Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ajaka jest srednica na wlocie do kolektora od AWX-a bo taki bede zakladal wiec moze dal bym rury takiej wlasnie srednicy(wie ktos??)

Opublikowano

ajaka jest srednica na wlocie do kolektora od AWX-a bo taki bede zakladal wiec moze dal bym rury takiej wlasnie srednicy(wie ktos??)

2,5" będzie pasowało idealnie.

zerknij tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.240.html

pisałem o tym :decayed:

Opublikowano

no wiec wszystko na dobrej drodze musze zamowic rurki z linku ktory podalem i dospawac boczki do IC :)

dzieki koledzy :hi:

Opublikowano

kezor mo fajnego icka

04f21ffa12a93a77.jpg

taki se :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zderzaki od s-ki na te coolery by wam sie przydały.....fajnie to wyglada a i powietrza więcej łapie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

z czy podejdzie mi icek o takich wymiarach; szer-70cm,wys-22cm,grubosc-6.5cm

ma ktos cos o podobnych wymiarach bo co widzialem to wiekszosc ma wysokosc 18cm

Opublikowano

Kowi87 mam juz icek o podobnych wymiarach jak ten w watku ktory podales ale wpadl mi jeszcze w rece wiekszy wlasnie ten o ktory teraz pytam i mam dylemat ktory zalozyc :confused4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________dodam ze mam juz zakupiony kolektor awx +turbo awx ,rury do icka 2.5cala potem jeszcze tylko wtryski 216 albo 230 i program

Opublikowano

kolektor awx +turbo awx ,rury do icka 2.5cala potem jeszcze tylko wtryski 216 albo 230 i program

brzmi niezle-zobaczymy ,a dasz sie przejechac? :wink4:
Opublikowano

szkopek ja mam taki ic z iveco ale jeszcze na półce i do B6 i mam poważne obawy czy mi to wejdzie.

Opublikowano

szkopek ja mam taki ic z iveco ale jeszcze na półce i do B6 i mam poważne obawy czy mi to wejdzie.

pomierz mi go, jak do Ciebie nie wejdzie , to ja go wezmę jak do mnie przypasuje
Opublikowano

Sam rdzeń to około 63cm x 5,5~6 x 22cm wysokości do tego trzeba dorobić boczki itd.

Nosb taki sam założył do swojego 1.8T

Opublikowano

Sam rdzeń to około 63cm x 5,5~6 x 22cm wysokości do tego trzeba dorobić boczki itd.

Nosb taki sam założył do swojego 1.8T

prześlij mi fotki na PW dobra :cool1:
Opublikowano

Kurde siedzę w Wawie i nie mam teraz do niego dostepu ale zerknij tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_homemade_fmic_orurowanie_projekt_niskobudzetowy_p-t63127.0.html

to jest taki sam.

Na razie lezy i czeka. Miałem plan go skrócić wtedy by wszedł idealnie ale nie moge znaleźć nikogo kto by się podjął :)

Opublikowano

jakby co pamiętaj Miro o mnie :cool1:

Opublikowano

NIe ma problemu. CHociaż bardzo chcę go założyć bo nowe turbo leży i rdzewieje.

Opublikowano
  • Autor

A co myslicie na temat tego małego coolerka

http://www.allegro.pl/item661954058_uniwersalny_intercooler_wys_14_cm_od_re5pect.html Nie bedzie zamały do mocy 160km :mysli:

do 160km to spoko wystarczy, ale proponowałbym na wys. 18cm do B5 wejdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.