Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o 80 mm zapomnij bez grubszego rezania zderzaka

Opublikowano

wczoraj wziąłem kawałek metra pomierzyłem na sucho i powiem że pod te 64 trzeba będzie niezle rezac!

Opublikowano
wczoraj wziąłem kawałek metra pomierzyłem na sucho i powiem że pod te 64 trzeba będzie niezle rezac!

tu bardzo podobny ic po modzie boczków

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a4-b5-quattro-1-9-tdi-agp-avf-gtb2260vk-311367/#post4083812

Opublikowano

Panowie a jak z ta rura od turba (mowie o afn) w kształcie listery "S" Jak ją zastąpić? A może ma zostać ? Mam połowe dolotu wyspawaną z 50fi rury a teraz zabieram się za tą połowę - tą przy turbie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak to wyszło

DSC_0248.jpg

DSC_0248.jpg

DSC_0249.jpg

DSC_0250.jpg

Zezba niesamowita,ale udało się :banan:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Z czego ten icek masz >?

Opublikowano

Poczytaj parę postów wyżej ;-)

Opublikowano

też wkładam z a5 lecz boki spawa koles na alu bo tak to bym sie pozbył halogenów hehe kolego jak podpiełes pod turbine? redukcje jakies ?

Opublikowano

Z ic kolanko 90st jak się nie mylę to fi57/51 rurka alu ok15-20cm i do esy opaski wiadomo jakie;-)

Nie chce ktoś tych dwóch kolanek redakcyjnych?

Fajnie by wyglądały na lz5t jak by były niebieskie B-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jakie dokladnie ma wymiary ten coocler od A5 i od jakiego silnika jest?

Opublikowano

jakie dokladnie ma wymiary ten coocler od A5 i od jakiego silnika jest?

Właśnie z jakiego dokładnie silnika pochodzi ten IC? :whistling:

Edytowane przez kicaj112

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie ja też myślę, żeby zakładać coś podobnego, ale trapi mnie jeden szczegół. Na ori plastikowym dolocie jest pewna wtyczka ( koło zbiornika płynu chłodniczego ). Gdzie/jak ją wyciąć i wpasować w alu rurę lub silikonową złączkę?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mam pytanko odnośnie montażu icka w zderzaku s4 przymierzam się do takich rozmiarów 225mm wysokość 601 długości i 65 szerokości. Czy nie będzie lekko za duży? :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam Panowie nie długo montaż fmic rurki 57mm

i moje pytanie czy od fmic do turba też robić czy dać tylko kolanko od icka i połączyć do tej gumowej rury.

bo ta gumowa rura co do tego dv jest to kawałek jest taka gruba a potem schodzi trosze z grubości i leci do turba

Opublikowano

masz masz możliwosci to rob wszystko na sztywno bez gum .,.

Opublikowano

tylko ile trzeba kolanek

Edytowane przez zbyszek190

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Montowal ktos IC z fiata grande punto.Jest mniejszy od A5 co z pewnoscia ulatwi montaz ale co z chlodzeniem??bedzie wystarczajace latem?? ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam panowie potrzebuje sprawdzic temperature dolotu teraz na starym icku bo bedee montowal fmic teraz i rurki nierdzewki

niech ktos poda

do 1.8t anb albo aeb bo nie wiem jaki sterownik wkoncu mam

z gory dzieki

Opublikowano

koledzy, co zrobić z tym czujnikiem co jest zamontowany przy wylocie powietrza z oryginalnego ic??

Opublikowano

koledzy, co zrobić z tym czujnikiem co jest zamontowany przy wylocie powietrza z oryginalnego ic??

zalezy co masz na mysli.\

ja zakładałem fmic tylko nie mialem spawarki do tych rur wiec dałem kawałek rury metalowej i sobie sam zrobilem flansze i do niej przykrecilem czujnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.