Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden nie pasuje P&P przejrzyj cały wątek a bedziesz wiedział wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie na forum nie bylo i jest co nadganiac :decayed: ale dzieki za info[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:51_________________________________________________

trochę zabawy trochę przymiarek trochę cięcia i będzie si :tongue4: byle byś zderzaka nie zmasakrował jak ja :polew:

heheh dzieki za porade bo w sumie chodzilo mi czy jak kupie te z aukcji znaczy sie te wymiary to moge modzic je na aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden nie pasuje P&P przejrzyj cały wątek a bedziesz wiedział wszystko wink4

ten co mam ja, czylio ten z aukcji pasuje bo B5 i nawet kratki beda pasowały :good:

jedynie trzeba belke podciac. Piotrek98igo tez go ma w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden nie pasuje P&P przejrzyj cały wątek a bedziesz wiedział wszystko wink4

ten co mam ja, czylio ten z aukcji pasuje bo B5 i nawet kratki beda pasowały :good:

jedynie trzeba belke podciac. Piotrek98igo tez go ma w b5

masz intercooler w 1,6??? chyba, ze w profilu jeszcze nie zmieniłeś :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie mecze juz tematu :decayed: dziekuje chlopaki :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:56_________________________________________________

zaden nie pasuje P&P przejrzyj cały wątek a bedziesz wiedział wszystko wink4

ten co mam ja, czylio ten z aukcji pasuje bo B5 i nawet kratki beda pasowały :good:

jedynie trzeba belke podciac. Piotrek98igo tez go ma w b5

masz intercooler w 1,6??? chyba, ze w profilu jeszcze nie zmieniłeś :wink4: :wink4:

cooo???jakie 1.6???jak byk pisze 1.9tdi :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden nie pasuje P&P przejrzyj cały wątek a bedziesz wiedział wszystko wink4

ten co mam ja, czylio ten z aukcji pasuje bo B5 i nawet kratki beda pasowały :good:

jedynie trzeba belke podciac. Piotrek98igo tez go ma w b5

czyli nie pasuje :wink4: ja tam 180tke upchałem i kratki zostały w ori formie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz intercooler w 1,6??? chyba, ze w profilu jeszcze nie zmieniłeś wink4 wink4

w podpisie mam to samo co w znaczku na klapie :decayed:

tylko troche klekocze z pod machy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wie ktos moze gdzie znajduje sie ta firma CTR Tuning w zabrzu ?? bo jakość nie umiem tego googlować ??

i jest ktos w stanie zrobić mi dolot z turbiny do IC ?? w B5 AEB bo ja niestety tego tematu ogarnąć nie potrafię a jak widzę ceny zestaów po ponad tysiąc to mi sie po prostu odechciewa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wie ktos moze gdzie znajduje sie ta firma CTR Tuning w zabrzu ?? bo jakość nie umiem tego googlować ??

i jest ktos w stanie zrobić mi dolot z turbiny do IC ?? w B5 AEB bo ja niestety tego tematu ogarnąć nie potrafię a jak widzę ceny zestaów po ponad tysiąc to mi sie po prostu odechciewa ...

kup materiał pare kolanek troche prostej i wypożycz szlifierke :gwizdanie: sciagasz zderzak spasowujesz rurki kleisz tasmą i oddajesz do spawacza, bankowo mniej zapłacisz niż robiac w jakiejs firmie w tym specjalizujacej sie :wink4: a robota bedzie tak samo zrobiona, a zkaład spawarski napewno masz w okolicy, 2 dni roboty taki FMIC w warunkach domowych :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie IC do A4 b5 110 hp AFN wyniósł w domowych warunkach 300 zł rury zaciski nierdzewka wszystko na allegro a IC mam od Iveco działa pięknie jak coś mogę wsadzić fotki (idealnie się mieści w zderzaku od RS-y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod RSa wszystko sie mieści :gwizdanie:

Chciałem tylko wskazać myślacym nad rezaniem FMIC, że chinole na alegro znacznie potaniały, one idealnie pasują :wink4: za 300zł kupuje sie teraz FMIC 14cm bądź 18cm chocby u SIDa. Przez 3 lata staniały o 200zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam kolejne 3 lata to i ja się może zaopatrzę w chinola o odpowiednim rozmiarze RS :) ale Fakt faktem to i czasem się po 250 zdarza na allegro coś zobczyć tylko że szybko znika cena robi swoje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wlascicieli B6 czy zostawiali ori przewod, ktory biegnie pod chlodnica czy go odkrecaliscie? Jesli tak, to jak się go odkreca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zabieram się za montowanie FMIC. I mam takie pytanie czy wielkość intercoolera ma znaczenie? Pod względem mocy itd. Znalazłem taki cooler - Intercooler 550x230x65mm od FMIC_PL (2735715760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i czy to nie będzie za duży? Widziałem takie fajne małe po 299 zł. Ktoś coś doradzi? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zabieram się za montowanie FMIC. I mam takie pytanie czy wielkość intercoolera ma znaczenie? Pod względem mocy itd. Znalazłem taki cooler - Intercooler 550x230x65mm od FMIC_PL (2735715760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i czy to nie będzie za duży? Widziałem takie fajne małe po 299 zł. Ktoś coś doradzi? :whistling:

Po co Ci taki smoczek? Celujesz wyżej jak 250KM? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...