Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a zostalo Ci cos rurek? :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:23_________________________________________________do zlotu chyba zrobisz wszystko?myslalem,ze om ciut mniejszy :kox: dobra baza do alszych modow-na zocie pomyslimy i pomodzimy :cool1: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

no spory to on jest :evil: musze jeszcze turbo zmienic ale narazie mi sie nie chce,potem tylko wtryski i programik :kox:

Opublikowano

okropnie to wyglada :kwasny:

mogłes sie troche postarac zeby mniej go było widac

Opublikowano

Eee tam wygląd :kox: Ma spełniać swoje zadanie :cool1:

Opublikowano

mialem jeszcze jeden icek mniejszy ale zdecydowalem sie na tego bo napewno spelni swoje zadanie lepiej jak ten maly,jesli chodzi o wyglad to mi sie podoba bo widzialem juz kilka mocnych aut z wystajacym duzym ickiem i mnie to pasi :wink4:

Opublikowano

ale tam sposób montażu ic-ka wymuszony jest wydajnością do sporej mocy i nie mozna porównywać aut, które mają grubo ponad 200 czy 300 koni do AFNa z którego na setupie o którym piszesz wyciagniesz 160 moze 170 koni

no ale co kto lubi :wink4:

Opublikowano

btw , słyszałem ,że do 170ps wystarczy smic z awx, avf , prawda to?? :cool1:

Opublikowano

do 170 pewnie tak bo na tylu jezdzą serie avf/awx po softach

Opublikowano

...

mialem jeszcze jeden icek mniejszy ale zdecydowalem sie na tego bo napewno spelni swoje zadanie lepiej jak ten maly,jesli chodzi o wyglad to mi sie podoba bo widzialem juz kilka mocnych aut z wystajacym duzym ickiem i mnie to pasi :wink4:

...taki cooler-to dobra baza do dalszych modow-zderzak zawsze mozna od esy wcisnac
Opublikowano

czy takie połaczenie bezposrednio rury do kolekora ssącego nie bedzie miało negatywnego wpływu na silnik??

czy może zostawić chociaż klape gaszocą :mysli:

ten przekrój rury co idzie do kolektora to jaki rozmiar 57-60mm?

Opublikowano

w AFN-ie nie ma klapy do gaszenia silnika, a srenica rury na kolektorze od AWX-a to 2.5 cala czyli 64mm

Opublikowano

w AJM lepiej zostawić tą klapę do gaszania silnika?

bo kolektor już mam

z rurami z nierdzewki nie bedzie problemu

Opublikowano

Cristoforo pisal o tym jaro4444 w tym samym watku zerknij na str 14 :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cały montaż zajął prawie 12h, niestety mam mało fotek ponieważ w miedzyczasie padł mi aparat, jeszcze musze tam dorobić uchwyty orurowania bo narazie są prozaicznie zamontowane :gwizdanie:

93576388.th.jpg94353290.th.jpg79373240.th.jpg

A tak prezentuje sie już ze zderzakiem, prawie go nie widać :naughty: nie podcinałem żadnych kratek jedynie zderzak jest muśnięty, między chłodnicą, a IC jest 1cm luzu, od spodu zapiera sie o chłodniczke oleju(ona zaparta o pas), która jest w części stykającej sie owinięta gumą, wiec IC nie drga

24928488.th.jpg

A tak wygląda podcięta belka

41113356.th.jpg

Myśle że lepszym rozwiązaniem było by wstawienie tam coolerka o wys. 14cm, nie trzeba by było nic podcinac belki , jedynie troche wyrównać od wewnątrz zderzak

U siebie upchałem jak większość IC 18cm(2krotnie większy niz seryjny), z halogenami nie było zadnych problemów(a podobno miały być) jedyne co to spryski troche utrudniły życie(są praktycznie koło odboi zderzaka) :disgust:

Koszt:

IC - 300zł

1,5m prostej rury z kwasiaka - 50zł

8 kolanek - 19zł/szt

2 redukcje silikonowe - 2x49zł

8 obejm - 5zł/szt

Koszt 640zł/za części + robota 200zł

Z rury zostało mi jeszcze ok 1m, 2 kolanka i 2 obejmy :mysli:

Wszystko kupowałem w Investa, Agrokor

Opublikowano

a IC gdzie kupiłeś też Investa, Agrokor ???

Opublikowano

a IC gdzie kupiłeś też Investa, Agrokor ???

IC używany na alegro kupiłem :wink4:

Opublikowano

Koledzy, nie wiecie czy jakaś firma na śląsku zrobi cały fmic od początku do końca, badź tylko zamontuje go (sam kupie częśći) ??

Opublikowano

Dynosoft :wink4:

Opublikowano

Ile sobie życzą za taką usługę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.