Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A ja mam takie pytanie czy ktoś rozpracował temat FMIC w B6 i może doradzić jaki intercooler wejdzie bez pocinania belki??? Zderzak od wewnątrz moze być powycinany ale żeby z zewnatrz nic nie wystawało. Czy jest w ogóle taka mozliwość bo jest tam dość mało miejsca??

montowałem ost FIMIC do AVJ B6 wys 18cm niestety bez cięcia belki sie nie obeszło i nawet jakby dał mniekszy tez trza by ciać

Opublikowano

FMIC bez cięcia i wypchania zderzaka nie ma uroku :kox:

jaki oil catch? :mysli:

Opublikowano

FMIC bez cięcia i wypchania zderzaka nie ma uroku :kox:

jaki oil catch? :mysli:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=342

Cos takiego :wink4:

Mi sie wydaje że powinno dać rade w B6 tak go załozyć zeby nie ingerowac w wygląd zewnetrzny, napewno belka będzie do podciecia, zderzak od środka lekko podciety ale z zewnątrz powinien zachować serie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

FMIC bez cięcia i wypchania zderzaka nie ma uroku :kox:

jaki oil catch? :mysli:

moim zdaniem to on nie ma miec urok tylko zadanie :tongue4:

Opublikowano

owszem... to by spełniał swoje zadanie to jedno... dwa że ja jestem przykładowo zadowolony z tego jak ten zderzak teraz wygląda wypchany 19cm coolerem... widać że auto jest niepospolite to sprawa kolejna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

owszem... to by spełniał swoje zadanie to jedno... dwa że ja jestem przykładowo zadowolony z tego jak ten zderzak teraz wygląda wypchany 19cm coolerem... widać że auto jest niepospolite to sprawa kolejna :gwizdanie:

ja osobiscie nie lubie przerostu formy nad treścią....lubię auta wyglądajace dyskretmie , a powalające mocą.

Opublikowano

no ja póki co muszę się tak pomęczyć.. założę zderzak z S/RS to będzie zakryty - póki co oryginalnego więcej nie ma niż jest :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ja póki co muszę się tak pomęczyć.. założę zderzak z S/RS to będzie zakryty - póki co oryginalnego więcej nie ma niż jest :gwizdanie:

zderzak S4 lub RS4 fajnie wygląda z fimic (wiem bo miałem S4w poprzedniej A4 AFN)

Opublikowano

wiem dlatego jest jednym z priorytetów :) mam już pewien pomysł na to ale chyba nie o tym temat :gwizdanie:

Opublikowano

witam wszystkich , uff niemal cały dzisiejszy dzionek poswiecilem na czytanie wątków odnośnie Coolerów , osobiście temat zaczołem 2 lata temu jednak skonczyło się na kupnie uniwersalnego FMIC -a i rurze , teraz przyszedł czas na skończenie projektu i troszeczke wiedzy nabytej wcześniej uleciało .... pytań mam pare ale pokolei .

Nie wiedziec czemu rura która zakupilem wcześniej ma srednice ... no wlasnie nie wiem jak to odpowiednio zmierzyć w kazdym bądz razie mierzona od wewnącz ma 56 mm z zewnącz 60 mm a grubość ścianki 2,5 mm i nie wiem teraz jakie kolanka nabyć??? Zwrucilem sie z prośbą do sprzedawcy z allegro ale nie ma to jak odpowiedz klubowiczów :decayed:

Opublikowano

Kolanka hamburskie 90 stopni długie ze stali kwasoodpornej, ja u siebie uzyłem 5szt :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

FMIC na miejscu , daje rade chociaż żadnego odczuwalnego przyrostu mocy czy "innej" , lepszej charakterystyki pracy motorowni nie odczuwam. Jak wam sie to widzi ????

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13b8b474028b5352.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2e7722b90c6fe80.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/857f465adcadf688.html

Opublikowano

jak dla mnie to profesjonalna robota, fimc pomaga najbardziej w letnie upaly wtedy furka nie slabnie :good:

Opublikowano

jak dla mnie to profesjonalna robota, fimc pomaga najbardziej w letnie upaly wtedy furka nie slabnie :good:

zgadza sie ... potwierdzone tez u mnie

Opublikowano

FMIC na miejscu , daje rade chociaż żadnego odczuwalnego przyrostu mocy czy "innej" , lepszej charakterystyki pracy motorowni nie odczuwam. Jak wam sie to widzi ????

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13b8b474028b5352.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2e7722b90c6fe80.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/857f465adcadf688.html

Ten FMic to 14cm???

Jaki masz zderzak że go tak wysoko zamontowałeś?? Przy 14 nie trzeba belki podcinać bo idealnie sie miesci :good:

Opublikowano

malutki jakiś :mysli:

ja mam nieco większe bydle... :gwizdanie:

61cc900963800434med.jpg

pełna profeska :good:

chcesz więcej frajdy jedź na program :naughty:

Opublikowano

Somes masz fotke od spodu jak go zamocowałeś??

Opublikowano

chcesz więcej frajdy jedź na program

Ja juz po chipsiku ... :chytry:

Ten FMic to 14cm???

Jaki masz zderzak że go tak wysoko zamontowałeś?? Przy 14 nie trzeba belki podcinać bo idealnie sie miesci

Sam nie wiem , kupywalem go juz dawno ale musze sprawdzic , zderzaka jeszcze nie zamontowalem ale wiem ze bedzie rezanko :naughty: Zderzak zwyklak , przedliftowy

Opublikowano

Sam nie wiem , kupywalem go juz dawno ale musze sprawdzic , zderzaka jeszcze nie zamontowalem ale wiem ze bedzie rezanko :naughty: Zderzak zwyklak , przedliftowy

To odrazu Ci powiem że prawdopodbnie będziesz miał ten Fmic na wysokosci belki czyli nawet wycinajac belke bedzie zasłoniety :gwizdanie:

Musisz go troche opuścić jak przyłozysz zderzak bedziesz wiedział :good:

Opublikowano

jak od spodu mocowałem? bo nie rozumiem teraz Kowi? :cool1::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.