Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma co się denerwować , będzie więcej miejsca na plaży :decayed:

szkoda że następna osoba rezygnuje... ale jeszcze będziecie żałować :rolleyes:

Opublikowano

Bardzo mi przykro, ale z przyczyn częściowo niezależnych ode mnie muszę zrezygnować z OZA w tym roku. Proszę o wypisanie mnie z listy. Pieniędzy nie wpłacałem.

Przepraszam za zamieszanie. :embarrassed:

:bicz: :bicz: :bicz: Ty miales dopisac plus jeden, a nie rezygnowac :bicz3:

Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie. :)

Opublikowano

Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie. :)

no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne :decayed::tongue4:

Opublikowano

Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie. :)

no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne :decayed::tongue4:

a moja mnie wypycha na zlocik :kox:

więc już nie wiem o co chodzi :mysli:

Opublikowano

Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie. :)

no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne :decayed::tongue4:

Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? :naughty: A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny. :decayed:

Opublikowano

Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie. :)

no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne :decayed::tongue4:

Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? :naughty: A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny. :decayed:

Spoko, wierzymy Ci szkoda tylko, że nie będzie Cie na letnim zlocie. ;(

Opublikowano

Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie. :)

no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne :decayed::tongue4:

Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? :naughty: A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny. :decayed:

Spoko, wierzymy Ci szkoda tylko, że nie będzie Cie na letnim zlocie. ;(

A wiesz, że się rozczuliłem..? Poważnie. ;( Miło mi, że jednak ktoś, chociaż troche liczył na mój przyjazd. :)

Za rok kupie następną A4 i wtedy nie przepuszczę zlotu. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zakończono zaliczkowanie - zaliczka wpłacona na konto ośrodka. Od tej chwili do 20 sierpnia 2008 wpłacamy pozostałą kwotę tj. 130zł.

Osoby które były by chętne prosze o kontakt na PW i te osoby wpłacają całą kwotę tj. 200zł.

Osoby które wpłaciły zaliczki na ostnia chwilę czyli 21 lipca zostaną "odznaczone" na liście po zaksięgowaniu na koncie (prawdopodobnie 22 lipca).

Opublikowano

statystyka naszych furek na dzień 21.07.2008 obecnych na zlocie

Ilość łączna : 48 aut

model B5 : 24 szt.

model B6 : 18 szt.

model B7 : 6 szt.

Diesel : 30 szt.

Benzyna : 18 szt.

sedan : 18 szt.

avant : 30 szt.

ośka : 33 szt. ( B5x20 , B6x10 , B7x3 )

quattro : 15 szt. ( B5x4 , B6x8 , B7x3 )

Proszę o niezadawanie pytań typu : ile będzie aut ze zmieniarką , ilu będzie miało 205/55/16 czy też ile kto ma kilometrów - nie jestem ku...wa WRÓŻKA :polew:

Opublikowano

i znowu Diesle rządzą :naughty:

Opublikowano

Trzeniek pisałeś coś o sedanach :mysli::polew: [br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:43 _________________________________________________można powiedzieć : Panuje B5/diesel/Avant[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:44 _________________________________________________a na szarym końcu B7/sedan/benzyna :>

Opublikowano

ciekawe ile Quattro :kox:

Opublikowano

ciekawe ile Quattro :kox:

no i zaczeły się pytania...............pisałem że ja nie wróżka :wallbash:

Opublikowano

a mnie jak policzyłes sedan czy avant ? :gwizdanie:

Opublikowano

ale przyznam się że też to chciałem sprawdzić ale za późno się zorientowałem ( może jutro podliczę )[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:49 _________________________________________________

a mnie jak policzyłes sedan czy avant ? :gwizdanie:

sedan

Opublikowano

miron a jak policzyłes mnie i Angele :mysli: Bo my jeszcze nie wiemy czy jedziemy jednym czy dwoma :polew:

Opublikowano
  • Autor

A ja jestem zaskoczony tą statystyką:

model B7 : 6 szt.

Widać że pojawiają się coraz to nowsze furki ;)

Opublikowano

ciekawe ile Quattro :kox:

no i zaczeły się pytania...............pisałem że ja nie wróżka :wallbash:

no to policz

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe ile Quattro :kox:

A to by mnie BARDZO interesowało - może ktoś się pokusi to sprawdzić

Opublikowano

ciekawe ile Quattro :kox:

A to by mnie BARDZO interesowało - może ktoś się pokusi to sprawdzić

dokończe sprawe ( jutro podam ilość ) :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.