Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wziąłem kawałek metra pomierzyłem na sucho i powiem że pod te 64 trzeba będzie niezle rezac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wziąłem kawałek metra pomierzyłem na sucho i powiem że pod te 64 trzeba będzie niezle rezac!

tu bardzo podobny ic po modzie boczków

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a4-b5-quattro-1-9-tdi-agp-avf-gtb2260vk-311367/#post4083812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z ta rura od turba (mowie o afn) w kształcie listery "S" Jak ją zastąpić? A może ma zostać ? Mam połowe dolotu wyspawaną z 50fi rury a teraz zabieram się za tą połowę - tą przy turbie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wkładam z a5 lecz boki spawa koles na alu bo tak to bym sie pozbył halogenów hehe kolego jak podpiełes pod turbine? redukcje jakies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ic kolanko 90st jak się nie mylę to fi57/51 rurka alu ok15-20cm i do esy opaski wiadomo jakie;-)

Nie chce ktoś tych dwóch kolanek redakcyjnych?

Fajnie by wyglądały na lz5t jak by były niebieskie B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dokladnie ma wymiary ten coocler od A5 i od jakiego silnika jest?

Właśnie z jakiego dokładnie silnika pochodzi ten IC? :whistling:

Edytowane przez kicaj112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też myślę, żeby zakładać coś podobnego, ale trapi mnie jeden szczegół. Na ori plastikowym dolocie jest pewna wtyczka ( koło zbiornika płynu chłodniczego ). Gdzie/jak ją wyciąć i wpasować w alu rurę lub silikonową złączkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie montażu icka w zderzaku s4 przymierzam się do takich rozmiarów 225mm wysokość 601 długości i 65 szerokości. Czy nie będzie lekko za duży? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie nie długo montaż fmic rurki 57mm

i moje pytanie czy od fmic do turba też robić czy dać tylko kolanko od icka i połączyć do tej gumowej rury.

bo ta gumowa rura co do tego dv jest to kawałek jest taka gruba a potem schodzi trosze z grubości i leci do turba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Montowal ktos IC z fiata grande punto.Jest mniejszy od A5 co z pewnoscia ulatwi montaz ale co z chlodzeniem??bedzie wystarczajace latem?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie potrzebuje sprawdzic temperature dolotu teraz na starym icku bo bedee montowal fmic teraz i rurki nierdzewki

niech ktos poda

do 1.8t anb albo aeb bo nie wiem jaki sterownik wkoncu mam

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, co zrobić z tym czujnikiem co jest zamontowany przy wylocie powietrza z oryginalnego ic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, co zrobić z tym czujnikiem co jest zamontowany przy wylocie powietrza z oryginalnego ic??

zalezy co masz na mysli.\

ja zakładałem fmic tylko nie mialem spawarki do tych rur wiec dałem kawałek rury metalowej i sobie sam zrobilem flansze i do niej przykrecilem czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...