Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Wieluniu


ROGER

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ



Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy był by ktoś z ekipy spotów Wielun w stanie podpiac moja niunie pod Vag i zrobić logi dynamiczne? Chodzi mi jak najszybciej :)

jak nie bywasz na spotach to VAG kosztuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipę EWI :hi:

Kilka dni temu brat sprzedał B5 koledze z Waszych okolic (miejscowość Komorniki), dałam mu kalendarzyk, obiecał dołączyć do klubu :decayed:

Mówił, że słyszał o A4-klub.pl i że Was zna... a przede wszystkim niejakiego ... hm... Rafała W. (jeśli dobrze zapamiętałam).

Miał także pozdrowić Wieluń ode mnie... :evil: dotarły pozdrowienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipę EWI :hi:

Kilka dni temu brat sprzedał B5 koledze z Waszych okolic (miejscowość Komorniki), dałam mu kalendarzyk, obiecał dołączyć do klubu :decayed:

Mówił, że słyszał o A4-klub.pl i że Was zna... a przede wszystkim niejakiego ... hm... Rafała W. (jeśli dobrze zapamiętałam).

Miał także pozdrowić Wieluń ode mnie... :evil: dotarły pozdrowienia?

Zobaczymy czy na spocie się zjawi.Pozdro osetti :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Pozdrowionka dla wszystkich oczywiście.Dawno nie byłem ale na pewno wpadnę na któryś spocik.

Ale chciałem się Was spytać czy wywalać Kata? Muszę wyczyścić turbinę i tak mnie korci aby go wyciąć bo w sumie na cholerę mi ten Kat a po drugie nie wiem w jakim jest stanie.Pewnie zapchany po tylu latach.To co, wycinać? Albo jakie są przeciwskazania aby tego nie robić? Są jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzuc go..ja w moim 2.5 też się pozbyłem i nie narzekam...no i Turbo lepiej dmucha:)[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 12:42_________________________________________________A przeciwwskazania to możesz mieć problem na przeglądzie ale akurat musiał byś trafia na strasznie upierdliwego gościa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBAJ O ŚRODOWISKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poto sie w fabryce natrudzili zeby go zalazyc zeby był a nie zeby go wyrzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Pozdrowionka dla wszystkich oczywiście.Dawno nie byłem ale na pewno wpadnę na któryś spocik.

Ale chciałem się Was spytać czy wywalać Kata? Muszę wyczyścić turbinę i tak mnie korci aby go wyciąć bo w sumie na cholerę mi ten Kat a po drugie nie wiem w jakim jest stanie.Pewnie zapchany po tylu latach.To co, wycinać? Albo jakie są przeciwskazania aby tego nie robić? Są jakieś?

Nie podpuszczam,ale przy takiej robocie bym go wywalił :naughty:

Na spotach zawsze jesteś mile widziany :hi:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 21:19_________________________________________________Trzeba się dorzucić http://www.a4-klub.pl/smf/serwer_klubowy-t134351.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObry!

Mam do Was prośbę koledzy i koleżanki. Oddajcie głosik... http://www.a4-klub.pl/smf/all_prosba_o_oddanie_glosu-t134902.0.html;msg1613873#msg1613873

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Pozdrowionka dla wszystkich oczywiście.Dawno nie byłem ale na pewno wpadnę na któryś spocik.

Ale chciałem się Was spytać czy wywalać Kata? Muszę wyczyścić turbinę i tak mnie korci aby go wyciąć bo w sumie na cholerę mi ten Kat a po drugie nie wiem w jakim jest stanie.Pewnie zapchany po tylu latach.To co, wycinać? Albo jakie są przeciwskazania aby tego nie robić? Są jakieś?

Nie podpuszczam,ale przy takiej robocie bym go wywalił :naughty:

Na spotach zawsze jesteś mile widziany :hi:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 21:19_________________________________________________Trzeba się dorzucić http://www.a4-klub.pl/smf/serwer_klubowy-t134351.0.html

ja u siebie wywaliłem bez skrupułów :evil: tzn. wspawałem w jego miejsce kwas rurkę a kat leży sobie na półce na tzw. wszelki wypadek.

Ponieważ kat miałem w bardzo dobrej kondycji to zwiększenia osiągów nie odczułem, pojawił się tylko bajeczny gwizd turbiny w okolicach 1900 obrotów :>

Co do skutków ubocznych to brak u mnie takiego doświadczenia, ale jest sporo wątków to poczytaj, ja zakładam, że ich (skutków ubocznych) nie będzie i już.

Do zobaczyska na spotach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę na pewno ,trzeba nabrać nowej wiedzy :good:

A czy ja dobrze widzę na zdjęciach ? Maro,czy na Twojej niuni są kartki? :cool1: Zamiana na nowszy model :>

Co do kata to chyba wyrzucę ale nie wiem czy rozciąć go i wyrzucić środek czy dać rurkę.Poczytam jeszcze i się zastanowię.W sumie i tak nie wiem w jakim jest stanie ale chętnie do niego kuknę :gwizdanie:

Zobaczę co z tego wyjdzie.A jeszcze chłopaki tak się spytam ,czy gdy wyjmę turbinę to będę mógł sięgnąć do wirnika aby zobaczyć czy ma luzy? Podobno wzdłużne oznaczają końcówkę :evil: Nie chcę całej rozbierać jeżeli nie będzie trzeba a tylko tą część gdzie są te kierowniczki.Chyba trzeba poczytać na forum :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie byli :bicz3:

okrągła rocznica urodzin mojej Żonki :giveheart: powinna usprawiedliwić moją nieobecność :dance2:

szwagry się zjechały i klękajcie narody :drunk:

ale gdzie fotorelacja, dawajcie co się działo :mysli:

jak wypadła furka Łukasza na testach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed: Sorki ale teraz nie mogłem wpaść więc pogadamy przy innym spociku :> Muszę teraz podziałać z niunią :mysli:

Pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie byli :bicz3:

okrągła rocznica urodzin mojej Żonki :giveheart: powinna usprawiedliwić moją nieobecność :dance2:

szwagry się zjechały i klękajcie narody :drunk:

ale gdzie fotorelacja, dawajcie co się działo :mysli:

jak wypadła furka Łukasza na testach :evil:

Foto relacji nie ma,bo Cię niebyło :angry:

Fura Łukasza najszybciejsza w Wieluniu,Turbawka od 2,0 TDI i baaaaaaaardzo wysoki niutek :naughty:

7,5 do 100ki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 TDI ma 9,7 s

2.7 TDI ma 8,4 s

1.9TDI by dynosoft 8.9 sek do 100km/h i lekko przypalone sprzeglo na jednej z prob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...