Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z0g2A.jpg

Opublikowano
  • Autor

co taka cisza :evil: :evil:

Opublikowano

Wszyscy kaca jeszcze po Sylwestrze mają :polew:

nuuuuuuuu, ale codzienność wraca :evil:

jak Ci się reflektory Damiana widzą :mysli:

Opublikowano

Ładniutkie :gwizdanie:

ciekawe jaki ksenon wsadzi :mysli:

Opublikowano

Fotki ze spotu 20,12,2009 . Pozdrowienia dla klubowiczów :a4fan:

1dD8aA.jpg

1zMF0i.jpg

Opublikowano

cze Rafał, jak powrót na wyspy (założyłeś zimówki)

co ze zużyciem oleju, jak druga płyta od nawi :mysli:

Opublikowano

Witam zimówki założone gdybym ich nie miał to chyba do dziś bym stał na autostradzie (miejscami bardzo ślisko) .Olej :mysli: w Polsce pojeździłem trochę (w koło komina jakieś 800km) i był spokój przed wyjazdem do UK sprawdziłem stan było poza połową po zrobieniu ok 700km zaświeciła się kontrolka minimum dolałem troszkę i spokój jak na razie dziwna sprawa :mysli: płytka śmiga ale nadruk posypał się cały od temperatury. ps ( u mnie zima teraz śmieje się z angoli jak pchają swoje auta ) w moim profilu nowe fotki zimowe Pozdrawiam :th:

Opublikowano

chlopaki kto s ma jakis artykol prawny odnoscie LEDów paskow, wczoraj mialem spotkanie z VW i pan byl zniesmaczony ze ich uzywam i pogrozil. puki co off ale jak bede mial artykol ze nie sa zabronione to oczywiscie ON

Opublikowano

chlopaki kto s ma jakis artykol prawny odnoscie LEDów paskow, wczoraj mialem spotkanie z VW i pan byl zniesmaczony ze ich uzywam i pogrozil. puki co off ale jak bede mial artykol ze nie sa zabronione to oczywiscie ON

a mają homologacje :gwizdanie:

Łukasz, jak nie chcesz mieć znowu kłopotów z policją to je zdejmij, i ciesz się, że Ci tylko pogroził :evil:

Opublikowano

a kto ci daje homologacje za 40zl :D ???

Opublikowano

witam klubowiczów !!!!!!!!

postaramy się dojechać :good:

Opublikowano

witam klubowiczów !!!!!!!!

postaramy się dojechać :good:

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shocked:

któż to się odezwał, no czekamy na Was, tylko pamiętajcie o tym, że zimno jest :evil:

i po takiej długiej przerwie to i jakoś by się przydało :drinks:

pozdrawiam

Opublikowano

chlopaki kto s ma jakis artykol prawny odnoscie LEDów paskow, wczoraj mialem spotkanie z VW i pan byl zniesmaczony ze ich uzywam i pogrozil. puki co off ale jak bede mial artykol ze nie sa zabronione to oczywiscie ON

Ledy tylko z chomologacją można zakładać i wtedy pały mogą się wypałować :naughty:

Albo płacimy :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:48_________________________________________________

witam klubowiczów !!!!!!!!

postaramy się dojechać :good:

Po tak długim czasie to chyba rzeczywiście sprawę o bufet z Rafałem oprzemy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i co jutro będzie zimno :embarrassed:

Opublikowano

Byle już nie padał śnieg,dzisiaj dwa razy odkopywałem furkę.

Opublikowano
  • Autor

maro dzięki za przybycie :hi:

dla całej reszty :bicz:

chyba trzeba zawiesić wieluńskie zloty na czas zimy bo niepotrafią przyjeżdżać na nie :embarrassed::thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.