Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

duluki+1 dopiszcie do listy to 1 to do środy się określę :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 22:35 _________________________________________________poprostu żona niewie czy dostanie wolne :wallbash:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 22:35 _________________________________________________jak jeszcze wolne to dwójeczka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):) Ciekawy zlocik bedzie :) ja jeszcze niewiem ale jestem zainteresowany. adadur prosze Cie abys odczasu doczasu uaktualnił LISTE CHETNYCH , bedzie wiadomo ile jest jeszcze wolnych miejsc :) pozdro

Kolego lista jest uaktualniana na bieżąco, jak prześledziłbyś wątek to byś to zaobserwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista jest aktualizowana na bieżąco przeze mnie lub Hugo.

Tak naprawdę wyznacznikiem miejsc jest liczba chętnych którzy wpłaca zaliczkę + powiedzmy 10% rezerwy Wynika to oczywiście z faktu ze to jeszcze sezon i ośrodek nie może blokować np. 30 miejsc na nasze życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wyznacznikiem miejsc jest liczba chętnych którzy wpłaca zaliczkę + powiedzmy 10% rezerwy

No i wszystko jasne :decayed:. Kase zaraz wysylam na Twoje konto :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuosobowy pokoik poproszę dla mnie i dla mojej żonki, tylko żeby było wygodne łóżeczko;)))

To będzie mój pierwszy raz - zlocik oczywiście hehehe:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzypek, mój też i już mnie zżera trema, będzie nas dwóch :embarrassed::)

eee tam trema... popijesz :drunk: to szybko minie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy raz - zlocik oczywiście hehehe:):):)

Skrzypek, mój też i już mnie zżera trema, będzie nas dwóch :embarrassed::)

o ile dobrze licze to czwórka:)))

ja moja żona (Iwonka) ty i twoje +1:)

Trema? Jaka tam trema, czym tu się stresować, przecież tam będą sami swoi:) Nies poradzimy sobie :drunk:

No właśnie - prośba do Hugo (bo chyba ty edytowałeś ostatni listę uczestników) czy mógłbyś moje +1 zmienić na Skrzypek + Iwonka? Będę bardzo wdzięczny. Iwonka lepiej wygląda jak +1:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki HUGO :>

Nie ma sprawy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga jak będę w Szczecinku to się postaram abyś jadąc na zlot jedna osobe już znała :wink4: ( dam znać jakby co przez Anie )[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 14:39 _________________________________________________

oj, oj nowych bedzie wiecej.... :hi:

Nic się nie martwić - nowych zapewne będzie więcej ( mam nadzieje ) a po drugie nasz klub to jedna rodzina i niema znaczenia kto jak długo w tych szeregach istnieje - ważna jest obecność i chęć przybycia - tak więc nie istnieje coś takiego jak trema :wink4: - przyjejżdżasz, wysiadasz z auta i za pół godziny masz wrażenie że wszystkich znasz od kilku lat :th: ( ja byłem na każdym takim zlocie i już chyba z 2 lub 3 razy się zdarzyło że ktoś się do mnie odezwał ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze licze to czwórka:)))

ja moja żona (Iwonka) ty i twoje +1:)

oj, oj nowych bedzie wiecej.... :hi:

najmocniej przepraszam :notworthy::hi:

eee tam trema... popijesz :drunk: to szybko minie :wink4:

Trema? Jaka tam trema, czym tu się stresować, przecież tam będą sami swoi:) Nies poradzimy sobie :drunk:

ma się rozumieć :kox::evil:

a propos....

miron78, będę w Polsce już od 18 sierpnia i tak sobie pomyślałem że może udałoby się nam porównać nasze autka jeszcze przed zlotem :cool1: zastanawiam się też nad zawirusowaniem swojego dokładnie w miejscu którym Ty to zrobiłeś :mysli: cóż Ty na to ? :naughty:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78[/color][/b], będę w Polsce już od 18 sierpnia i tak sobie pomyślałem że może udałoby się nam porównać nasze autka jeszcze przed zlotem :cool1: zastanawiam

jak najbardziej na TAK - uderzaj do mnie na PW i się zgadamy :th: ( chętnie przejadę się serią ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga jak będę w Szczecinku to się postaram abyś jadąc na zlot jedna osobe już znała :wink4: ( dam znać jakby co przez Anie )[br]

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 08:47:48_________________________________________________Taaa Miron .... ja juz sie czuje jakbysmy sie znali "od urodzenia" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ty to uważaj na tych purpurowych a i czególnie zielonych ;) bo oni czególnie lubią sie integrować ;) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...