Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Można rejestrować "Angliki"


tomaszmroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem w tvn turbo,zatrzymali chłopa na nieważnych tablicach,mimo że miał OC i przegląd wyłapał 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem w tvn turbo,zatrzymali chłopa na nieważnych tablicach,mimo że miał OC i przegląd wyłapał 500 zł

nie trzeba ogladac tvn turbo wystarczy spojrzec na mnie :grin: tylko ze ja dostalem 100 PLN :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to mozna jeździć tak długo jak masz niemiecki Tuv, - wystarczy co miesiąc dokupywac niemieckie tablice z żółtym paskiem i oc polskie, a jak bedziesz chcial auto zarejestrowac, to wpiszesz sobie date jaka ci pasuje, tylko czy to sie opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tablice niemieckie są dostępne na allegro, robione pod zamówienie, z numerami jakie tylko chcesz.

Mowa o blaszanych tablicach, niczym nie różniących się od oryginału, oczywiście jak policjant mądry, i się uprze, to może słono dowalić, ale to jest długa droga, trzeba udowodnić.

żebyś się nie zdziwił.. mój kolega był taki "mądry" i do swojego samochodu założył te "niemieckie" tablice z Allegro.. policja go zatrzymała, auto odholowane na policyjny parking, postał tam jeden dzień i 1000zł za parking + kasa za lawetę bo przecież auto nie może poruszać się po drogach na takich tablicach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co teraz Niemcy zrobią ze swoim złomem jak będziemy ściągać go z Anglii ? :polew:

Spokojnie, Niemcy to jedyne źródło dobrych samochodów :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co teraz Niemcy zrobią ze swoim złomem jak będziemy ściągać go z Anglii ? :polew:

Niemiecki złom od dawna juz idzie na Afryke, oni nie wybrzydzaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...