Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowicz piękna robota, jedyne co mogę doradzić to póki co zatkaj końcówki czymś aby do icka syfów nie naleciało podczas jazdy.

Opublikowano

U mnie prace na tym samym poziomie

zrobiłem wzorce z pcv i zawiozłem znajomemu, ma mi pospawać orurowanie z nierdzewki

We Wtorek odbieram rurki jak skończe dam znać co i jak

Kowic ja u siebie podcinałem belke a Ty nic na ten temat nie piszesz, czyżby zmieścił się bez podcinania?

Pozdrowienia dla wszystkich którzy sami robili FMIC :hi:

Opublikowano

Jak najbardziej podcinałem ale fotki z tego wrzucę przy kolejnym zdejmowaniu zderzaka :wink4:

Opublikowano

Kowicz ja bym go jeszcze maznal na czarno.. :cool1:

Opublikowano

Sprawdzę jeszcze wersję z odwróconym ICkiem... wtedy lepiej będzie wszystko grało a grilem.

Opublikowano

Kowicz ja bym go jeszcze maznal na czarno.. :cool1:

po co ??

taki ładnie się prezentuje :good:

Opublikowano

fajnie wygląda, gdzie go kupiłes ?

Opublikowano

Kowicz ja bym go jeszcze maznal na czarno.. :cool1:

po co ??

taki ładnie się prezentuje :good:

Bo wtedy bedzie cichociemny.. :cool1:

Opublikowano

Kowicz ja bym go jeszcze maznal na czarno.. :cool1:

po co ??

taki ładnie się prezentuje :good:

Bo wtedy bedzie cichociemny.. :cool1:

aaaa taki niby normalny :wink4:

Opublikowano

Ja kupowałem właśnie z tego sklepu:

www.re5pect.pl

Szybko i sprawnie no i wg mnie wykonanie bardzo dobre ale w sumie się nie znam :wink4:

A co do koloru to wydaje mi się że fajniej będzie jak się go odwróci ale to sprawdzę jak już będę miał orurowanie.

Opublikowano

Witam.Ja też tam kupowałem,polecali ten sklep na tematach FMIC ,potwierdzam szybko i sprawnie,dobre wykonanie :good:

Opublikowano

Mam jedno pytanie - czy ktoś robił FMIC w B5 przy zderzaku z przeciwmgielnymi? Jak z prowadzeniem rur?

Opublikowano

Witam, u mnie FMIC już chłodzi :good:

Przy montażu bardzo pomógł mi kolega Krzysiek któremu bardzo dziękuje za poświęcony czas, bez nigo nie poradziłbym sobie w tak krótkim czasie :hi:

Koszty to:

500zł cooler z przesyłką (180x700x65)

500zł orurowanie, pospawał znajomy z stali nierdzewnej (fi 50)

160zł redukcje Samco (57x51)

Opublikowano

Już to pisałem w innym wątku ale tu to będzie lepiej pasowało.

Więc ja kupiłem rurki i złączki silikonowe:

# kolanko połysk fi 50mm z www.investa.pl (5x20zł)

# rura połysk 3m fi 50mm z Castoramy (dział balustrady, coś koło 50zł)

# zwężka silikonowa fi 55mm x 50mm (wygląda jak SAMCO) www.agrokor.pl (2x40zł)

# rura silikonowa 1m fi 50mm (wygląda jak SAMCO) www.agrokor.pl (90zł)

Planuję rurki pospawać więc rura silikonowa pewnie się nie przyda ale kupiłem ją awaryjnie :wink4:

Poza tym pewnie sporo rzeczy mi zostanie... pożyjemy... zobaczymy :)

Niedługo foto relacja :tongue4:

Pozdro

Opublikowano

Witam oto kolejne etapy budowy FMIC

Bardzo ładna robota :good:

Podoba mi się to jak poprowadziłeś rury to, że są spawane a nie łączone z kolanek i miałeś taki sam pomysł na umieszczenie wsporników rur jak ja planuje.

Uważam, że to wzorcowy przykład dobrze zrobionego FMIC-a.

Brakuje tylko jednej rzeczy - kryz na końcu rur zapobiegających zwalaniu węży. Trzeba było cienki drut obspawać wokół albo oblecieć spawem. Polecam także dać opaski GBS a nie takie jakie masz. Poza tym :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

no kolego te rurki to idealne masz

Opublikowano

Tak ,opaski będą zmieniane,te to chwilowe rozwiązanie.

Opublikowano

Panowie potrzebuję fotki pasa przedniego B5 AJM ze zdjętym zderzakiem, tak by było widać położenie węży od skraplacza i chłodnicę paliwa. Ewentualnie takie samo ale z AWX (B6). Z góry dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.