Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Angela tu nie chodzi o ceny same w sobie ale o to że się niezgadzają z tym co zostało uzgodnione.

A gdzie Ty tu Angele widzisz :mysli::polew:

Opublikowano

No wlasnie... :decayed::wink4:

ja dopiero teraz zaczelam czytac co tu wypisujecie :naughty:

Opublikowano

Angela tu nie chodzi o ceny same w sobie ale o to że się niezgadzają z tym co zostało uzgodnione.

A gdzie Ty tu Angele widzisz :mysli::polew:

widać wpadała mu w oko... :gwizdanie: :gwizdanie: to teraz Sławciu musisz uważać, bo adadur to znany podrywacz na północy :kox::naughty:

Opublikowano

Poziu wpadł czy wpadła :mysli::polew:wpadła...a uciekło / Poziek

heh i kto to mowi...najwiekszy podrywacz na mazowszu :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

ADADUR - dzięki za zrozumienie i podjęcie kroków :hi: - jak będzie oficjalna odpowiedź - daj info w 1 poście. Nie chodzi o różnicę 5 zł tylko zgodność ustaleń ( nikt nie będzie dymał A4 klubu ) :decayed::wink4: Ty wszystko ustalałeś i musimy Cię przed władzami ośrodka popierać :good:

Opublikowano
  • Autor

Angela tu nie chodzi o ceny same w sobie ale o to że się niezgadzają z tym co zostało uzgodnione.

A gdzie Ty tu Angele widzisz :mysli::polew:

Wy to teraz jedność chyba co ;)

Opublikowano

No tak tak, masz racje :wink4:

Opublikowano

Poziu wpadł czy wpadła :mysli::polew:wpadła...a uciekło / Poziek

heh i kto to mowi...najwiekszy podrywacz na mazowszu :nabijasie: :nabijasie:

że niby mła podrywacz ?? nic o tym nie wiem :decayed::wink4:

Opublikowano

że niby mła podrywacz ?? nic o tym nie wiem :decayed::wink4:

Poziowaty powinieneś napisac : ............. a rączki mam tutaj :evil:

Opublikowano

że niby mła podrywacz ?? nic o tym nie wiem :decayed::wink4:

Legendy już slyszałem o Twoich podbojach :naughty:

Opublikowano

że niby mła podrywacz ?? nic o tym nie wiem :decayed::wink4:

Legendy już slyszałem o Twoich podbojach :naughty:

:mysli: :mysli: Daleko nie trzeba szukać :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.21150.html

Nie wyprze się.. :naughty: :naughty:

Opublikowano

wątek jak zwykle przed zlotem długiii

- może by powstał jakiś dziął w kwestii zlotu i tam kilka oddzielnych wątków -

w stylu zlotowy kanał CB

zlotowy bazarek - co kto komu może oddać , wymienić sie itd

"napinanie" się czyli diesel lepszy od benzynki i ustawki na 1/4 mili ;)

czy jakieś dziecioki ktoś zabiera (np. 3 i/lub 8 lat lub pomiędzy) ?

Opublikowano

No to kto mnie przebije w osobach :tongue4:

Opublikowano

No to kto mnie przebije w osobach :tongue4:

ciekawe kogo Ty zabierasz ze soba :decayed:

mam nadzieje,ze uprzedziles ze bedzie tylko :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :polew:

Opublikowano

No to kto mnie przebije w osobach :tongue4:

Lex coś mi się zdaje, że to Twój chrzest będzie... ?? :kox::naughty:

Opublikowano

Albo on nas przechrzci.... eeee nie pojebało mi się :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cytuje odpowiedź z Almy 2 odnośnie odpowiedzi na problem rezerwacji/przyjazdu przed zlotem:

"Rzeczywiście błednie podałem cene za dodatkowe noclegi. Nie 50zł. a

45zł./osobodoba.

Śniadanie jest jakby obligatoryjnie dodane do noclegu. Bez śniadań nie

przyjmujemy rezerwacji. Pozostałe posiłki do uzgodnienia indywidualnie"

Opublikowano

Cytuje odpowiedź z Almy 2 odnośnie odpowiedzi na problem rezerwacji/przyjazdu przed zlotem:

"Rzeczywiście błednie podałem cene za dodatkowe noclegi. Nie 50zł. a

45zł./osobodoba.

Śniadanie jest jakby obligatoryjnie dodane do noclegu. Bez śniadań nie

przyjmujemy rezerwacji. Pozostałe posiłki do uzgodnienia indywidualnie"

:good:

Opublikowano

dzięki adadur - rozumiem że wszyscy chętni na wcześniejszy przyjazd płącą 45zł nocleg + 16 śniadanie ( obowiązkowo ) 61 zł os/doba ze śniadaniem

Opublikowano
  • Autor

obligatoryjnie pewnie oznacza obowiązkowo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.