Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po drugie, gwarantuje Ci,ze takiego coolera z alfy nie znajdziesz. przerabilaem temat.

a co do tego powyzszego coolera z allegro, daj spokoj, za 400zl to ja wyrezam sobie wszystko razem ze spawaniem rurek. a tu tylko bym mial chinski cooler..

Opublikowano

po drugie, gwarantuje Ci,ze takiego coolera z alfy nie znajdziesz. przerabilaem temat.

a co do tego powyzszego coolera z allegro, daj spokoj, za 400zl to ja wyrezam sobie wszystko razem ze spawaniem rurek. a tu tylko bym mial chinski cooler..

najdroższy z tego całego cyrku to jest materiał :decayed: ja swojego ulepa zrobiłem za 600zł z czego połowe kosztował chinol używka, spasowane wszystko tak jak by z fabryki wychodził :kox:
Opublikowano

200zl cooler z audi a5, kolanka fi51 po 12zl sa, metr rurki nierdzewki 35zl, to powiedzmy,ze material wyjdzie okolo 150zl bo trzeba dwie redukcje silikonowe kupic, plus doliczyc spawacza i w 500zl zmieszcze sie :)

Opublikowano

szukaj rur z kwasówki :wink4: ja brałem kolanka po 21złjakos i 1,5m rury za flache :decayed: kolanek potrzebowałem 6szt wiec materiał mnie troche kosztował, dwie redukcje sylionowe i metr porstego sylikonu wrazie co

Z tym ze to było 2 lata temu :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczymy jak to wyjdzie, jestem mistrzem sknerstwa ;) to chyba bedzie najtanszy tuning na forum :) podlicze koszta jak juz bedzie wszystko zrobione.

kolanek 6 szt? :mysli: a wykorzystałeś te rure plastikowa co idzie od kolektora?

Opublikowano

tak sobie wyliczyłem ogladajac pierwsze FMIC'ki na forum, noi podsumowanie Jaro444 :decayed:

- FMIC jednak "chinol" http://www.allegro.pl/item408871301_sportowy_intercooler_chlodnica_powietrza_m_tuning.html

- redukcje 55/50x130 Sico Rubena

- 1,5 mb rury fi 51mm, ścianka 1.2 mm,

- 8 kolanek hamburskich 90o fi 51 mm, ścianka 1,2 mm,

- 8opasek

54-62mm x6

60-68mm x2

- materiał na wspornik,

- tarcze do cięcia i ze sklejanych lamelek papiery do szlifowania.

rura plastikowa jest do dzisiaj tak samo dwa węże gumowe :wink4:

Opublikowano

zobaczymy jak to wyjdzie, jestem mistrzem sknerstwa ;) to chyba bedzie najtanszy tuning na forum :) podlicze koszta jak juz bedzie wszystko zrobione.

kolanek 6 szt? :mysli: a wykorzystałeś te rure plastikowa co idzie od kolektora?

Mnie wyszło niecałe 500zł :)

Opublikowano
zobaczymy jak to wyjdzie, jestem mistrzem sknerstwa wink

oby tym razem wyszło tanio i dobrze... :good:

ja raczej kupie tego chinola nówke ze znizka... :gwizdanie: licze ze w 600 sie zmieszcze materiał :hi:

Opublikowano

jak ktoś chce namiary na cooler od Alfy to mogę podać, z tym że nie gwarantuje że koleś go jeszcze ma;)

Opublikowano

Ja osobiście kupiłem chinola i resztę za jakieś 550zł a spawy sam zrobiłem w garażu. Jedna sobota 4 pak lecha i FMIC z prawdziwego zdarzenia jest. Dodaje że wsadziłem 18cm :kox: a i 23 by wlazła hehe :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak na razie chinol 360 zł

+ 2 silikonki + kilka opasek 100 zł

mysle ze jakies 150-200 na rurki :decayed: + robota

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wstawił ktoś już cooler od a5 3.0tdi czy jestem pierwszy :radocha:

Opublikowano

wstawił ktoś już cooler od a5 3.0tdi czy jestem pierwszy :radocha:

Mrogal, nawet zdązył juz wystroić :tongue4:

Opublikowano

kurcze ;( nawet fotostory walnąłem a tu pupa byli szybsi

Opublikowano

kurcze ;( nawet fotostory walnąłem a tu pupa byli szybsi

wrzucaj :wink4:

Mrogal boczki przespawywał :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze silikonów nie założyłem ale to pryszcz, upchnołem go bez przespawywania boczków razem ze spryskami , kratkami a raczej namiastką, bo na brzegach mają 1mm grubości ale są i jeszcze halogeny zostawie[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 01:22_________________________________________________

IMAG0148.jpg

Opublikowano

No nieźle nieźle, wszystko upchane, a do haku za prawą kratką masz dostęp :mysli:

Opublikowano

wale ten hak, audi sie niepsuje :decayed:

Opublikowano

wale ten hak, audi sie niepsuje :decayed:

:decayed:

Mi sie zepsuło(wspomaganie kiery siadło), 15min walczyłem z linka żeby tam sie przecisnąć, mimo że zostawiłem dojście :naughty:

Opublikowano

może pomyśle nad hakiem jak silikonki dojdą bo dopiero skończyłem rezać ale da sie go upchac i w miare serie z wierzchu zostawić :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.