Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz smialo brac - nie bedzie za maly

zalozylem do siebie dokladnie taki i przy moim silniku 1,9 AVF 175ps spisuje sie zacnie

Możesz wrzucić jakieś fotki jak go tam upchaleś?? dużo belke musialeś podciąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurki fi 50 ścianka 1,5mm

musiałem go włożyć tak jak jest, żeby się udało wszystko zmieścić czyli klaksony itp itd

niestety nie mam fot jak podcinałem zderzak bo niezłe bluzgi wtedy szły :naughty:

powiem tylko że akurat podcinanie zderzaka najbardziej denerwujące było mnóstwo przymiarek i zawsze jeszcze to tu to tam trzeba podciąć.... belka alu podcięta górna część ok 4cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz i ma

mozesz smialo brac - nie bedzie za maly

zalozylem do siebie dokladnie taki i przy moim silniku 1,9 AVF 175ps spisuje sie zacnie

Możesz wrzucić jakieś fotki jak go tam upchaleś?? dużo belke musialeś podciąć??sz :)

mówisz i masz:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_projekt_fmic_instalacja_wlasna_podrecznik_dla_kazdego-t44465.0.html

mozesz smialo brac - nie bedzie za maly

zalozylem do siebie dokladnie taki i przy moim silniku 1,9 AVF 175ps spisuje sie zacnie

Możesz wrzucić jakieś fotki jak go tam upchaleś?? dużo belke musialeś podciąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie znalazłem montażu fmic do ajm :( same zderzaki przed liftem na fotach widać. Jaka średnica rur musi byc abym w ori zderzaku minął halogeny ?

to słabo coś szukasz zobacz wątek Jaro4444 pt. dłubniecie parcha :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie znalazłem montażu fmic do ajm :( same zderzaki przed liftem na fotach widać. Jaka średnica rur musi byc abym w ori zderzaku minął halogeny ?

Ja przecież zmieściłem rury 63mm :kox:. A mam i halogeny i spryski do xenonów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek jak wysoka jest ta chłodnica ze scenica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz powierzchnie starego i tego "nowego" i jesli bedzie wieksza-na pewno bedzie wydajniejszy... :wink4: a czy wystarczy? Artur,a w ile celujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chcesz mi wmowic,ze twoje auto bedzie szybsze od mojego :decayed: :decayed: :naughty:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 21:47_________________________________________________ja mysle,ze bedzie dobry-60 kuni wiecej- :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten IC to tylko plany,czy juz go zakladasz?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 21:58_________________________________________________a z czego to wydlubales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest on z mercedesa A-klasy jeszcze rurek mi brakuje ale zakladam na bank...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________dzisiaj zderzak odkrecilem i nawet sie miesci :good:

A ile takie cacko :mysli: przerabiasz mocowania rurek w IC, czy nie kolidują z niczym :mysli: , i można go załozyc P&P(oczywiscie dospawać reszte potrzebnych rurek) Ile ona ma długosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dlugi na 72 cm pasuje bardzo fajnie tyklo boczki musze dospawac z wyjsciami na boki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________mam go za darmo bo wymienialem goscoiwi w mercedesie jeden boczek nie jest szczelny ale i tak boczki beda przerabiane wiec mi sie fartnelo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dlugi na 72 cm pasuje bardzo fajnie tyklo boczki musze dospawac z wyjsciami na boki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________mam go za darmo bo wymienialem goscoiwi w mercedesie jeden boczek nie jest szczelny ale i tak boczki beda przerabiane wiec mi sie fartnelo :decayed:

To faktycznie udało cie sie, długosć podobna do tych uniwersalnych z Respektu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...