Skocz do zawartości
IGNOROWANY

White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki w pl przerobia na zagato bez problemu :))

zdjecie cienkie bo i lapy sie trzesa przy tej predkosci ciezko kiere i koma trzymac :))

Image0048.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doopa nie ucieka przy takiej prędkości ? W ogóle jak z trakcja przy takiej mocy i tylnym napędzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 problemow z trakcja jesli masz wlaczone esp ale mozna w 2 sposoby wylaczyc jesli wylaczysz samo esp przyciskiem to dziala asr i jakies inne systemy tez ale jesli przelaczysz zawiszenie na sport+ to wsztyko inne razem z esp zostaje wylaczone powiem szczerze raz tak zrobilem i jak mu depniesz to d*pa tanczy a na mokrym to juz wogole wtedy byla jadza

ale normlanie jesli masz na sport/normal i wsztykie systemy wlaczone nie ma najmniejszych problemow

powiem jedno powyzej 250kmh tylko prosta w zakrety boje sie wchodzic jakies takie dziwne uczucie ze auto jest niestabilne i buja nim troche w audi tego nie mialem w probnych jazdach r8 dlatego moj kolejny cel r8:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura konkret do lansu :naughty:

Takiego dachu brakuje w audi, kiedy chcesz to masz coupe albo cabrio i nie boisz się że ktoś Ci przejdzie nożem po szmacianym dachu który grubą kasę kosztuję..

R8? Wysoko mierzysz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz bym dawno mial jak by koles sie nie rozmyslil najpierw r8 szukalem ale ze nic nie bylo w dobrej kasie wynalazl sie z4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale między R8 a taką Z4 jest chyba dość spora różnica w kwocie:eusathink:

Nie lookałem co prawda jak potaniały te auta ale to są inne segmenty w klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam uzywki chodza w roznicy okolo 10 do 15tys euro oczywiscie mowie o r8 2008 i z4 2010

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

naturalnie trzeba od prywatnego kupic bo od handlarza to zapominj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam że wczoraj jeździłem nówką TTRS 340KM 1450KG ogólnie bajka jak i dźwięk 2.5T R5 a chodzą od 150tys do 200 tys zł jak tak patrzyłem na szybko.

U Ciebie jest wolnossący czy na turbinie jeśli tak to jakieś plany co do zwiększenia mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam uzywki chodza w roznicy okolo 10 do 15tys euro oczywiscie mowie o r8 2008 i z4 2010

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

naturalnie trzeba od prywatnego kupic bo od handlarza to zapominj

15k EURO za R8 2008r.? Coś nie bardzo chyba..... Oferta - Audi R8 - Samochód osobowy AUDI R8 QUATTRO,CARBON - nr nadwozia WUAZZZ4268N001555 - rok produkcji 2007 - data I rejestracji 09.07.2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel źle zrozumiałeś..

Napisał że różnica jest ok 15K między R8 z 2008r a Z4 z 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ale bawara brak słów http://cosgan.de/images/smilie/teufel/d045.gif

a czemu nie ma przeciwmgielnych

nie maja te wersje przeciwmgielnych bo maja bixenony z regulacja poziomu oswietlenia tzw dynamic light same sie jakos do mgly dostrajaja tyle zreszta tez we mgle swieca wyrazniej a przy ostrym hamowaniu wskakuja awaryjne deczko panowie nacudowali z elektronika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wolnyzasysak :) nie chcialem tego na turbinie bo strasznie duzo z nimi problemow wystarczy w necie poszukac problem z hydro i temperatura silnika tak ze ja tam jakos wole sprawdzona technike jak poprawia po FL to sie pomysli a teraz podniose mu moc i tez bedzie jakies 330ps

ttrs ma mniejsza pojemnosc ale tez sie niezle kreci jezdzilem takim ttrs ale mnie sie one jakos nie podobaja wygladowo juz lepiej rs5 ale w tych znow ten srodek mnie nie przekonuje jakos

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

majkel zapac akcyze od tego r8 te 18 % :polew:

dlatego ja melduje auta w de bo sie w zlodziejskim pl systemie nie oplaca albo kombinacje alpejscie trzeba stosowac wtedy to tak :)

dodam jeszcze wczoraj zrobilem dosc ze tak powiem szybko jakies 500km (2x230 + na miejscu) i 100euro poszlo w wydech :))

ale nie zaluje ani jednego spalonego euro naprawde budzi we mnie to auto emocje :decayed::naughty:

oszczednie jezdze moja b7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kościoła to na dziewczęta ze scholi śmigasz, czy te w czarnych, długich ciuchach?:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed: ot tam normalny bialy mobil :)

ta felga jak widac no fotkach nie taka straszna na zywo o wiele lepiej

dzwiek wydechu chcialem dodac ale nie mam jak wiec narazie bedzie bez :)

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 21:01 ----------

kurde wrzucilem filmik na wrzute wczoraj i do dzisiaj nie ma linka ile to moze trwac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...