Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie zakupiles te zabawki .... ?

Redukcje, kolanka, rury silikonowe w Agrokor (Ursus teren Zakładów Mechanicznych Ursus http://www.agrokor.pl/) wszystko Sico Rubena czeskie silikony 3x zbrojone, odporne na olej i wysokie temperatury,

Rury cięte z metra cena ok 32 zł/mb, kolanka Made in China (nierdzewka szlifowana) - ceny za kolanko 18 zł/szt. - Antykor Opacz , http://www.antykor-balinox.waw.pl/balinox/

GBS- sklep motoryzacyjny w Marysinie nie znam adresu cena 8-12 zł szt (zależy od średnicy)

Opublikowano

A ja zastanawiam się czy nie lepiej byłoby kupić rury z tej aukcji:

kolanka - http://www.allegro.pl/item416744311_hit_tlumik_rura_wydechowa_katalizator_napraw.html

rury - http://www.allegro.pl/item416744313_hit_tlumik_rura_wydechowa_katalizator_napraw.html

użytkownik - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7008886

Przypominam że jak ktoś chce silikony Simco Rubena to niech da znac bo się wybieram do nich więc mogę komuś zakupić (info na poprzedniej stronie).

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zakładałem do siebie zderzaczek od S4 i myślałem że jest wiekszy to pewnie nie trzeba będzie nic ciąć do mojego FIMIC......nic bardziej mylnego.....ciołem podobnie jak zwykły.....nawet było gorzej bo belka w zderzaku S4 gruba jak diabli....no ale udało się....ładnie wszedł....troszke wypiłowałem środkowych kratek co by przepływ powietrza był lepszy i BINGO.....super wyglada

Opublikowano

Ostatnio zakładałem do siebie zderzaczek od S4 i myślałem że jest wiekszy to pewnie nie trzeba będzie nic ciąć do mojego FIMIC......nic bardziej mylnego.....ciołem podobnie jak zwykły.....nawet było gorzej bo belka w zderzaku S4 gruba jak diabli....no ale udało się....ładnie wszedł....troszke wypiłowałem środkowych kratek co by przepływ powietrza był lepszy i BINGO.....super wyglada

prosimy o zdjęcia...
Opublikowano
  • Autor

mówisz i masz oto foto

gx3pyRS.jpg

gx3pIQr.jpg

gx3pSP0.jpg

Opublikowano

ale teraz IC-ek oddycha pełna piersia .... :evil:

jakie temp w dolocie ?

Opublikowano

jakie temp w dolocie ?

Właśnie, przed i po instalacji :baseball::wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale teraz IC-ek oddycha pełna piersia .... :evil:

jakie temp w dolocie ?

jeśli to było do mnie ....to nie mierzyłem tego bo nie mam interfejsu.....jak zorganizujemy z Adadurem jakis spocik u siebie to pomierzymy to i owo

Opublikowano

ale teraz IC-ek oddycha pełna piersia .... :evil:

jakie temp w dolocie ?

jeśli to było do mnie ....to nie mierzyłem tego bo nie mam interfejsu.....jak zorganizujemy z Adadurem jakis spocik u siebie to pomierzymy to i owo

no to czekamy ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale teraz IC-ek oddycha pełna piersia .... :evil:

jakie temp w dolocie ?

jeśli to było do mnie ....to nie mierzyłem tego bo nie mam interfejsu.....jak zorganizujemy z Adadurem jakis spocik u siebie to pomierzymy to i owo

no to czekamy ... :naughty:

ale pamietam że jak byłem u Rogala to mówił że jak na chinola to spory potęcjał ma ten cooler.Mówił że i 200km by obsłużył....nie chce skłamać bo nie pamiętam dokładnie ale Rogal mówił że temp w dolocie to była coś koło 60 st po FIMIC (moge sie mylić bo to dawno było)

Opublikowano

ale Rogal mówił że temp w dolocie to była coś koło 60 st po FIMIC (moge sie mylić bo to dawno było)

sporo ....

ale nie ma co wrozyc .. zmierzysz i bedzie wiadomo ... :wink4:

