjezdzac wczesniej, zeby zdąrzyć :wink4:

:ssij::baseball::nabijasie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.