Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowy wizerunek mojego icka wpadł zderzak Caractere i ramka gryla została pomalowana

KYJti.jpg

będą spryski na xenon+ :kox:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no co ty to u Jarola w domu śpi z Ickiem i zderzakiem

Śpie z Ickiem bo sie lepiej oddycha chłodniejszym powietrzem :kox:

nowy wizerunek mojego icka wpadł zderzak Caractere i ramka gryla została pomalowana

KYJti.jpg

będą spryski na xenon+ :kox:

Tak będą spryskiwacze[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:21_________________________________________________Wrzucam kilka zdjęć z montażu mojego FMIC. Po zrobieniu logów mogę powiedzieć że różnica w temperaturze w dolocie jest ogromna tzn. Na seryjnym SMIC przy temperaturze zewnętrznej -2 stopnie jadąc autem spokojnie w dolocie było 10-15 stopni. Butując auto od startu każdy biego do 4 tyś obrotów w dolocie robiło się 36-37 stopni. Czyli jak na warunki zimowe i tak gorąco. Po założeniu FMIC przy tej samej temperaturze zewnętrznej w czasie spokojniej jazdy temp w dolocie wynosi 3-4 stopni, po butowaniu auta na każdym biegu do 4 tyś obrotów udało mi się zagrzać dolot do 12 stopni większej temperatury nie udało mi sie uzyskać bo po przekroczeniu 150km/h temp zaczęła spadać. Wszystko przy doładowaniu 1,53 bara i temperaturze zewnętrznej -2 stopnie.

Kompletne orurowanie wykonałem w firmie MG Motorsport, IC to mój projekt :)

IC na aucie:

a7cce57a1504705cmed.jpg

Jak zostały poprowadzone rury:

005b304a0a2cf773med.jpg

7de1c0687a2e0d6dmed.jpg

Tu wyjście z turbo:

fd20e0a1c7915cffmed.jpg

Dolne mocowanie intercoolera:

f9ca552511bc784amed.jpg

No i efekt końcowy na aucie :) :e7676de5ec21bfbdmed.jpg

Opublikowano

icek taki jak u mnie :kox:

bardzo podobny ale nie ten sam. Mój to przerobiony intercooler z Outlandera. [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________Dla mnie najważniejsze że nićnie wystaje na zewnątrz, intercoolera prawie wcale nie widać no i najważniejsze że niemusiałem ciąć i belki. Bo to raczej negatywnie wpływa na wytrzymałość przodu auta.

Opublikowano
  • Autor

super wyglad , faktycznie nie widać icka.....aż kusi mnnie maznać swojego na czarno :good:

ale te opaski to dałbym mocniejsze :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak u Was z głośnościa silnika po założeniu FMIC?? Bo u mnie zrobiło sie sporo głośniej.

Opublikowano

u mnie nic sie nie zmieniło po załozeniu FMIC-a

Opublikowano

u mnie nic sie nie zmieniło po załozeniu FMIC-a

A wydech masz seryjny??

Opublikowano

U mnie też nie zmieniło sie pod względem głosnosci :wink4:

Opublikowano

U mnie też nie zmieniło sie pod względem głosnosci :wink4:

To ciekawe od czego to zależy??? U mnie silnikzaczął troszke buczeć, zrobił się taki basowy dźwięk jak by auto miało przelotowy wydech, ale tłumiki zostały przecież seryjne.

Opublikowano

pewnie się kończy środkowy tłumik :wink4:

Opublikowano

na seryjnym wydechu byla cisza po zalozeniu Fmic-a, tak samo.

teraz mam wydech od kata do konca zrobiony z nierdzewki, troche dudni, ale z przodu jest cisza

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

dsc030122.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

U mnie wyszło tak jeszcz tylko kratki musze zamontować i nie bedzie widać icka :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

super wyszło dobra robota :>

Opublikowano

dsc030122.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

U mnie wyszło tak jeszcz tylko kratki musze zamontować i nie bedzie widać icka :)

Dolot do FMIC malowałeś :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam

czy jest sens wkładać fmic do a4 b5 1,8 benzyna.?? i Czy jest wogóle taka możliwość ;]

Opublikowano

witam

czy jest sens wkładać fmic do a4 b5 1,8 benzyna.?? i Czy jest wogóle taka możliwość ;]

:kox:

a do czego on tam ma być :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka

Powiedzcie mi ile Was wyszło wyspawanie tych rur dolotowych w FMIC?

Ja u siebie mam wszystko łączone złączkami gumowymi i co jakiś czas mi cybanty puszczają więc chciałbym ograniczyć ilość złączek tak jak u Was.

Poza tym u kogo można takie coś zrobić i jak?

Czy dawaliście jakiś wzór czy po prostu gość siedział i robił bezpośrednio na aucie?

U mnie w okolicy mam kilku tłumikarzy ale żaden się tego nie chce podjąć :confused4:

Opublikowano

napisz do Thom4s

on w tym tyg. zakladal CUSTOM :good: FMIC u bdb rezacza :good:

wiec jest na swiezo z cena itp.

Opublikowano

U Armiego jak robiliśmy to wszystko spasowywało sie nie aucie docinało i sklejało na tasme izolacyjną, gotowe elementy oddał do pospawania i po sprawie :wink4:

U ciebie jak są złączki to pewnie będziesz musiał dospawywać po pierścieniu pomiedzy każdą rurka, bo przecież w złączce nie stykaja sie te rury ze sobą, masz tyle prosciej teraz że na każdym złączeniu rysujesz sobie po obu stronach kreski na rurach, żeby potem nie trzeba było tego od nowa spasowywać, dorabiasz te pierścienie uzupełniajace i spawasz, nie powinno być to drogie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.