Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Można tak

Audi A3 A4 B5 B6 B7 VW Passat B5 5 1 8T TDI Smic Side Mount Intercooler KIT | eBay

Tylko nie pytajcie czy kto to mial, czy to coś daje i czy jest sens :)

Na te pytanie odpowie wujek google po wpisaniu "SMIC or FMIC Audi A4".

Na audizine mowia, ze do slabej k04 taki SMIC wystarczy.

O jaka locha :slina:

Co do korków to w korkach panowie się nie za***prza więc i tak zamula i tak a zaletą bocznego jest niepozorny wygląd auta :naughty:

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

jak już w miejsce fabrycznego to ICek od alfy romeo 2,0, a nie jakieś golfy, ale tak czy tak od centralnego lepszy nie będzie:whistling:

Udalo sie wyrwac ten smic od alfy za 40pln (mod od rtocki) , zobaczymy co z tego wyjdzie

Gdzieś ty go wyhaczył za 40 zł bo ja dzwonie po ludziach i nigdzie tego niema :hi:

jubemu nie chodziło o zapieprzanie w krkach tylko póxniejszy efekt grzania w korkach:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak

Audi A3 A4 B5 B6 B7 VW Passat B5 5 1 8T TDI Smic Side Mount Intercooler KIT | eBay

Tylko nie pytajcie czy kto to mial, czy to coś daje i czy jest sens :)

Na te pytanie odpowie wujek google po wpisaniu "SMIC or FMIC Audi A4".

Na audizine mowia, ze do slabej k04 taki SMIC wystarczy.

O jaka locha :slina:

Co do korków to w korkach panowie się nie za***prza więc i tak zamula i tak a zaletą bocznego jest niepozorny wygląd auta :naughty:

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

jak już w miejsce fabrycznego to ICek od alfy romeo 2,0, a nie jakieś golfy, ale tak czy tak od centralnego lepszy nie będzie:whistling:

Udalo sie wyrwac ten smic od alfy za 40pln (mod od rtocki) , zobaczymy co z tego wyjdzie

Gdzieś ty go wyhaczył za 40 zł bo ja dzwonie po ludziach i nigdzie tego niema :hi:

Allegro, wsumie 2 tyg wisiala aukcja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze a która to w końcu alfa 165 czy inna czy mam wpisać alfa 2.0 tylko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze a która to w końcu alfa 165 czy inna czy mam wpisać alfa 2.0 tylko ?

INTERCOOLER CHŁODNICA ALFA

ROMEO 164 GTV 2.0 v6 TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info :hi:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

CHŁODNICA INTERCOOLER ALFA ROMEO 166 2.0 TB 2000 (4029023239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a to może być bo nic nie ma innego :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Chłodnica, intercoler, 2,4jtd alfa romeo 156 Lublin i jeszcze tylko to znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info :hi:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

CHŁODNICA INTERCOOLER ALFA ROMEO 166 2.0 TB 2000 (4029023239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a to może być bo nic nie ma innego :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Chłodnica, intercoler, 2,4jtd alfa romeo 156 Lublin i jeszcze tylko to znalazłem

Ten z 2,4 cos podobny, ale po szukaj alfa romeo 164. gtv. 2.0 v6 na czesci...:hi:

---------- Post dopisany at 04:57 ---------- Poprzedni post napisany at 04:53 ----------

Cos z lutego ale zadzwon czy jeszcze ma:

alfa romeo 164. gtv. 2.0 v6 tb turbo silnik skrzynia zawieszenie Łuków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w 1.8T ANB ogarnać w FMIC mapsensor? Gdzie go zamontować i jak to najlepiej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fmica mam wlasnie z tego zrodla. orurowanie tez niby do 1.8t ale nie ma miejsca pod map sensor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA z kopciuchów jestem nie znam się na 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fmica mam wlasnie z tego zrodla. orurowanie tez niby do 1.8t ale nie ma miejsca pod map sensor

pewnie masz z wersji bez map, flansze trzeba wspawać tak zęby oryginalny przewód starczył i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest odleglosc belki od chlodnicy, chodzi mi o to jaki najgrubszy fmic tam wejdxie bez ciecia belki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie temat i chciałem odwiedzić stronkę Tomigsi i nie mogę przekierowuje mnie żebym się zarejstrował why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie temat i chciałem odwiedzić stronkę Tomigsi i nie mogę przekierowuje mnie żebym się zarejstrował why?

jego wątek jest tak stary że pamieta stare forum jeszcze, w linku jest "smd" i nie wejdziesz tam juz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowy na forum nie za bardzo nie ogarniam,ale opisze mój problem tutaj, wyrozumialsi członkowie forum zrozumieją. Otóż mam icka od Meganki 2.0 frontowy i mam problem z zamontowaniem go a dokładniej nie wiem za bardzo jak poprowadzić rury. Wie ktoś możę coś na ten temat? Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowy na forum nie za bardzo nie ogarniam,ale opisze mój problem tutaj, wyrozumialsi członkowie forum zrozumieją. Otóż mam icka od Meganki 2.0 frontowy i mam problem z zamontowaniem go a dokładniej nie wiem za bardzo jak poprowadzić rury. Wie ktoś możę coś na ten temat? Pozdrawiam : )

Jakkolwiek byle by było szczelnie i bez załamań :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poogladaj foty z tematow i bedziesz wiedzial...

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś ic z a5 u siebie?da się to upchnac do b5?

DSC_0226.jpg

są dwie grubości 64 i 80mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...