Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to niemały wydatek, bo nawet nie wiem czy 2,5kafla wystarczy :disgust:

Najpierw turbo, później FMIC a na końcu wirusik - taki układ na raty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niemały wydatek, bo nawet nie wiem czy 2,5kafla wystarczy :disgust:

na samego Fmica, spokojnie starczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niemały wydatek, bo nawet nie wiem czy 2,5kafla wystarczy :disgust:

na samego Fmica, spokojnie starczy :decayed:

Na FMIC tak, ale na:

Najpierw turbo, później FMIC a na końcu wirusik

raczej nie bardzo... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda coolerek u mnie po zmianie zderzaka , poprzedni trochę zmęczyłem dlatego zdecydowałem się na laminat

plusem jego jest to że nie trzeba nic ciąć

910a287cba76c19c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori zderzak lepszy, może esowy by lepiej wyglądał, ten trochę kiszka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oststnio podoba mi się przód od RS-a ale jak pomysle o kosztach to az sie odniechciewa, a tu kolega Tomigsi, taki a`la Rs wrzucil, ale tylko a`la :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda coolerek u mnie po zmianie zderzaka , poprzedni trochę zmęczyłem dlatego zdecydowałem się na laminat

plusem jego jest to że nie trzeba nic ciąć

Kolego, masz może jakieś foty z rezania pompy? Przydały by się jakieś wkazówki co jest tam do zmiany i jak to zrobić :mysli: Jaką pompę zamontowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem kolega ma pompe tak zwaną 11-nastke nie wiem czy tak się mówi potocznie czy tak się nazywa ale taką ma :tongue4: . Równierz podpinam się do pytania jak się ją montuje gdzie ją można dostać i takie dodatkowe pytanko jakie są koszty takiej pompki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem kolega ma pompe tak zwaną 11-nastke nie wiem czy tak się mówi potocznie czy tak się nazywa ale taką ma :tongue4: . Równierz podpinam się do pytania jak się ją montuje gdzie ją można dostać i takie dodatkowe pytanko jakie są koszty takiej pompki :)

potocznie 11-stka od srednicy tloczkow :). normalnie mam 10-tke. inne jest podobno mocowanie I cos tam z kolem pasowym. nie wiem dokladnie. ale jakie numery pompy? I od czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalarx zobacz temat kolegi Tomigsi o jego modach tam chyba podawał nr. pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori zderzak lepszy, może esowy by lepiej wyglądał, ten trochę kiszka

i kolor troche nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, ale jak to chłopaki mawiają chińszczyzną jedzie :polew:. Turbiny bym w życiu nie zamontował. FMIC to co innego. Chiński nie chiński swoją robotę zrobi :good:. Turbina to za precycyjne dla chinoli. A blow off do traktora - nie ma sensu :no: Ale mogę się mylić :mysli: Reasumując: za tą kasę to zrobisz FMICa i powinieneś turbawkę zmienić na coś większego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak panowie z zamówieniem fimc_a ze stanów, gadałem ze szwagrem z niemiec i on mówi że to duże ryzyko jest, u niego trzech kolegów już sie przejechało, jeden z laptopem, kamerą i trzeci właśnie z fimc_iem :( kasa poszła a oni nic nie wysłali, bo przecież i tak do nich nie pojedziesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak panowie z zamówieniem fimc_a ze stanów, gadałem ze szwagrem z niemiec i on mówi że to duże ryzyko jest, u niego trzech kolegów już sie przejechało, jeden z laptopem, kamerą i trzeci właśnie z fimc_iem :( kasa poszła a oni nic nie wysłali, bo przecież i tak do nich nie pojedziesz :gwizdanie:

tak to bym w życiu nie zamawiał. trzeba znaleźć kogoś w usa, niech kupi i wyśle. i przesyłka będzie duuuuuużo tańsza. goście liczą za przesyłkę do polski prawie 200$ :shocked: a kompletny FMIC na ebayu ok 130$ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak panowie z zamówieniem fimc_a ze stanów, gadałem ze szwagrem z niemiec i on mówi że to duże ryzyko jest, u niego trzech kolegów już sie przejechało, jeden z laptopem, kamerą i trzeci właśnie z fimc_iem :( kasa poszła a oni nic nie wysłali, bo przecież i tak do nich nie pojedziesz :gwizdanie:

tak to bym w życiu nie zamawiał. trzeba znaleźć kogoś w usa, niech kupi i wyśle. i przesyłka będzie duuuuuużo tańsza. goście liczą za przesyłkę do polski prawie 200$ :shocked: a kompletny FMIC na ebayu ok 130$ :polew:

co do cen to właśnie zauważyłem, to może coś z niemiec(trochę drogo) lub anglii tu mam kogoś więc można by spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak panowie z zamówieniem fimc_a ze stanów, gadałem ze szwagrem z niemiec i on mówi że to duże ryzyko jest, u niego trzech kolegów już sie przejechało, jeden z laptopem, kamerą i trzeci właśnie z fimc_iem :( kasa poszła a oni nic nie wysłali, bo przecież i tak do nich nie pojedziesz :gwizdanie:

tak to bym w życiu nie zamawiał. trzeba znaleźć kogoś w usa, niech kupi i wyśle. i przesyłka będzie duuuuuużo tańsza. goście liczą za przesyłkę do polski prawie 200$ :shocked: a kompletny FMIC na ebayu ok 130$ :polew:

co do cen to właśnie zauważyłem, to może coś z niemiec(trochę drogo) lub anglii tu mam kogoś więc można by spróbować.

panowie nie gdybać tylko kupować w polsce IC i dorabiać orurowanko to nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak się chyba zrobi :wink4:Maniusiek28 możesz podać wymiary swojego IC, drugie pytanie czy może być tak zamontowany jak u Ciebie teraz, bo wcześniej miałeś odwrotnie a chyba nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak się chyba zrobi :wink4:Maniusiek28 możesz podać wymiary swojego IC, drugie pytanie czy może być tak zamontowany jak u Ciebie teraz, bo wcześniej miałeś odwrotnie a chyba nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie.

hmm.....ja będę zmieniał na tak jak było wcześniej,może to moje mylne wrażenie ale wydaje mi sie że silnik bardziej sie trzęsie a wcześniej tego nie było.....rogal mówił że to bez znaczenie ale ja tam zmienie na pierwotny projekt.wymiary to wys.180mm,szerokosc 65mm,długosci nie pamietam ale to standartowy wymiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Oto co udało mi się póki co zrobić:

01m.JPG 02m.JPG 03m.JPG 04m.JPG

05m.JPG 06m.JPG 07m.JPG 08m.JPG

09m.JPG 10m.JPG 11m.JPG

Jak widać jeszcze nie mam orurowania ale już niedługo coś się wykombinuje :wink4:

Zależało mi na tym żeby jak najmniej wycinać zderzak no i udało się. Zastanawiam się tylko nad odwróceniem ICka bo tak to mało miejsca jest na dole ale to już będę kombinował w trakcie montowania rurek.

Jeśli chodzi o czujnik temperatury to przekręciłem ramię w dół bo tak jak na fotkach to zderzak napierał na uchwyt.

Jeśli chodzi o sam IC to kupiłem go tutaj:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

PS. sory za ramki... już niedługo będą nowe A4klub :)

Pozdrawiam

Kowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...