Opublikowano

OT: Chodzi za mną żeby zrobić taki test wstępny (przed kombinowaniem z wycinaniem kratek w nadkolach, robieniem FMICa): zdjąć nadkola, podłączyć VAGa i zrobić "pomiary" w czasie jazdy. Ciekawe jak same nadkola wpływają na cyrkulację powietrza. W mojej B6 coolery są w obu nadkolach

Opublikowano

OT: Chodzi za mną żeby zrobić taki test wstępny (przed kombinowaniem z wycinaniem kratek w nadkolach, robieniem FMICa): zdjąć nadkola, podłączyć VAGa i zrobić "pomiary" w czasie jazdy. Ciekawe jak same nadkola wpływają na cyrkulację powietrza. W mojej B6 coolery są w obu nadkolach

wpływaja ... napewno ... bede mial chwile czasu to zrobie cos podobnego u siebie

[z zaklejonymi kratakim w nadkolu i odkrytymi]

czekamy na wyniki ...

Opublikowano

sorry za małe OT ale ...

Serdeczne dzięki koledze Kowicz za zorganizowanie mi super redukcji gumowych 55-50mm Simco :) Towar pierwsza klasa, i za normalne pieniązki

Dzięki !

Opublikowano

sorry za małe OT ale ...

Serdeczne dzięki koledze Kowicz za zorganizowanie mi super redukcji gumowych 55-50mm Simco :) Towar pierwsza klasa, i za normalne pieniązki

Dzięki !

:hi:

Co do temperatury z nadkolem to Rogal mówił że koło 10* spada.

Opublikowano

Co do temperatury z nadkolem to Rogal mówił że koło 10* spada.

bo kiedys jak u niego bylem na korekcie to mu powiedzialem ze u mnie spadło 10 stopni ... :wink4:

ale nie mam tego na logach ... :confused4:

Opublikowano

No to mam braki ... chyba w przyszłym tygodniu poczytam co to tu się działo

Opublikowano

OT: Chodzi za mną żeby zrobić taki test wstępny (przed kombinowaniem z wycinaniem kratek w nadkolach, robieniem FMICa): zdjąć nadkola, podłączyć VAGa i zrobić "pomiary" w czasie jazdy. Ciekawe jak same nadkola wpływają na cyrkulację powietrza. W mojej B6 coolery są w obu nadkolach

a propoś nadkoli, "auto motor i sport" kiedyś robiło test diesli w seacie ibiza, fabii i jakims dieselku jeszcze ... po hamowni wyszło że w z deklarowanych 130 kucy w fabii brakuje ponad 10 koni... redaktorzy ściągnęli nadkole i auto miało ponad 140 koni... więc nadkola maja duży wpływ na cyrkulację powietrza...

Opublikowano

Spanky: spokojnie maiłem gdzie testować plusy nadkola. Akurat w A4 daje najmniej z tych aut w których testowałem. Leon jest na pierwszym miejscu.

AndyN: jeżeli wjedziesz samochodem na hamownie i zrobisz 2-3 przejazdy po koleji, po czym przejazd w którym będziesz mierzył moc to będzie ona zaniżona przez to, że auto wcześniej "spuchło". Seryjne auta z małymi coolerami w 99% mają pełne nadkola i każde ze zdrowym silnikiem pokaże na hamowni pełną serie. Trzeba rozgrzać płyny w samochodzie, skontrolować temperature zasysanego powietrza i jak będzie na odpowiednim poziomie dopiero wtedy dokonać pomiaru. Tak więc taki test jak oni wykonali był nie miarodajny, skoro takie rózice wyszły względem serii.

Pozdrawiam

Opublikowano

Spanky: spokojnie maiłem gdzie testować plusy nadkola. Akurat w A4 daje najmniej z tych aut w których testowałem. Leon jest na pierwszym miejscu.

jeszcze w A4 przed liftingiem daje sporo ,ale w tych po lifcie [halogen w zderzaku] to juz koopa ... :confused4:

p.s jestem spokojny ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.