Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Salonowy soft


rysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ....Mam pytanie zakupiłem pojazd z gotowym chipem robionym w salonie autko jednak nie posiada wykresu ani też nie wiadomo ile ma KM i NM .....Myslicie,że jest sens robic jeszcze jednego w firmie która się tym zajmuje na codzień i wie co robi....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na rolki

bedziesz wiedział co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałeś z takim szpecem co za wszelką cenę chce Ci wcisnąć swój program i wziąć kasę. Najpierw sprawdź co masz wgrane. Wykres i ewentualnie logi dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wystrzeliwuje jak z procy to o niczym dobrym nie świadczy, za pewne wysoki moment obrotowy w niskim zakresie obr. = śmierć sprzęgła. Jedź na hamownie obciążeniową i wklej wykres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak poprawienie softu po kimś. Każdy wgrywa program seryjny i robi program od nowa. Jako TTC nie mają hamowni, ale hamują na hamowni inercyjno-obciążeniowej KLIK

Jak chcesz to zadzwoń do Daniela, powiedź że Janusz od niebieskiego passata Ci polecił i żeby dał dobrą cenę. Myślę że 700zł Cię będzie kosztować. Jeżeli będziesz chciał hamownie to dodatkowo 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu zanim zacząłbym mysleć o zamianie bądź korekcie softu, pojechałbym na hamownie sprawdzić co faktycznie masz wgrane, bo może akurat jest tak jak trzeba :wink:

P.S A Daniela oczywiście polecam, softa też mam od Niego :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sprawa załatwiona wgrany był gotowiec z firmy MTM został poprawiony przez kolege z innego forum troszkę go przykoksił tu ujął tam dodał i jest ok...........

hamowane auto było ? masz jakiś wykres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Samochód nie był jeszcze hamowany ale jest znacznie większa róznica i to jest odczuwalne na starym sofcie ciągnął już od mniejszych obrotów co nie za dobrze działało na dwumasa teraz dół jest odciążony przeniesiony do góry parę koniów dodane puszcza na górnych obrotach bąka ale jak dla mnie jest ok.....

Także temat uważam za zamknięty i tyle ...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że samochód wrzuca się na rolki przed i po sofcie by mieć porównanie :eusathink:

:hi:

Widzisz, też żyłem w tym błędzie :wallbash:

Ale ja się nie znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że samochód wrzuca się na rolki przed i po sofcie by mieć porównanie :eusathink:

:hi:

Widzisz, też żyłem w tym błędzie :wallbash:

Ale ja się nie znam :decayed:

No bo sie nie znasz....

Kiedy w koncu zrozumiecie,ze hamownia to jest urzadzenie diagnostyczne....

Fakt jest pomocna i kazdy szanujacy sie tuner powinien miec.

Chociaz dynometa.

Jednak do zrobienia bardzo dobrego programu nie jest i nie bedzie nigdy potrzebna!

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Paprok to nawet jakby mial 4 hamownie to nei zrobi dobrego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na uj mi nowy program skoro nie będę wiedział co się zmieniło? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on moze nie wiedziec, ale samochod czuje co sie zmienilo :wink:

To niech samochód za siebie zapłaci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rymcymcym ramtamtam, niutonki były tu a teraz są tam :) hahahahhahahahaha. U mnie w okolicy są Hamownie na które ludzie jeżdżą ale wykresów tam nie ma po shamowaniu się :) chyba że szlaczek po puszczniu pawika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...